Įkraunama...
Įkraunama...

Projektas ,,Žvaigždžių duetai" LNK

Apklausa: Ar laukiate/žiūrėsite ,,Žvaigždžių duetus" (40 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 01 24, 21:35)
Man kolkas Samanta su Tadu ir Katazina su Kirdeikiu. smile.gif Del ziurovu balsavimu tai  doh.gif Radziukui net i scena eiti nereikia, vistiek prabalsuos...

Ir man drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš pora kartų prabalsavau. žiūrėsim kitą sekmadienį kurie čia bus iš šių dviejų porų geresni.
Atsakyti
Nežinau ar skaitėt, bet...
http://www.delfi.lt/...u.d?id=70094846
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 01 24, 21:41)

čia geras. lotuliukas.gif

Aš tik vieno nesuprantu kaip tos Laisvos vyras sėdėdamas kalėjime sugeba naudotis FB ir komentarus rašyt.......
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 01 24, 21:41)

Ir kas čia tokio? Šaunuolė, drąsi moteris, gina tuos, kas jai patinka smile.gif
Atsakyti
kazi kas pasirinko toki vedeja kaip stonkus, trodo kad atejo i laida padurniuot ir kvailu grimasu parodys mazdaug kaip savo vedamojoje laidoje, kazkoks apatiskas tipas, be radistu irgi nei vienas projektas nepraeina, rolandas bent jau kazkaip nesimaiso o jonas kartais sakinio nesurezga, painiojasi,, taip ir lietuvos balse"gryba pjaudavo". Kas patinka tai Inga Jankauskaite.
Tina patiko labai, galbut nebalsuoja del Rimgailos, jei pamenat nuo sokiu projekto ji vadinu pasikelusiu, o zmones tai atsimena ilgai
Atsakyti
O man Stonkus labai patinka, lai kvailioja, čia gi ne kažkoks superduper rimtas projektas.
Dėl Rimgailos tai taip, man jis ir išliko pasikėlėliu. Ražis be komentarųdoh.gif . Katažina fainuolė, atiduoda visą save ir Kirdeikis wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 01 25, 09:49)
O man Stonkus labai patinka, lai kvailioja, čia gi ne kažkoks superduper rimtas projektas.
Dėl Rimgailos tai taip, man jis ir išliko pasikėlėliu. Ražis be komentarųdoh.gif . Katažina fainuolė, atiduoda visą save ir Kirdeikis wub.gif .

Bet tai kai geras, man lygiai taip pat. Stonkus thumbup.gif Rimgailą taip pat matau kaip pasikėlusį, o Katažyna wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Balsavau už ją ir vėl tikrai tikrai tikrai balsuosiu. Ir šarūnas koks mielas šiltas žmogus wub.gif o jų abiejų darbštumas wub.gif wub.gif wub.gif Katažyna net į Berlyną pas Šarūną nuskrido, kad tik parepetuotų. Nes jie abu yra darboholikais, maksimalistai. Ir sakė, jie niekada neleis sau išeiti bile padainuot ir vsio. Dievinu šią porą nuo pirmo pasirodymo wub.gif
Atsakyti
Kad Katažina maksimalistė ir įdeda daug darbo ir jėgų į savo pasirodymus, buvo aišku dar nuo šokių projekto, ne veltui jį laimėjo.

Užsiregistravau vėl į filmavimą, gyvai dar įdomiau stebėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 28 sausio 2016 - 13:29
Įdomu, kuri pora šįvakar pirmoji iškris. Tema- jausmai. Tikiuosi nebus vien liūdnos dainos.
Atsakyti
Jau tegul geriau Mia su Timūru iškrenta, negu Egidijus su Donata. Nesupykit, kas mano kitaip, bet vertinant neprofesionaliąją dueto pusę, Donata už Timūrą tikrai stipresnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 31 sausio 2016 - 21:43
Kaip paskutinėmis minutėmis pasikeitė žiūrovų balsavimas ohmy.gif
Gerai, kad liko ir Samanta Tina su Tadu, ir Katažina su Šarūnu, nes būtų absurdas, jei šie duetai būtų iškritę.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 01 31, 23:04)
Kaip paskutinėmis minutėmis pasikeitė žiūrovų balsavimas ohmy.gif
Gerai, kad liko ir Samanta Tina su Tadu, ir Katažina su Šarūnu, nes būtų absurdas, jei šie duetai būtų iškritę.

Bet kokie analfebetai balsuoja doh.gif . Katažina visa galva už visus aukščiausiai, bet nesuprantu kodėl žiūrovai jos nemėgsta g.gif . Jei būtų iškritus, būčiau nebežiūrėjus. Dar Donata labai patiko, nors šiaip Sipavičiaus nemėgstu.
Atsakyti