Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštinga meilė (Lo Imperdonable)

[quote=kkamon,2015 08 28, 09:00]
Martinas jau nori pirštis smile.gif atsirado dabar daugiau veiksmo ir aiškėja tikrasis Virginijos veidas smile.gif ne tokia jau ji šventuolė, kaip dedasi smile.gif Man tai irgi klausimas ar Demetrijus yra gyvas, nes jeigu būtų gyvas, tai tikrai Martinas gailėsis,kad keršijo Veronikai smile.gif

Pasikartosiu, bet tikrai geras serialas smile.gif

Man labai patinka,kad aiškėjasi viskas su Virhinija smile.gif Iš pat pirmos serijos pamačiau, kad ji nėra šventuolė nes kai ją pristatė tai tokia dramatiška muzika biggrin.gif
Atsakyti
o kur galima paziuret online? labai jau smalsu kaip ten viskas klostysis i prieki
Atsakyti
Tai su Virchinija tai viskas aisku, nuo pat pradziu, kad ji tik apsimeta:) Nors atsimenu ji dar seniai kazkokiam seriale pagrindine geriete vaidino. Tai kaip tik nuejau paziuret kokiam, tai Maistingas angelas lyg vadinos:) Ir pamaciau, kad jai jau 39metai, tai net nustebau, nes sitam seriale ji lb jauna man atrodo smile.gif


O tos kur ziuri i prieky ir jau kaip minejot, kad 90 serija, gal galit pasakyt ar jau vaidina aktore Danna Garcia? Nes kazkur skaiciau, kad noredami pakelt reitingus imete nauju vaidmenu, tai idomu ar tiesa:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hero1ne: 29 rugpjūčio 2015 - 00:35
man atrodo ta Magdalena bus Veronikos mama g.gif
as tai tas serijas tik akim permeciau , cia laiko kiek uzimtu viska ziurint doh.gif

Atsakyti

Cypuke: ,, galėsiu teigti, kad kitos jis nei orginalas, jei pabaigoj serialo pagrindinė aktorė pasiliks su kitu vyru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ''

O ar daug telenoveliu mateme kur pabaigoje pagrindiniai aktoriai liko su kitais? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
[/quote]


Tai va, kad tokių nėra biggrin.gif o aš visai tokį serialą norėčiau pamatyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o šiai pažiūriu aš ir šį serialą kartais, nors esu jau mačiusi jo kažkiek ispaniškai, tai kartais prabėgdama pasižiūriu, vien dėl gražių aktorių, ir gamtovaizdžio smile.gif smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 08 29, 01:32)
Tai su Virchinija tai viskas aisku, nuo pat pradziu, kad ji tik apsimeta:) Nors atsimenu ji dar seniai kazkokiam seriale pagrindine geriete vaidino. Tai kaip tik nuejau paziuret kokiam, tai Maistingas angelas lyg vadinos:) Ir pamaciau, kad jai jau 39metai, tai net nustebau, nes sitam seriale ji lb jauna man atrodo smile.gif
O tos kur ziuri i prieky ir jau kaip minejot, kad 90 serija, gal galit pasakyt ar jau vaidina aktore Danna Garcia? Nes kazkur skaiciau, kad noredami pakelt reitingus imete nauju vaidmenu, tai idomu ar tiesa:)



Taip ir aš nustebau,kad jai 39 blink.gif Šiame seriale neduočiau daugiau nei 25 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 08 27, 15:34)
O man idomu ar tikrai Martino brolis mires? Gal kuri ziuri toliau ir gali geltonai parasyti?smile.gif

As ir pradzioj galvojau kad gyvas, bet ne jis miręs.
O kad kalta yra Virchinija, tai Martinas suzinos tik 79serijoje. Bet pries tai jie dar labai daug pyksis del Demetrijaus, nes Vero tiesa suzinos palaipsniui visaa.

Papildyta:
Galiu rekomenduoti informatyvų puslapį - https://m.facebook.c...592512884117680

Prieš seriją būna įkelti aprašymai, įvairi informacija smile.gif
Atsakyti
Aš neiškenčiau ir pradėjau online žiūrėti smile.gif
Papildyta:
O Ana Brenda ir Ivan Sanchez nera realybeje pora? maciau ju nuotrauku instagrame graziu:)
Atsakyti
kur ziurite online ar cia?
http://www.loimperdo...apitulo-10.html

Atsakyti
Labai geras klipas apie poros istorijos pradžią ir Martin norą atkeršyti
https://www.youtube....h?v=JUUVrf0H9jA
Atsakyti
grazus klipas..
Atsakyti
Vakar smulkiau ziurejau nuo 79 iki 95, nu atsiplesti nuo kompo negalejau iki 4ryto doh.gif

Naujos minimos aktores dar nera schmoll.gif
Atsakyti