Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 13

QUOTE(Juodai @ 2014 04 02, 13:13)
O jei pastumtumėt lango link, na tą 42cm bloką prie lango, paskui plautuvė, paskui indaplovė ir galiausiai blokas 71cm - man daug logiškiau viskas atrodytų ax.gif . Tokiu atveju yra galimybė, kad nė vienas nesėdės priešais plautuvę - 3-4 žmogeliukai jaukiai aptūpsit salos galą ir viskas  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif pritariu , aš daryčiau kaip dabar tik veidrodinį atspindį

o dėl šaldytuvo, sakyčiau atvirkščiai, turėsit arčiau šaldytuvo daugiau darbastalio.. jo daugiau reik šaldytuvui nei kriauklės mirksiukas.gif .. ir grįžus maišus išsikraustyt bus vietos arčiau šaldytuvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 02 balandžio 2014 - 12:17
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 12:39)

Va kaip mes Jums siūlom:

user posted image

Nu ir kuriuo atveju daugiau žmonių prie plautuvės (įskaičiuokim ir tą, kurio nenupiešiau kairėje pusėje, taip pat ir tą, kurio Jūs nenupiešėt gale pussalės) ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 14 balandžio 2014 - 20:14
Aciu merginos uz patarimus. smile.gif Jus nuostabios. smile.gif

O tai gal tada isvis ta kriaukle statyti prie sienos, salia lango? Bet gal ir gerai tie 30-42 cm, kad butu tarpas nuo sienos...Galima butu ka nors ant tos darbastalio vietos trumpam padeti...

O virykle paliktumete toje pacioje vietoje? Nereikia jos stumti i jokius sonus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 balandžio 2014 - 12:30
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 13:28)
O tai gal tada isvis ta kriaukle statyti prie sienos, salia lango? Bet gal ir gerai tie 30-42 cm, kad butu tarpas nuo sienos...Galima butu  ka nors ant  tos darbastalio vietos trumpam padeti...

Manau, reikėtų palikti tuos 30-42 cm drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 13:28)
Aciu merginos uz patarimus. smile.gif Jus nuostabios. smile.gif

O tai gal tada isvis ta kriaukle statyti prie sienos, salia lango? Bet gal ir gerai tie 30-42 cm, kad butu tarpas nuo sienos...Galima butu  ka nors ant  tos darbastalio vietos trumpam padeti...

O virykle paliktumete toje pacioje vietoje? Nereikia jos stumti i jokius sonus?

aš daryčiau tarpą tarp sienos ir nejudinčiau viryklės.. man juodai brėžinys idealus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 02, 13:31)
Manau, reikėtų palikti tuos 30-42 cm  drinks_cheers.gif .


Tai 30 cm manau pakaktu. Gaila man tu 42 cm...

QUOTE(Cererakennel @ 2014 04 02, 13:31)
aš daryčiau tarpą tarp sienos ir nejudinčiau viryklės.. man juodai brėžinys idealus


Aciu uz nuomones Jums abiem. 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
O jei darytumet saleleje virykle su orkaite, o kriaukle prie sienos kur stovi saldytuvas? Kur tada statytumete kriaukle, virykle? Tik sukeistumete vietomis? Ar kriaukle statytumet salia saldytuvo, palikusios apie 30-45 cm tarpa nuo saldytuvo?

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 13:39)
O jei darytumet saleleje virykle su orkaite, o kriaukle prie sienos kur stovi saldytuvas? Kur tada statytumete kriaukle, virykle? Tik sukeistumete vietomis? Ar kriaukle statytumet salia saldytuvo, palikusios apie 30-45 cm tarpa nuo saldytuvo?

Manau, tik sukeisčiau vietom ir viskas. Pagrindinis darbastalis vistiek ant pussalės gautųsi, tad mažinti tarpą tarp pautuvės ir šaldytuvo nėra reikalo.
Atsakyti
Juodai - keliu pagaviau virtuves foto ax.gif
patalpa 3 x2,8 m spinteles gavau tokias kokias gavau, statemes pagal savo nuoziura, nes ziauriai pigiai gavom ax.gif stalvirsi po poros metu keisim i akmens mases, sita uzsisakem, nes jis toks sendintas, o man burokus tarkuoti reikia ir siaip virtuve 'dirba' 4u.gif

Kampuose yra lentyneles (paaukstinimai, kurie man ziauriai nepatinka, bet labai mazas spalvu pasirinkimas 1200mm stalvirsiu, todel pjove is 900 ir 'dajunge')

Po virsutinem spintelem dar bus lentynele (bet vyras vis nepakabina)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 02, 15:52)
Juodai - keliu pagaviau virtuves foto  ax.gif 
patalpa 3 x2,8 m spinteles gavau tokias kokias gavau, statemes pagal savo nuoziura, nes ziauriai pigiai gavom  ax.gif  stalvirsi po poros metu keisim i akmens mases, sita uzsisakem, nes jis toks sendintas, o man burokus tarkuoti reikia ir siaip virtuve 'dirba'  4u.gif

Kampuose yra lentyneles (paaukstinimai, kurie man ziauriai nepatinka, bet labai mazas spalvu pasirinkimas 1200mm stalvirsiu, todel pjove is 900 ir 'dajunge')

Po virsutinem spintelem dar bus lentynele (bet vyras vis nepakabina)




Bruc, dabar stalviršis iš plokštės? blush2.gif
Įdomus gartraukis. Nemačius tokio. bigsmile.gif

Į kurią pusę šaldytuvas atsidaro? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 04 02, 22:15)
Bruc, dabar stalviršis iš plokštės?  blush2.gif
Įdomus gartraukis. Nemačius tokio.  bigsmile.gif

Į kurią pusę šaldytuvas atsidaro? mastau.gif


Aha plokste 4u.gif Gartraukis AEG
Saldytuvas atsidaro i vietuvio komplekto puse (buvom ir kitaip pasidare, bet kazkodel taip vyrui pasirode patogiau, o man nera skirtumo ax.gif )
Atsakyti
na nzn del tu rozeciu stalciuje.... ji uzdarius, gaunasi uzdar erdve, o visokiem krovikliam kompo telef ir pan, kur su trafukais yra, manau reikalinga erdve, kad negautu kaitimo.. kaitaip sakan - laisvos oro cirkuliacijos... rolleyes.gif
as taip manau.... gal ir klystu, bet nerizikuociau taip...
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 02, 17:52)
Juodai - keliu pagaviau virtuves foto  ax.gif 

man asmeniskai labai nesiderina ir nesiziuri kampai ir uzapvalinimai, .t.y ju ivairove, buciau rinkusis visur arba tokius arba tokius 4u.gif
Atsakyti