Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 13

QUOTE(Citrinukas @ 2014 04 16, 19:20)
Vis jus paskaitineju, nes ir mes projektuojames nauja virtuve. Gal galit kuri is patirties pakomentuoti, ar patogu isfrezuotos rankeneles balduose? Ar patogu atitraukti stalcius, gal labai murzinasi? Ir dar, vis neapsisprendziu, ar siuksliu deze deti stalciuje, ar spinteleje? Dabar bute turiu spinteleje, galvoju, gal stalciuje patogiau...

O kaip ji apsidauzo? bute 7 metus naudoju dujine kaitlente, bet niekur nera apsidauze. Nebent elektrines ar indukcines kazkokios kitokios... Keista.

aš noriu frezuotų, bet dar nežinau ar tikrai tokias ir darysiu, nes nežinau ar patogu. dėl stalčiau šiukšlių dėžei irgi vis svarstau, nes pagalvoju, kad patogiau išvalyt, kai yra spintelė, stalčių ne taip patogu valyt

jos kalbėjo apie indukcines
Atsakyti
QUOTE(plan @ 2014 04 16, 00:13)
Man tai tas kampas kaip ir ne vietoj. Kaip sunku pro ji turetu buti praeiti. Nesciau ji i balkona ir koki kavos staliuka prie jo. Smagu turetu but minkstai pasedet ir kavos atsigert. O virtuveje kaip tik geriau, kad yra laisvesnis praejimas.

Tas tai taip, bet gaunasi pacioj virtuvej lieka tas kampas tuscias, o valgyt eit tektu i balkona. Galvoju gal ant tos palanges pabandyt pasidaryt ale pusbari? g.gif
Atsakyti
man irgi aktualus klausimas del rankeneliu. besidomedama, kas tai yra, radau atmintine http://www.arpolis.lt/atmintine. tai visgi ar patogu ir praktiska? turbut patogiau ir maloniau naudoti islinkusia, o ne 45 laipsniu rankenele?
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2014 04 16, 19:44)
Tas tai taip, bet gaunasi pacioj virtuvej lieka tas kampas tuscias, o valgyt eit tektu i balkona. Galvoju gal  ant tos palanges pabandyt pasidaryt ale pusbari?  g.gif

O tas stalas ir yra turbut prie kampo? Man kazkaip atrode, kad ten normalus pietu stalas. Tada taip, gerai ir galvojate,kad reikia pusbario , o gal gero pietu stalo. Ziurint dar kiek asmenu esate. Kazkaip patogiau valgyt prie stalo nei prie baro.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 04 16, 14:28)
tai sakot geriau rinktis kaitlente su metaliniu remeliu?  g.gif grozio tai jis nepriduoda, bet kad apsidauzytu irgi nenoriu


Kiek teko žiūrėti kaitlentes, tai pastebėjau, kad kai kurios turi stačius kraštus, kitos nuožulnus ties visais kraštais (ne tik iš priekio). Tai gal tos su nuožulnais ne taip apsidaužo? g.gif
Galbūt Juodai galėtų parašyti su kokias kraštais pas ją? 4u.gif
kaip pvz.:
user posted image
Nes as kaip ir susitaikiau su mintim, kad bus su metaliniu rėmeliu, bet MB kategoriškai pasakė - NE lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinukas @ 2014 04 16, 18:20)
Vis jus paskaitineju, nes ir mes projektuojames nauja virtuve. Gal galit kuri is patirties pakomentuoti, ar patogu isfrezuotos rankeneles balduose? Ar patogu atitraukti stalcius, gal labai murzinasi? Ir dar, vis neapsisprendziu, ar siuksliu deze deti stalciuje, ar spinteleje? Dabar bute turiu spinteleje, galvoju, gal stalciuje patogiau...


Jau daug metu draugauju su isfrezuoton - man labai patinka 4u.gif Naujai panuojamoj virtuvej irgi noreciau, jeigu tik finansai leis g.gif
Atsakyti
Probėgom aš čia, bo užsikasus esu doh.gif doh.gif
Dėl kaitlentės. Pas mane su nuožulniu kraštu priekyje ji, tačiau būtent tie kampai ir nusidaužė doh.gif. Logiška, nes jie labiausia pasiekiami darbuojantis. tas nuožulnumas tai juokingas man, gal kitose kaitlentėse jis labiau išreikštas, tačiau minties, kam jis reikalingas - nepagavau schmoll.gif .
Pašiurpinsiu dar jus, įkelsiu tų nudaužymų foto lotuliukas.gif :

user posted image

user posted image

Čia nuotraukos stambiu planu, realiai nekrenta taip į akis tie kampai smile.gif . Ir nebūtinai taip visiems turi atsitikt mirksiukas.gif . Matyt aš baisiai netikus esu, nuolat trankausi kur nors doh.gif . Vyras net prognozuoja, kad savo keramikinę plautuvę greitu laiku sudaužysiu blink.gif ... gerai kad tą turto draudimą turim biggrin.gif .

Dėl rankenėlių. Turiu dabar vonios spintelėj kažką tokio:
user posted image
čia įfrezuojamos vadinas turbūt - nedėčiau tokių virtuvėje schmoll.gif . Nepatogu man jos.

Tokias
user posted image
pasidarė berods Mindija. Lyg ir džiaugias, gal pati plačiau ką parašys.

QUOTE(rsc @ 2014 04 17, 09:13)
Jau daug metu draugauju su isfrezuoton - man labai patinka 4u.gif Naujai panuojamoj virtuvej irgi noreciau, jeigu tik finansai leis g.gif

Gal galit foto įmest, kaip pas Jus jos atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 17 balandžio 2014 - 08:27
QUOTE(Juodai @ 2014 04 17, 09:25)
Dėl rankenėlių. Turiu dabar vonios spintelėj kažką tokio:
user posted image
čia įfrezuojamos vadinas turbūt - nedėčiau tokių virtuvėje  schmoll.gif . Nepatogu man jos.

nes mazas uzkabinimas g.gif reiktu kad aukstesnis krastelis butent butu i isore, kaip pvz tose 45 laispniu rankenelese
ir aisku patogumas butu didesnis jei spintele ne atverciama o atidaroma butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 17 balandžio 2014 - 08:38
QUOTE(@leja @ 2014 04 16, 15:28)
tai sakot geriau rinktis kaitlente su metaliniu remeliu?  g.gif grozio tai jis nepriduoda, bet kad apsidauzytu irgi nenoriu

Ne tik pas Juodai apsidauze, cia yra tokia praktika/statistika. O, ar rizikuot - jusu pasirinkimas. Man tai ne vieta rizikai blush2.gif

Bet! Jei pas jus stalvirsis akmens mases/granito, tai kaitlente gali buti ileista vienam lygy su stalvirsiu. Tada negresia jokie apsidauzymai. O laminato stalvirsiui - netinka toks variantas.

Juodai, kodel jus neileidot kaitlentes?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 04 17, 10:10)
Juodai, kodel jus neileidot kaitlentes?

Ištiesų, aš taip ir įsivaizdavau, kad mano kaitlentė bus VISAIS nuožulniais krašteliais (internetu ieškojausi kaitlentės, gyvai nebuvau mačius, o aprašymuose rašė kad nuožulnūs KRAŠTELIAI, o ne KRAŠTELIS...) ir bus įleista... Tačiau, nelabai įsivaizduoju, kuris akmenorius apsiimtų tai padaryti - su kokiu tikslumu reiktų "išfrezuoti" tą akmens (ne akmens masės (!), o tikro granito) staviršį, kas paskui gražiai kaitlentė įsileistų g.gif ... Ir kiek tai kainuotų? blink.gif
Gal su lieto akmens stalviršiais kitaip, bet su granitu kažin ar kas taip terliojasi unsure.gif .
Atsakyti
renkuosi franke plautuve, neapsisprendziu del spalvos. Kuri praktiskiau? Beige ar grafito spalva? logiskai turetu buti beige, bet cia merginos rase kad su juodom nera problemu. Tai mamos kurios turit tamsias plautuves patvirtinkit kad tikrai per laika nebus taip kad neimanoma atsveisti kalkiu tarkim aplink krana toj vietoj kur jis tvirtinasi prie plautuves unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 04 17, 11:09)
Tai mamos kurios turit tamsias plautuves patvirtinkit kad tikrai per laika nebus taip kad neimanoma atsveisti kalkiu tarkim aplink krana toj vietoj kur jis tvirtinasi prie plautuves  unsure.gif

Turėjau - nedėčiau tamsios daugiau schmoll.gif . Ypač apie kraną būna tų nuosėdų tikrai - kranas pas mane irgi juodas toks, kaip plautuvė buvo... O jei dar su padėklu renkatės - tai visai nieko gero. Nežinau, gal esu kokia baisi nevala, kasdien tikrai nešveisdavau ir nenusausindavau idealiai tos plautuvės. Bet jergau, kam apsunkint save ir nuolat valinėtis (tai nereiškia, kad tik vieną kartą vakare, virtuvės plautuvė naudojama per dieną n kartų) jei galima turėti kur kas mažiau priežiūros reikalaujantį daiktą unsure.gif .
Taip, kitos merginos turi ir džiaugias. Gal labai skrupulingos yra, gal šeimynas išmokę tinkamai elgtis bigsmile.gif , o ir vandens kokybė dar turi reikšmės mirksiukas.gif .
Jūsų atveju, jeigu tikrai tinka kita spalva, rinkčiausi ją. O geriausia tai plieninė ar keramikinė plautuvė smile.gif .
Atsakyti