Įkraunama...
Įkraunama...

Sila. Kelias namo.

Patiko pabaiga? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 11 vasario 2016 - 07:45
QUOTE(Nireglina @ 2016 02 11, 07:45)
Patiko pabaiga?  smile.gif

Tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 02 11, 10:52)

pritariu..tas diedas su vaikais iš vis nė prie ko... schmoll.gif
Atsakyti
Ir man nepatiko. Tas senio pasakojimas viską sugadino. Gerai, kad bent visi pagrindiniai veikėjai liko gyvi. Turkai mėgsta tragiškas pabaigas.
Atsakyti
pabaiga ne...bet visumoj fainas serialas,bet kito dabar neziuresiu schmoll.gif gaila laiko ax.gif nes tas filmas buvo kaip narkotikas biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas nors visgi ziuri dabar rodoma "Tai mano gyvenimas" ir galit man pasakyt, kodel tos bobos delnai rudi buna? Kazkaip smalsu paliko, kas cia per tradicija? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 25 vasario 2016 - 17:45
Temoje apie turkiškus serialus buvo rašyta apie tuos rudus delnus.
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 02 25, 17:45)
O gal kas nors visgi ziuri dabar rodoma "Tai mano gyvenimas" ir galit man pasakyt, kodel tos bobos delnai rudi buna? Kazkaip smalsu paliko, kas cia per tradicija? ax.gif

Man irgi idomu, ka reiskia tie dazai ant ranku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2016 02 25, 21:49)
Man irgi idomu, ka reiskia tie dazai ant ranku ax.gif

Siaip tiek Turkijoj, tiek Indijoj pries vestuves buna chna vakarelis, bet ten graziai visokiais rastais tas ranka sissipiesia, o cia keistai, kaip i koki joda imerkus vaiksto murzinom rankom ir tipo grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 02 26, 10:59)
Siaip tiek Turkijoj, tiek Indijoj pries vestuves buna chna vakarelis, bet ten graziai visokiais rastais tas ranka sissipiesia, o cia keistai, kaip i koki joda imerkus vaiksto murzinom rankom ir tipo grazu biggrin.gif

Cia irgi chna dazai, ir tepa juos tikrai ne dėl grozio, jei neklystu, tai irgi kazkaip susije su vestuvemis ar suzadetuvemis, bet tai tik is nuogirdu, butu idomu suzinot kaip yra istikruju.
Atsakyti
QUOTE(Linušiukė @ 2016 02 10, 12:48)
Gal žinot kitų serialų kur vaidintų Boranas? Bet,kad būtų lietuviškai.

Jeigu norite serialo su siuo aktoriumi ziurekite ,,ADANALI,, is naujo isimylesite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Linušiukė @ 2016 02 10, 12:48)
Gal žinot kitų serialų kur vaidintų Boranas? Bet,kad būtų lietuviškai.

Geras serialas su siuo aktoriumi ,,ADANALI,, is naujo ji isimylesite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaiva @ 2016 07 10, 21:20)
Jeigu norite serialo su siuo aktoriumi ziurekite ,,ADANALI,, is naujo isimylesite  smile.gif
Papildyta:

Geras serialas su siuo aktoriumi ,,ADANALI,, is naujo ji isimylesite  smile.gif


Pirma serija paziurejau, tai ten pirmuose kadruose grynai Boranas. Kostiumas, balti marskiniai, didelis ziedas ant pirsto wub.gif

Jus jau visa seriala matete? Tikiuos su laiminga pabaiga? biggrin.gif
Atsakyti