Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. Klaipėdoje gimusių vaikučių namučiai

QUOTE(MeSsS @ 2015 05 13, 09:41)


Šokolade nesusitraukė rūbai? 
man pradžioj oj kaip nesisekdavo, bet dabar gerai, džiaugiuosi ir aš, minkštučiai, ypač rankšluoščiai, kažkada vyrui sakau gal vasara pasidžiaukim kieme, ir kai saulė švietė padžiovinau hihihi.gif tai parėjęs iš vonios  sako nu žinai, ne rankšluostis o kažkoks šveitimo skuduras  lotuliukas.gif tai jau tiek to džiovinam ir toliau džiovyklėj, o dar kai žiemą sunkiai džiuva, tai džiovyklė nepakeičiama

nea bigsmile.gif ar dar ir taip gali nutikti? biggrin.gif tai tai tvarkingai pagal instrukcijas viską darau lotuliukas.gif gal dėl tos priežasties visi drabužiai sveiki bigsmile.gif :
jop rankšluosčiai tai tikrai labai minkšti wub.gif vasarą ta džiovyklė gal ir netiek ypatingai reikalinga, bet žiemą bigsmile.gif nors man ir vasara gerai, nereiks iš antro aukšto lakstyti lotuliukas.gif

QUOTE(MeSsS @ 2015 05 15, 09:53)


o jūs nuo erkių jau pasiskiepiję?
vyras išgirdo kad skiepys ale nemokamai, sakau sapnavai turbūt, ir neperkalbu kad reikia aišku brangokai gaunasi visus skiepyt, bet susirgus tada jau pinigais nebematuoji sveikatos...o vaikams dar viskas priešaky 

mano orkaitė irgi šiaip sau, aš su ja nelabai draugauju, kepa viskas gerai, bet pvz vištiena man taip gražiai neapskrunda, bet vėl, čia jaučiu virėjos kaltė, bet tai o ką kaltint aišku kad orkaitę, blogą puodą ir tt  viską aš arba perkepu kad išdžiūva, arba druskos nedaddedu, arba šiaip esu nesutverta virtuvėj sukiotis  :

mano vyras yra pasiskiepijęs, nes į medžioklę pastoviai važiuoja, tai būdavo tų erkių parsineša, tai užpernai nuvarė ir pasiskiepijo biggrin.gif galvoju gal reiktų ir mažąjį paskiepyti g.gif , o mus darbe skiepija, tai gal ir ašsugalvosiu pasiskiepyti biggrin.gif

orkaitės gerai, pašauni ir nereik pusę dienos ar vakaro prie viryklės praleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 15, 09:55)
nea  bigsmile.gif ar dar ir taip gali nutikti? biggrin.gif tai tai tvarkingai pagal instrukcijas viską darau  lotuliukas.gif gal dėl tos priežasties visi drabužiai sveiki  bigsmile.gif  :
jop rankšluosčiai tai tikrai labai minkšti wub.gif vasarą ta džiovyklė gal ir netiek ypatingai reikalinga, bet žiemą bigsmile.gif nors man ir vasara gerai, nereiks iš antro aukšto lakstyti lotuliukas.gif
mano vyras yra pasiskiepijęs, nes į medžioklę pastoviai važiuoja, tai būdavo tų erkių parsineša, tai užpernai nuvarė ir pasiskiepijo biggrin.gif  galvoju gal reiktų ir mažąjį paskiepyti g.gif , o mus darbe skiepija, tai gal ir ašsugalvosiu pasiskiepyti  biggrin.gif

orkaitės gerai, pašauni ir nereik pusę dienos ar vakaro prie viryklės praleisti biggrin.gif

man tai buvo su mažaja taip, netyčia įmečiau džiovinti megztas tympkes, nu ištraukiau tai kažkokį maža maža kieta kelnyčių formos net nežinau kaip pavadint lotuliukas.gif plytą lotuliukas.gif
paskui irgi kelnytes nupirkau, matyt buvo vilnelės, nes keliais dydžiais mažesnes ištraukiau biggrin.gif vienu žodžiu kai per neapsižiūrėjimą ir dar skubėjimą viską krauni taip ir gaunasi smile.gif
bet užtat balandžio 1 v apgavau, paskambinau ir sakau, nepyk tavo naujas kelnes išdžiovinau ir netyčia jos pasidarė mažos, kad pradėjo morala skaityt "kaip tu galėjai, aš gi sakiau...bla bla bla " kol nepradėjau juoktis biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 05 15, 12:25)

bet užtat balandžio 1 v apgavau, paskambinau ir sakau, nepyk tavo naujas kelnes išdžiovinau ir netyčia jos pasidarė mažos, kad pradėjo morala skaityt "kaip tu galėjai, aš gi sakiau...bla bla bla " kol nepradėjau juoktis  biggrin.gif

biggrin.gif
pradėjo mane berti ir nesuprantu nuo ko, jei bėrimai nesibaigs teks važiuoti pas gydytoją unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 15, 12:16)
biggrin.gif
pradėjo mane berti ir nesuprantu nuo ko, jei bėrimai nesibaigs teks važiuoti pas gydytoją unsure.gif

praėjo? smile.gif
aš paskutinėm dienom lekiu skubu, visas planas darbų doh.gif laukiu savaitgalio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 05 20, 09:28)
praėjo? smile.gif
aš paskutinėm dienom lekiu skubu, visas planas darbų  doh.gif laukiu savaitgalio  blush2.gif

daugėja... važiuosiu pas šeimos gydytoją siuntimo ir tada pas alergologa, nes pernai tokiu pačiu metu toks pat bėrimas buvo, šiemet vėl tas pats unsure.gif

Na ar yra žiūrinčių Euroviziją?
Atsakyti
neziurejau eurovizijos, net nezinojau kad jau buvo pirmas etapas... rolleyes.gif kada antras? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 05 20, 18:56)
neziurejau eurovizijos, net nezinojau kad jau buvo pirmas etapas... rolleyes.gif kada antras?  biggrin.gif  doh.gif

šiandien 4u.gif

aš nežinau ar žiūrėsiu, gal tik mūsų pasirodymą ir viskas smile.gif

Šokolade o kažką nuo alergijos nebandei? jeigu praeitų tai būtų aišku kas tik neaišku nuo ko smile.gif

kol kas atrodo šiandien dar bus ne diena o kažkoks maratonas, o ryt jau geriau, laukiu, eisiu pomidorų sodinti biggrin.gif man poilsis kapstytis tarp augalų cool.gif

šiandien bandysiu virti ale žuviene, su lašiša biggrin.gif pagalvojau su žuvim visai nedraugaujam, tai bent sriubos pabandysim biggrin.gif žiūrėsim kaip čia gausis, kaip pirmą kartą gal ir pavyks blush2.gif
Atsakyti
Laba dienele, tylu cia, ramu smile.gif vasarojat? biggrin.gif
as gi kudintis pradejau, begioju vakarais (kartais). noriu iki rugpjucio galo biski savo gelbejmo rata sumazint, kad galeciau padoriai atrodyt ir gerai jaustis su kokia tais suknele, bo eisim i vesele doh.gif mazinu saldumynus savo racione... jokiu pyrageliu ar bandeliu (be progos lotuliukas.gif ). vakarais stengiuos nebeesti tiek... bet speju kad neabai man cia kazkas pavyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 06 10, 12:57)
Laba dienele, tylu cia, ramu smile.gif  vasarojat? biggrin.gif
as gi kudintis pradejau, begioju vakarais (kartais). noriu iki rugpjucio galo biski savo gelbejmo rata sumazint, kad galeciau padoriai atrodyt ir gerai jaustis su kokia tais suknele, bo eisim i vesele doh.gif mazinu saldumynus savo racione... jokiu pyrageliu ar bandeliu (be progos  lotuliukas.gif  ). vakarais stengiuos nebeesti tiek... bet speju kad neabai man cia kazkas pavyks doh.gif

Aš panašiai, bet ne bėgioju o pagal judamkartu strakalioju, atsilenkimus darau, nes visai sutešlėjau doh.gif nuo antro 2.gif turėjau +2kg o paskutiniais metais +4kg užsidėjau doh.gif baisu, niekad tokių skaičiu man svarstyklės nerodė doh.gif
o mes patys šią vasarą planuojame tuoktis, jau baigiam tas visas ceremonijas su kursais, šiandien važiuoju sukne parsivešti, praeitą savaitę dukružės tortą valgėm, vakar mano lotuliukas.gif bijau kad pasiimsiu ir netilpsiu lotuliukas.gif sunkiausiai bus tą sukne pakavoti nuo madam, nes uosle turi vaje vaje, nupirkau jai panašią suknele, paslėpiau spintoj o jin kaip užkerėta sako pakelk mane ten suknele yra doh.gif sakau nėra lotuliukas.gif (apsimelavau iš kart) biggrin.gif o jin verkia šaukia kad yra biggrin.gif
pas mus dabar toks sh...metas kad jai viską reikia matuotis, persirengia po 15 kartų per diena, savo jau viską išmatavus eina mano matuotis, kai nepataiko suplėšo... vienu žodžiu, spinta (nelabai tinka tas žodis) viskas sugrūsta, vis tikiuos kad po savaitės praeis, ir susitvarkysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 06 10, 13:57)
Laba dienele, tylu cia, ramu smile.gif  vasarojat? biggrin.gif
as gi kudintis pradejau, begioju vakarais (kartais). noriu iki rugpjucio galo biski savo gelbejmo rata sumazint, kad galeciau padoriai atrodyt ir gerai jaustis su kokia tais suknele, bo eisim i vesele doh.gif mazinu saldumynus savo racione... jokiu pyrageliu ar bandeliu (be progos  lotuliukas.gif  ). vakarais stengiuos nebeesti tiek... bet speju kad neabai man cia kazkas pavyks doh.gif


nius ir kaip sekasi? biggrin.gif
QUOTE(MeSsS @ 2015 06 11, 09:44)
Aš panašiai, bet ne bėgioju o pagal judamkartu strakalioju, atsilenkimus darau, nes visai sutešlėjau  doh.gif nuo antro  2.gif turėjau +2kg o paskutiniais metais +4kg užsidėjau  doh.gif baisu, niekad tokių skaičiu man svarstyklės nerodė  doh.gif
o mes patys šią vasarą planuojame tuoktis, jau baigiam tas visas ceremonijas su kursais, šiandien važiuoju sukne parsivešti,  praeitą savaitę dukružės tortą valgėm, vakar mano  lotuliukas.gif bijau kad pasiimsiu ir netilpsiu  lotuliukas.gif sunkiausiai bus tą sukne pakavoti nuo madam, nes uosle turi vaje vaje, nupirkau jai panašią suknele, paslėpiau spintoj o jin kaip užkerėta sako pakelk mane ten suknele yra  doh.gif sakau nėra  lotuliukas.gif (apsimelavau iš kart)  biggrin.gif o jin verkia šaukia kad yra  biggrin.gif
pas mus dabar toks sh...metas kad jai viską reikia matuotis, persirengia po 15 kartų per diena, savo jau viską išmatavus eina mano matuotis, kai nepataiko suplėšo... vienu žodžiu, spinta (nelabai tinka tas žodis) viskas sugrūsta, vis tikiuos kad po savaitės praeis, ir susitvarkysiu  biggrin.gif

man toks klausimas pasisitojo lotuliukas.gif o kam jūs tuokiatės?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 06 23, 11:52)

man toks klausimas pasisitojo  lotuliukas.gif o kam jūs tuokiatės?

tam kam ir visi žmonės biggrin.gif lygiai tam kam ir vaikus krikštijam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 06 23, 15:39)
tam kam ir visi žmonės  biggrin.gif lygiai tam kam ir vaikus krikštijam mirksiukas.gif

tai jei tiek laiko gyvenote nesusituokę kam dabar to reikia? aš tikrai ne smalsumo vedina klausiu, tiesiog tam yra tam tikra priežastis biggrin.gif
Atsakyti