Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

user posted image
Atsakyti
Visos dar svencia Sv.Valentina!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės
reikia protingų galvų biggrin.gif gal žinot kokią įdomią idėją kuo užimti abiturientus per šimtadienį direktoriaus kabinete? gal teko matyti ar girdėti kokių nors užduočių, tinkančių šiam kabinetui? Kaip niekad mano galva ta tema tuščia... fool.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2013 02 19, 12:51)
Visos dar svencia Sv.Valentina!!! lotuliukas.gif

man kažkaip nelabai čia šventė,kol jauna buvau buvo įdomu,o dabar kažkaip nilabai unsure.gif kadum tavo podruškė turės naujų prekių užvežimą liepinėj? norėčiau nulėkti jei būtų galima blush2.gif

QUOTE(Jurgitutė @ 2013 02 20, 15:53)
Sveikutės
reikia protingų galvų  biggrin.gif  gal žinot kokią įdomią idėją kuo užimti abiturientus per šimtadienį direktoriaus kabinete? gal teko matyti ar girdėti kokių nors užduočių, tinkančių šiam kabinetui? Kaip niekad mano galva ta tema tuščia...  fool.gif

iki kada tau reikia pagalvočiau per naktį,nes pas mane naktiniai mąstymai,o nemiegai kažkodėl paskutiniu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 02 20, 15:53)
Sveikutės
reikia protingų galvų  biggrin.gif  gal žinot kokią įdomią idėją kuo užimti abiturientus per šimtadienį direktoriaus kabinete? gal teko matyti ar girdėti kokių nors užduočių, tinkančių šiam kabinetui? Kaip niekad mano galva ta tema tuščia...  fool.gif

manau ne vienas nori pabūti direktoriaus kailyje tad siūlau:
1. tegu paruošia oficialią kalbą mokyklos bendruomenei šimtadienio proga(kokią turėtų sakyt dirikė)
2išspręsti situaciją,pvz: vaikas nelanko mokyklos,nes jam nepatinka kai kurių dalykų mokytojai.pokalbis tarp mokinio,direktorės ir mokinio tėvų.
3. kaip turėtų atrodyt mokyklos direktorius(-ė) atneškit aksesuarų drabužių,tegu sukuria įvaizdįsmile.gif
4. apibūdint 3geras ir 3 blogas direktoriaus savybes.

na jei gerai tave supratau gal kas tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 02 20, 21:57)


Kai tik ka nors suzinosiu, butinai pranesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 02 21, 12:01)
manau ne vienas nori pabūti direktoriaus kailyje tad siūlau:
1. tegu paruošia oficialią kalbą mokyklos bendruomenei šimtadienio proga(kokią turėtų sakyt dirikė)
2išspręsti situaciją,pvz: vaikas nelanko mokyklos,nes jam nepatinka kai kurių dalykų mokytojai.pokalbis tarp mokinio,direktorės ir mokinio tėvų.
3. kaip turėtų atrodyt mokyklos direktorius(-ė) atneškit aksesuarų drabužių,tegu sukuria įvaizdįsmile.gif
4. apibūdint 3geras ir 3 blogas direktoriaus savybes.

na jei gerai tave supratau gal kas tiks smile.gif

visas minčių lietus clap.gif clap.gif clap.gif AČIŪ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 02 21, 20:26)
visas minčių lietus  clap.gif  clap.gif  clap.gif AČIŪ  wub.gif

kaip praėjo šimtadienis?

mes sergam unsure.gif Danieliui gerklė,temperatūra kyla,bet nepakyla,durniausia savijauta,o jautrumas viskam,vos kas tik ir verkia.
tiek judėjimo namie pas mane,ant svarstyklių atsistoju nu rezultato jokio į - doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 02 25, 08:39)
kaip praėjo šimtadienis?

mes sergam unsure.gif Danieliui gerklė,temperatūra kyla,bet nepakyla,durniausia savijauta,o jautrumas viskam,vos kas tik ir verkia.
tiek judėjimo namie pas mane,ant svarstyklių atsistoju nu rezultato jokio į - doh.gif

šimtadienis dar tik laukia mirksiukas.gif

sveikatėlės glėbys Danieliui, kantrybės mamai. O mano Marijus irgi serga. Šiandien gydytoja pranešė- plaučių uždegimas verysad.gif
Atsakyti
vaje, kokios ligos jus puola verysad.gif sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
pas mus tai kažkoks gerklės virusiukas užkibo rolleyes.gif
vasaros pradžioj esam pakviesti į vestuves,jei užmatysit kokių gražių suknelių šaukit,reik atsinaujinti:)
labiausiai man dabar patinka,ka ką susitinku visi manęs nepažįsta lotuliukas.gif sako pasikeitusi,niekaip tik nesuprantu kuom,svoris stovi nė iš vietos:)net rūbų jokių nesiperku,kažkaip prisibijau,o į darba grįsiu naujom pareigom,tai išvis reiks visą garderobą keist lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 02 26, 22:05)
pas mus tai kažkoks gerklės virusiukas užkibo rolleyes.gif
vasaros pradžioj esam pakviesti į vestuves,jei užmatysit kokių gražių suknelių šaukit,reik atsinaujinti:)
labiausiai man dabar patinka,ka ką susitinku visi manęs nepažįsta lotuliukas.gif sako pasikeitusi,niekaip tik nesuprantu kuom,svoris stovi nė iš vietos:)net rūbų jokių nesiperku,kažkaip prisibijau,o į darba grįsiu naujom pareigom,tai išvis reiks visą garderobą keist lotuliukas.gif



oho, kokiu smagiu naujienu cia pazerei thumbup.gif kas per pareigos?
Atsakyti