Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay


 i 
Tema skirta diskusijoms apie KOSMETIKĄ.
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 03 26, 22:13)
Ji tinka visiems odos tipams, nes ji nemaitina, o drėkina. Jei matintumėt riebią odą tada oda riebaluotųsi, o šiuo atveju Jūs drėkinsite odą, ko reikia kiekvieno odos tipo moterims.


Visuose oficialiuose Mary Kay puslapiuose radau info, kad tai yra maitinamoji drėkinamoji kaukė g.gif Tai kaip nemaitina?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 03 27, 22:09)
Visuose oficialiuose Mary Kay puslapiuose radau info, kad tai yra maitinamoji drėkinamoji kaukė  g.gif Tai kaip nemaitina?


Maitina tai pat, ačiū už pastebėjimą, norėjau pasakyti, kad ji yra ir tokia ir tokia, todėl idealu ir riebiaodėms, na kad ne vien maitinamoji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzimbiene @ 2012 03 21, 10:39)
Dabar laukiu " Ledi tobulybė" rinkinuko, nes kai pabandžiau kompleksą, grįžau namo vyras sako, gal plastinę operaciją pasidarei biggrin.gif

bigsmile.gif thumbup.gif stebuklus tokius sakai net daro? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 03 28, 13:45)
bigsmile.gif  thumbup.gif stebuklus tokius sakai net daro?  biggrin.gif

Pabandyti verta 4u.gif
Atsakyti
Buvau klaususi, bet moderatorės ištrynė, kažką gal ne taip susakiau ax.gif
Kur būtų galima išbandyti tą "Ledi tobulybė"procedūrą.
Jei čia negalima, gal į až kas brūksštels wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridkam @ 2012 03 29, 12:46)
Buvau klaususi, bet moderatorės ištrynė, kažką gal ne taip susakiau  ax.gif
Kur būtų galima išbandyti tą "Ledi tobulybė"procedūrą.
Jei čia negalima, gal į až kas brūksštels  wub.gif

pas savo konsultante gali isbandyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kokia naujoji apsaugele atitinka senaja 404?
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2012 03 31, 13:09)
Sveikos,kokia naujoji apsaugele atitinka senaja 404?

Geriausiai nueiti pas savo konsultante ir pasimeginti visus atspalvius, nes lyginai tokio pat atspalvio nebebus jau 4u.gif jie tik siek tiek primena senuosius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2012 03 31, 13:09)
Sveikos,kokia naujoji apsaugele atitinka senaja 404?


Žinok labai nuo odos spalvos priklauso, kaip sakė Ledokristaliukas, geriausia nueiti pas konsultantė. Bet jei neturi galimybės spalvos artimiausios tavo turėtai apsaugėlei būtų: beige 5 ir net gi Beige 8, o gali būti net ir beige 4. Kaip matai atspalviai labai skirtingi, todėl rizikuosi, nes beige 4 ir beige 8, kardinaliai skiriasi. Tikrai pirksi "katę maiše".
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as dar naujas zmogutis SM,nelabai net zinau ar gerai parasysiu,ir ar teisingoj vietoj blush2.gif jei kam ant pasisakymo galvos uzlipsiu ,labai atsiprasau is anksto ! MK produktus zinau jau keli metai,naudoju ir esu tikrai patenkinta.i ta diskusija pacioj pradzioj temos,tai gal net neverta man ka sakyt daug,nes tos nesamones apie naturalia kosmetika,tai grybas mano akimis.naturali kauke tai agurkai ir grietine,o ir tie siais laikais neaisku kaip pagaminti.mano mociutes karve jau ir nelabai ekologiska piena duona,nes kartais ant kaimyno pievos zoles pakramsnoja smile.gif ir anglim akiu dazyt nenoriu ar burokais zandu piest.noriu but prisiziurejus kuo ilgiau ir kol galimybes leidzia.o dabar prie kosmetikos.as jau aprasyta buda su kaukem darau gal pusmeti,laikas nuo laiko.sunku pasakyt,kaip daznai.buna kad dirbu daug,oda pavargus,tada dazniau.mano veidui tai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ar laukiate sio pavasario naujienu? mirksiukas.gif
Atsakyti