Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštinga meilė (Lo Imperdonable)

Tai dauguma telenoveliu, kurias matome per LT kanalus buna kazkokiu kitu reimeikai, as visada del idomumo uzmtu aki i wikipedia, kas parasyta apie seriala tai dazniausiai pastebiu, kad serialas kurtas remiantis tarkim pries 20 ar 30 metu rodytu serialu smile.gif

Cypuke: ,, galėsiu teigti, kad kitos jis nei orginalas, jei pabaigoj serialo pagrindinė aktorė pasiliks su kitu vyru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ''

O ar daug telenoveliu mateme kur pabaigoje pagrindiniai aktoriai liko su kitais? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man šis seialas asmeniškai patinka biggrin.gif Ypač aktoriai jie vienas kitam labai tinka 4u.gif Nelabai mėgstu Meksikos serialus,bet man juos žiūrėti įdomu rolleyes.gif Pirmą serialą pradėjau žiūrėti būdama penkių metų blink.gif lyg pavadinimas buvo Laukinukė jei neklystu biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labai šitas serialas patinka, taip užsikabinau.. smile.gif) pagrindiniai aktoriai labai gražūs! To Martino šypsena, tai išvis!!
Atsakyti
Oi man Martinas irgi thumbup.gif
Veronika irgi labai grazi ir patinka, kad nesideda sventaja smile.gif O jau ta jos isesere Virchinija tai doh.gif Tokia jau naivuole ir sventuole apsimeta...
Atsakyti
QUOTE(Cypukė @ 2015 08 24, 18:01)
Vis vien jis man remeikas biggrin.gif kad ir kelios scenos pakeistos, vis vien laikosi orginalo scenarijaus pagrindo biggrin.gif Per daug nuspėjamas man jis, nors jau visi meksikiečių serialai tokie yra biggrin.gif galėsiu teigti, kad kitos jis nei orginalas, jei pabaigoj serialo pagrindinė aktorė pasiliks su kitu vyru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  biggrin.gif

O šiaip jei  nebūčiau mačiusi prieš tai buvusių serialų tai tikrai žiūrėčiau, nes ir atoriai gražūs ir vietovės smile.gif  wub.gif

Tiesa, bet kaip ir minėjau maža kitokia detalė išaugina didelius skirtumus. Istorija čia klostysis kitaip, žinoma labai tikiuos, kad baigsis laimingai, taip kaip visos kitos istorijos smile.gif , nes labai įtraukė. Žinoma čia galima diskutuoti ir diskutuoti, bet skirtumų yra, juk būtent taip ir sakė prodiuseris smile.gif
Bent man svarbu, kad istorija įdomi, nes kai per tv rodomos vien banalios istorijos apie įsimylėjelius, kuriems trukdo pavyduoliai, kiekvienas kitoks traukia . O šiame ko tikrai netrūksta, tai šiltų, romantiškų detalių, kurių labai daug ir būtent tas grožis ir įtraukia smile.gif
Atsakyti
Nežinau jau kiek metų nežiūriu serialų, nes tuo metu darbe būnu ir pan, bet jau šitas tai eina sau.. smile.gif pakerėjo mane labai Martinas ir Veronika. Šiandien įdomi serija buvo, juokingiausia ta administratorė kur pinigai svarbiausi jai biggrin.gif

Man ta Virhinija tai išvis biggrin.gif aukelėėė.

Man Veronika tuo ir patinka,kad nepadlaižiauja, o viską sako ką galvoja smile.gif

Žiūrėsim kaip čia toliau bus smile.gif) jau laukiu rytojaus serijos..
Atsakyti
O man idomu ar tikrai Martino brolis mires? Gal kuri ziuri toliau ir gali geltonai parasyti?smile.gif
Atsakyti
Sveikos nemačiau šiandieninės serijos buvau išvykusi gal galit trumpai papasakoti kas vyko 4u.gif Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ka cia siandien gero rode, bandysiu pasakot. Veronika, Emilianas ir dede buvo pasitarime ir ten kalbejo apie auksa, kad kazkas lyg atsisake jiems auksa tiekt, tai Martinas tai nugirdes pasisiule buti tiekeju. Poto Veronika susipyko su Emilianu. Poto ejo pajodinet su Martinu.
Virchinija pradejo simuliuoti, kad blogai jauciasi ir isikviete daktara. Tas daktaras jos meiluzis. Poto rode kai ji skaite Demetrijaus rasyta laiska ir sake kodel jis negalejo pinigu gauti kada ji to prase, nes atseit ji negali pakesti apsimetineti cia pries visus, tai yra teta ir taip toliau...
Kas cia dar. Ai i ta miestely atvyko tas dailininkas ir pamate Ana Perla. Ten jau aisku vienas kitu susizavejo, bet atejo jos senelis ir issivede ja.
Daugiau nepamenu lyg tiek:)
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 08 27, 19:11)
Ka cia siandien gero rode, bandysiu pasakot. Veronika, Emilianas ir dede buvo pasitarime ir ten kalbejo apie auksa, kad kazkas lyg atsisake jiems auksa tiekt, tai Martinas tai nugirdes pasisiule buti tiekeju. Poto Veronika susipyko su Emilianu. Poto ejo pajodinet su Martinu.
Virchinija pradejo simuliuoti, kad blogai jauciasi ir isikviete daktara. Tas daktaras jos meiluzis. Poto rode kai ji skaite Demetrijaus rasyta laiska ir sake kodel jis negalejo pinigu gauti kada ji to prase, nes atseit ji negali pakesti apsimetineti cia pries visus, tai yra teta ir taip toliau...
Kas cia dar. Ai i ta miestely atvyko tas dailininkas ir pamate Ana Perla. Ten jau aisku vienas kitu susizavejo, bet atejo jos senelis ir issivede ja.
Daugiau nepamenu lyg tiek:)


Labai ačiū nors kiek aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
Martinas jau nori pirštis smile.gif atsirado dabar daugiau veiksmo ir aiškėja tikrasis Virginijos veidas smile.gif ne tokia jau ji šventuolė, kaip dedasi smile.gif Man tai irgi klausimas ar Demetrijus yra gyvas, nes jeigu būtų gyvas, tai tikrai Martinas gailėsis,kad keršijo Veronikai smile.gif

Pasikartosiu, bet tikrai geras serialas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kkamon @ 2015 08 28, 08:00)
Martinas jau nori pirštis smile.gif atsirado dabar daugiau veiksmo ir aiškėja tikrasis Virginijos veidas smile.gif ne tokia jau ji šventuolė, kaip dedasi smile.gif Man tai irgi klausimas ar Demetrijus yra gyvas, nes jeigu būtų gyvas, tai tikrai Martinas gailėsis,kad keršijo Veronikai smile.gif

Pasikartosiu, bet tikrai geras serialas smile.gif

bent jau iki 90serijos nepasirode Demetrijus biggrin.gif
kad pasigailes jis tai pasigailes ,berodz 50serijoi
Atsakyti