Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

QUOTE(Indrijan @ 2016 01 23, 15:32)
Jis turkijoje yra dabar rodomas. Vieną kartą į savaitę pasirodo išverstos serijos

tai suprantu, juk skaiciau, bet tame linke tik pati pradzia.
cia radau dauguma vienoj vietoj
http://kocem-sultan....reckie-seriali/
9 seria ten neisversta tai cia yra http://vse-kino.com/...na-russkom.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 24 sausio 2016 - 10:29
QUOTE(Aistė27 @ 2016 01 23, 21:56)
Sveikos, gal galit mane apšviest istoriniais faktais? Kadangi pati nieko nerandu prašau pagalbos. Visą DA esu mačius, ir žinau visus istorinius faktus. Tai po Selimo valdymo kaip visas klostėsi, ir kas ta Kosem ir Ahmedas? Noriu pradėt žiūrėt šį serialą, bet prieš tai turiu išsiaiškint istoriją  g.gif

Na tai gi viskas yra googlėje. Tiek istorijų, video. Vien vikipedijoje po didžiulį straipsnis apie kiekvieną sultoną ir sultan biggrin.gif
Ahmedas yra Selimo anūkas. Kosem - pagrobta pirklio dukra iš Graikijos, kuri buvo atgabenta į Osmanų imperiją, kaip ir visos kitos vergės. Iš pradžių buvo eilinė odaliska, bet po susitikimų su sultonu jis ją pamilo, prisirišo ir ji greitai pakilo "karjeros" laiptais, tapdama sultana.
Atsakyti
mergaites o per kuri linka greiciausiai pasirodo rusiskai verstos serijos? perziurejau ir dabar laukiu naujos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 01 24, 12:38)
Na tai gi viskas yra googlėje. Tiek istorijų, video. Vien vikipedijoje po didžiulį straipsnis apie kiekvieną sultoną ir sultan biggrin.gif
Ahmedas yra Selimo anūkas. Kosem - pagrobta pirklio dukra iš Graikijos, kuri buvo atgabenta į Osmanų imperiją, kaip ir visos kitos vergės. Iš pradžių buvo eilinė odaliska, bet po susitikimų su sultonu jis ją pamilo, prisirišo ir ji greitai pakilo "karjeros" laiptais, tapdama sultana.

Kad jau proanukis siaip gaunas.nes pries ahmeda buvo mehmetas,pries ji muradas, selimo sunus ir safije sultan "vyras".ahmedas jau selimo sunaus murado anukas.gi vadina safije sultan ji "nas vnuk".
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2016 01 24, 17:21)
mergaites o per kuri linka greiciausiai pasirodo rusiskai verstos serijos? perziurejau ir dabar laukiu naujos smile.gif

Sioj temoj 5 psl yra nuoroda.ten jau 10 serija yra 4u.gif
Atsakyti
Gal ir jūsų tiesa. Rašiau iš galvos, ką buvau skaičiusi. Suklydau smile.gif
Atsakyti
[quote=ramune.v,2016 01 24, 16:21]
mergaites o per kuri linka greiciausiai pasirodo rusiskai verstos serijos? perziurejau ir dabar laukiu naujos smile.gif


http://turkcinema.tv...sem-sultan.html

cia penktadieniais apie pietus pasirodo isversta nauja serija, turkijoje rodo ketvirtadieniais 20 val.
Atsakyti
Ar yra vis dėlto žiūrinčių? 4u.gif Aš įsižiūrėjau ir man visai įdomu. Serialo pradžia gal kiek silpnoka buvo, o dabar įvykiai įgavę pagreitį, yra intriga ir neblogai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 05, 10:34)
Ar yra vis dėlto žiūrinčių? 4u.gif Aš įsižiūrėjau ir man visai įdomu. Serialo pradžia gal kiek silpnoka buvo, o dabar įvykiai įgavę pagreitį, yra intriga ir neblogai žiūrisi smile.gif


Žiūriu ir labai patinka smile.gif
Atsakyti
Man Beren šiame seriale tokia nuostabiai graži wub.gif Ir vaidina nepriekaištingai, jai labai tinka įkūnyti stiprius charakterius. Aišku, paralelių su DA yra ir nemažai, vis toks de javu jausmas kartkartėmis aplanko, bet pvz man asmeniškai Hiurem vaidmuo "Didingame amžiuje" visiškai nekėlė susižavėjimo. Į serialo pabaigą, pasikeitus aktorei, dar kažkaip normaliau žiūrėjosi, o pradžioje, tai ji man tokia isteriška, antipatiška boba buvo. O štai Kiosem visai priešingas emocijas kelia, nors irgi per prievartą pateko į rūmus, bet man ji tokia nuovokesnė, stabilesnių nervų biggrin.gif Be to Safija Sultan nepatinka, tai gal dėl to norisi, kad Kiosem sektųsti ir imtų viršų prieš haremo viršenybę.
Dar tokios mintys dėl Ahmedo kilo... iš pradžių galvojau, kad labai prastą akorių parinkę sultono vaidmeniui atlikti. Vyras gražus, bet ta jo vaidybinė išraiška tokia vidutiniokiška. Aišku, jis dar labai jaunas tik dvidešimt kelerių, bet lyginant su Suleimano personažu, tai kaip diena ir naktis, bet paskui bežiūrint serialą pradėjau mąstyti, kad gal čia šiek yra užslėptos režisierių minties, kadangi silpnesnis sultono įvaizdis labiau sustiprina Kiosem (na dar jų amžiaus skirtumas rėžia akį, labai ryškiai matosi, kad ji visu dešimtmečiu vyresnė) ir parodo jos, kaip istorinės asmenybės, galią. Jei Suleimano ir Hiurem duete aiškiai dominavo vyras, tai čia tikrai jaučiasi, kad Kiosem yra gudresnė ir valdo padėtį.
Atsakyti
QUOTE(Seirano @ 2016 02 03, 13:31)
QUOTE(ramune.v @ 2016 01 24, 16:21)

mergaites o per kuri linka greiciausiai pasirodo rusiskai verstos serijos? perziurejau ir dabar laukiu naujos smile.gif

http://turkcinema.tv...sem-sultan.html
cia penktadieniais apie pietus pasirodo isversta nauja serija, turkijoje rodo ketvirtadieniais 20 val.

aciu

ziuriu, patinka man smile.gif labai daug panasumu i DA, intrigos panasios bet jau kitaip smile.gif lyg parodytas laikmeciu skirtumas, nebe taip atvirai ir ziauriai - tie "dingimai", nuzudymai. Hiurem tokia "kale" intrigante buvo, akiplesa, lipo per galvas bet kokia kaina del savo tikslo, del vaiku ir ta meile ten tokia wub.gif nu man patiko smile.gif cia viskas kol kas sausiau... daugiau apgalvota intrigos ne tokios drasios, bet ziurisi gerai, laukiu kitos serijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 16 vasario 2016 - 16:53
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 05, 11:34)
Ar yra vis dėlto žiūrinčių? 4u.gif Aš įsižiūrėjau ir man visai įdomu. Serialo pradžia gal kiek silpnoka buvo, o dabar įvykiai įgavę pagreitį, yra intriga ir neblogai žiūrisi smile.gif

paidomejo ir man.
mane tik nervina, kai Safije sultan save vadina daugiskaita, nors net pats padisachas vienaskaita. taip ausi rezia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 16 vasario 2016 - 20:06
QUOTE(Zivilka @ 2016 02 16, 20:06)
paidomejo ir man.
mane tik nervina, kai Safije sultan save vadina daugiskaita, nors net pats padisachas vienaskaita. taip ausi rezia.

Man jos personažas išvis nepatinka. Ledo karalienė. Kažin ji bus visą serialą ar rodys jos mirtį?
Atsakyti