Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(viljana @ 2015 04 25, 10:37)
aha tikrai ,bet kad pati  nieko  nepasakoji smile.gif

as  atostogauju  ,tai  lepinu  save  ,pasidarysiu proceduras tokias kuriu negaliu  dirbdama  per  2  laisvas  biggrin.gif

turiu  dar  sau  issuki  toki  ,tikiuosi  jis  man  pavyks  thumbup.gif  jei pasiseks  fb  pamatys dauguma  tongue.gif

Sekmes tada 4u.gif
Bijau džiaugtis bet pas mane viskas šaunu.Berniukai mokosi,ir aplamai su ju elgesiu prolemu neturiu.Namuose padeda ir sutariam šauniai.Airidui rugpjūtį jau 16,padarė kambarį remontą tokį kokį mes įsivaizdavom išsiklojom visą butą nauju linoliaumu,čia taupumo sumetimais,užsidirbo iš manęs pinigų ir nusipirko riedučius,mažesnėlis viską''pravalgė'' lotuliukas.gif ,tai riedučius teko nupirkti man.Pagrandukui suėjo metukai,nerealus ,geras vaikis užtenka laiko viskam ir rytinei kavutei. thumbup.gif
Gegužės 19 išvykstam abu į klinikas dėl operacijos,po jos liks tik randelis prisiminimui,labai tikiuosi ,kad operuos iškart ir bus viskas gerai. thumbup.gif Gali patikėti tiesiog atsigavau ir išore ir vidumi.Jaučiuosi laiminga tarp savo vaikučių ir nieko man gyvenime daugiau nereikia ,o įpatingai ''vyrų'' schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2015 04 26, 09:09)
Gegužės 19 išvykstam abu į klinikas dėl operacijos,po jos liks tik randelis prisiminimui,labai tikiuosi ,kad operuos iškart ir bus viskas gerai. thumbup.gif Gali patikėti tiesiog atsigavau ir išore ir vidumi.Jaučiuosi laiminga tarp savo vaikučių ir nieko man gyvenime daugiau nereikia ,o įpatingai ''vyrų'' schmoll.gif

sekmes tau ligoninej ir siaip dziaugiuosi kad susikloste tavo gyvenimas 4u.gif
kazkada maximoj manau kad tave maciau ,bent jau taip galvoju ,nes nedrysau kalbint ,galvoju apsiriksiu biggrin.gif

o mes irgi issigriovem koridoriu virtuve ,keisim viska ir buitine ir baldus ,paskui ateis laikas svetainei biggrin.gif

vakar kaune buvau pataskyt pinigu lotuliukas.gif maudymke ,striuke ,kedus gerus nusipirkau ,faustai batelius ,pora sukneliu biggrin.gif zodziu vis daugiau einu i labdara ,nes man reikia daug rubu ,spinta savo tvarkiau 3 siuksliu maisus rubu pririnkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2015 04 26, 11:24)
sekmes tau  ligoninej   ir siaip  dziaugiuosi  kad  susikloste tavo  gyvenimas  4u.gif  
kazkada  maximoj  manau  kad tave  maciau  ,bent  jau  taip galvoju  ,nes nedrysau  kalbint  ,galvoju  apsiriksiu   biggrin.gif

o mes  irgi  issigriovem  koridoriu  virtuve  ,keisim  viska    ir  buitine  ir   baldus  ,paskui  ateis  laikas svetainei   biggrin.gif

vakar  kaune  buvau  pataskyt  pinigu   lotuliukas.gif   maudymke  ,striuke  ,kedus  gerus nusipirkau   ,faustai  batelius  ,pora sukneliu  biggrin.gif   zodziu  vis  daugiau  einu  i labdara  ,nes  man  reikia   daug  rubu  ,spinta  savo  tvarkiau  3 siuksliu   maisus  rubu  pririnkau  biggrin.gif

Man rodos ir aš tave mačiau,jei neklystu tu su vyru buvai g.gif Bet užkalbint taipat nedrįsau galvoju tu ne tu biggrin.gif
Sau šmutkes perku inernetinese parduotuvėse,dabar už 50 euru kostiumėlį pasisisiuvau internetu ,,niu gražus ,likau super patenkinta.Dabr galiu sau leisti pasilepinti ir aš ir vaikai viskam užtenkam.Prie vyro to nelabai galėjau nes žiūredavau jo poreikių maniems pinigų jau nelabai likdavo.
Aš naujas lovas berniukams nupirkau,esu begalo patenkinta ypač dėl to ,kad prie kambario interjero taip spalvas pataikė ,kad likau sužavėta.Durų užuolaidą bambukinę taipat pataikėm ,ko trūksta jų kambarį tai pufo,bet ir tas ryt jau parvažiuoja.UUžuolaidas naujas visur susipirkau,tik berniukams palikom žaliuzes nenori jie užuolaidų.Žodžiu verda pas mus gyvenimas kaip skruzdėlyne,kad tik sveiki ko daugiau bereikia.
Beja parduodu po pigiai elektro sintezatorių na tipo pianiną su stovu gal kas norėsit,mano Airidas jau išmoko groti ir atliko ,jis dabar varo su elektrine gitara,nebespėju instrumentu pirkt. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirziliuke: 26 balandžio 2015 - 18:30
Ar dar gyvuojančių čia yra?
Atsakyti
butu jei atsirastu daugiau bendraujanciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2015 07 10, 21:31)
butu  jei atsirastu  daugiau  bendraujanciu  biggrin.gif


Tai klausimas, kas bendrautų. Aš pasirašau bendravimui. smile.gif
Atsakyti
as inu paziuriu kad tyla ir viskas ,viena pati sau zinuciu nerasysiu smile.gif
Atsakyti
Kaip nyku cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@viol@ @ 2015 09 18, 19:54)
Kaip nyku cia  ax.gif

vaikai uzaugo , sita tema isnyko praktiskai blush2.gif
Atsakyti
Liūdna.... Reikėtų atgaivinti. smile.gif
Atsakyti
Na,ką panelės,pasikedenam plunksnas ir atgaivinam temą 4u.gif Kažkokios mes tinginės cool.gif

Va ,jei ką tai kalu namie teoriją ,susitariau su šiaulių viena mokykla dėl vairavimo,spalį pradedu kai tik išlaikysiu teorijos egzaminą.Įkišau uodegą ir nebėr kur trauktis blush2.gif Vaikai sveiki geri ,kaip ir būtų viskas gerai,tik ką daryt su ex -gėjumi,o dar tais pačiais keliais reikia vaikšioti doh.gif Žodžiu tikrai margas tas gyvenimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2015 09 20, 18:51)
Na,ką panelės,pasikedenam plunksnas ir atgaivinam temą 4u.gif Kažkokios mes tinginės cool.gif

Va ,jei ką tai kalu namie teoriją ,susitariau su šiaulių viena mokykla dėl vairavimo,spalį pradedu kai tik išlaikysiu teorijos egzaminą.Įkišau uodegą ir nebėr kur trauktis blush2.gif


Šaunuolė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vabalyte @ 2015 09 20, 17:42)
Liūdna.... Reikėtų atgaivinti. smile.gif

Nagi. gaivinam smile.gif
Atsakyti