Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. Klaipėdoje gimusių vaikučių namučiai

QUOTE(Šokoladė @ 2015 07 21, 16:07)
ie neatsibosta kiekviena karta kiausiniene? man jau 3 diena is eiles per gerklę ji lystų, nesvarbu kad variacijos kitos, bet pagrindas tai tas pats  lotuliukas.gif

As nevalgau, o vaikai lesa smile.gif jiems svarbu ne kose biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MeSsS @ 2015 07 21, 16:10)
Nu nežinsu mano nuomone gadinate vaikui sveikata  ax.gif pagal rekomendacijas vaikui 1 kiaušinis per savaite turi būt o jūs kasdien... mano mažoji du ant karto sušveisdavo tai gydytoja sakė riboti

Nu gadinu, negadinu, bet vaikai oru sotus nebuna... Man atrodo, kad geriau kiausini paduosiu(nu nevalgo jie tos kaiusinienes menesi laiko diena is dienos smile.gif cia tik antra savaite jiems kiausiniu manija uzejus), nei kasdien blynus vaikai sveis.
Mandri jie, bet ko nevalgo. Mesa isiulau tik ja paslepus biggrin.gif arba itikinus, kad ten zuvis biggrin.gif darzoviu nevalgo grynu (tenka vel slept trintose sriubose) smile.gif blynus rytu kasdien doh.gif grikiu, ryziu nevalgo. Kas lieka ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 21 liepos 2015 - 16:08
QUOTE(Deme @ 2015 07 21, 16:03)
  Kas lieka ? biggrin.gif

nežinau biggrin.gif
bet kažkiek reikia prisižiūrėti rekomendacijų kad negadint skrandžių nuo pirmos dienos, kaip man gydytoja sakė jeigu reiktų tai viską darytum, sako kai mano vaikas storas buvo namie nebuvo jokių bulkų jokių saldainių, kai sveikata patampa aktualiau tada kitaip galvoji... jeigu maniškis neturėtų refliukso gal dažniau blynų ar bandele gautų... bet iš kitos pusės maži jie valgo sveikai, tai mes pripratinam prie nesveikų įpročių...blynų ir tt va mano draugės vaikis nėra blynų valgęs, ir nieko sveikas, gyvas...valgo kitus dalykus... man su mažaja jokių problemų nėra, valgo viską, bet aš jos neprisipratinau maivytis kad to ar ano nevalgo, didysis (kaip pirmas blynas palepintas buvo) tai jis dar bando prie stalo atsisėdęs pasiknaisiot lėkštėj...
aš nusikalus verysad.gif vakar laksčiau laksčiau... dički vežiau gydytojai parodyt, šiandien mažoji išoperuota... kaip krisčiau miegot žiemos miegu vidury liepos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 07 21, 16:10)
Nu nežinsu mano nuomone gadinate vaikui sveikata  ax.gif pagal rekomendacijas vaikui 1 kiaušinis per savaite turi būt o jūs kasdien... mano mažoji du ant karto sušveisdavo tai gydytoja sakė riboti

biggrin.gif

QUOTE(MeSsS @ 2015 07 22, 18:00)
nežinau  biggrin.gif
bet kažkiek reikia prisižiūrėti rekomendacijų kad negadint skrandžių nuo pirmos dienos, kaip man gydytoja sakė jeigu reiktų tai viską darytum, sako kai mano vaikas storas buvo namie nebuvo jokių bulkų jokių saldainių, kai sveikata patampa aktualiau tada kitaip galvoji... jeigu maniškis neturėtų refliukso gal dažniau blynų ar bandele gautų... bet iš kitos pusės maži jie valgo sveikai, tai mes pripratinam prie nesveikų įpročių...blynų ir tt va mano draugės vaikis nėra blynų valgęs, ir nieko sveikas, gyvas...valgo kitus dalykus... man su mažaja jokių problemų nėra, valgo viską, bet aš jos neprisipratinau maivytis kad to ar ano nevalgo, didysis (kaip pirmas blynas palepintas buvo) tai jis dar bando prie stalo atsisėdęs pasiknaisiot lėkštėj...
aš nusikalus  verysad.gif vakar laksčiau laksčiau... dički vežiau gydytojai parodyt, šiandien mažoji išoperuota... kaip krisčiau miegot žiemos miegu vidury liepos  doh.gif

o kas su tais blynais blogai?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 07 27, 08:40)
biggrin.gif
o kas su tais blynais blogai?

su blynais viskas blogai biggrin.gif
1. miltiniai
2. jie sunkiai virškinami
3. nuo blynų vaikams seselė pasakojo kad susiklijuoja žarnynas ar pan
4. jeigu dar kepti ant aliejaus tai visai biggrin.gif

nu nežinau blynuose tikrai nieko gero, bet aišku vaikai juos mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
Lab dien blynu ir kiausinieniu megejos ir nemegejos biggrin.gif
Man nukrit 4kg ir toliau nei krust... is to liudesio kad nebekrenta vel pradejau bandeles ir visokius sudukus po bisk valgyt doh.gif baisuma...
apie maisto gaminima as geriau patylesiu (nemegstu ir nemoku gamint). gerai kad vaikai darzan eina, ten tikrai ivairesni maista gauna nei as daryciau kasdien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 07 27, 11:43)
su blynais viskas blogai  biggrin.gif
1. miltiniai
2. jie sunkiai virškinami
3. nuo blynų vaikams seselė pasakojo kad susiklijuoja žarnynas ar pan
4. jeigu dar kepti ant aliejaus tai visai  biggrin.gif

nu nežinau blynuose tikrai nieko gero, bet aišku vaikai juos mėgsta  biggrin.gif

pirma karta tokius argumentus girdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
skaitet apie nauja mokejimo tvarka uz darzelius??????
http://klaipeda.dien...arzelius-703416
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 07 30, 09:46)
pirma karta tokius argumentus girdžiu lotuliukas.gif

nu jau biggrin.gif čia juk ir taip aišku kad iš blynų naudos mažai, bet kad juos vaikai mėgsta, o ir greitai gaunasi tai ir kepa mamos biggrin.gif

iš tikrųjų tai dariau eksperimentą, su sūnum mudu valgėm tik tai kas rekomenduojama, pagal gydytojų duotą sąrašą, ir balsas pasitaisė, ir viduriai, paskui grįžo svečių daug, vieną kartą pavakrojom ilgiau, aišku valgė kelis saldainius, sulčių gėrė ir ką, ryte balsas užkimęs, kosčioja, ir galiausiai neprakakoja doh.gif doh.gif doh.gif
pas ką nėra problemų tai to nepajaučia, bet ankščiau ar vėliau tas atsiliepia

QUOTE(Dygle_klp @ 2015 07 30, 17:38)
skaitet apie nauja mokejimo tvarka uz darzelius??????
http://klaipeda.dien...arzelius-703416

skaičiau, nežinau, gal kiek ir kvailai atrodysiu bet aš nesigilinu, ir ankščiau nesupratau kaip skaičiuodavo, ir dabar niekur nedingsim, mokėsim biggrin.gif o kas liečia tas 10 dienų aš manau kad gal kiek ir įtakos kad vaiką reikia išgydyti o tada vesti į ugdymo įstaigą, nes dabar tikrai būdavo kad tris dienas palaiko namie maždaug snarglys nebėga upeliu ir davai į daržą, trys dienos ir vėl serga, ir vėl iš naujo...užburtas ratas
Atsakyti
as tai zinau uz ka moku smile.gif ir kadangi nevedu i darza jei suserga dazniausiai po 1,5-2 savaites (nes musu aukle ne vietine ir jai neapsimoka del poros dienu vaziuot) tai man abydna, kad tarkim turesiu moket ir auklei ir uz darza dar tas 1,5 ar 2 savaites. o nevesti tarkim dar plius ta 1 diena (kad jau pradetu mazet mokestis) irgi nesamone manau... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 08 03, 21:14)
as tai zinau uz ka moku smile.gif  ir kadangi nevedu i darza jei suserga dazniausiai po 1,5-2 savaites (nes musu aukle ne vietine ir jai neapsimoka del poros dienu vaziuot) tai man abydna, kad tarkim turesiu moket ir auklei ir uz darza dar tas 1,5 ar 2 savaites. o nevesti tarkim dar plius ta 1 diena (kad jau pradetu mazet mokestis) irgi nesamone manau...  blink.gif

per savaite retai vaikas pasveiksta, na būna atvejų bet mums nėra taip buvę, o 1 ar 2 dienos ar čia esminis dalykas nežinau, man ne ax.gif kaip jau bebūtų čia sodra labiausiai verks kai vėl bus daug nedarbingumų o biudžetas skylėtas biggrin.gif
aš kai pagalvoju kad gal neves apysveikių vaikų o išlauks tas kelias savaites tai gal ir gerai ax.gif

bet kaip aš jau laukiu kada vėl išeis į darželi doh.gif doh.gif ilgos atostogos vaikams 2 mėnesiai rolleyes.gif
Atsakyti
as kaip tik manau kad ves sergancius, t.y. tarkim sloguojancius ir pan. mums 2 savaiciu dazniausiai uztenka pasveikimui (tfu tfu tfu aisku).
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 08 06, 17:53)
as kaip tik manau kad ves sergancius, t.y. tarkim sloguojancius ir pan. mums 2 savaiciu dazniausiai uztenka pasveikimui (tfu tfu tfu aisku).

tai gal dabar bus tėvai suinteresuoti išlaikyti tas dvi savaites kad nereiktų už darželį mokėti ax.gif
praktika parodys ax.gif
aš kažkaip mažiausiai galvoju, ir pergyvenu, jau kiek sirgs tiek sirgs... kiek reiks tiek ir mokėsim biggrin.gif nu negi ne taip? reikia tausoti savo nervų lasteles biggrin.gif
iš vis aš širdy viliuosi kad bus lengviau mums be adenoidų ir mažiau sirgsim blush2.gif kai tiek prasirgta aš ir už daržely galiu mokėt kad tik pasveiktų kuo greičiau ax.gif
ir iš vis, kiti mum pavydi kad darželius gavom biggrin.gif o tai privatus oho kiek kainuoja, ir ten niekas nežiūri serga neserga, moka visi ax.gif

iš kitos puses kiti tėvai piktnaudžiauja, gavę vietą kartais tiesiog tempia gumą, lopšy pernai du tokie vaikai buvo, tokie kabantys ore, atneša pažymas tėvai ir viskas, mokėt nereikia... o ką darželiui daryt?? jiem irgi reikia gyventi, vanduo, elektrą, maistas, darbuotojai...o dar tėvai kiti akis papūtę kad žaislai prasti ir pan... aš tai iš vis būčiau už fiksuotą mėnesinį mokestį ir tiek ax.gif bet turėtų ir darželis tada atsakomybe prisiimti, geriamas vanduo, vienkartinės stiklinaitės, užsiėmimai ir tt.
Atsakyti