Įkraunama...
Įkraunama...

Projektas ,,Žvaigždžių duetai" LNK

Apklausa: Ar laukiate/žiūrėsite ,,Žvaigždžių duetus" (40 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Maja Di @ 2016 01 31, 23:22)
Bet kokie analfebetai balsuoja doh.gif . Katažina visa galva už visus aukščiausiai, bet nesuprantu kodėl žiūrovai jos nemėgsta g.gif . Jei būtų iškritus, būčiau nebežiūrėjus. Dar Donata labai patiko, nors šiaip Sipavičiaus nemėgstu.


Manau, kad ir komisija galetu pradet vertinti pagal gabumus, o dabar visi tokie mieli, desimtukus meto.
Mia man siaip sau, bet gaila kad iskrito. Partneris silpnesnis nei pries tai jos tureti. Kita vertus, neidomiai ji ir pasirodo.,,
Atsakyti
http://www.15min.lt/...pamote-3-576071
http://www.15min.lt/...a-sou-39-575991
Atsakyti
Labai prastas projektas. Viskuo. Kam reikia komisijos? Vieni dešimtukai, tai reiškia tobulėti jau nėra kur, koks tikslas tęsti toliau. smile.gif Kam reikalingi radistai? Jie patys ir jų bajeriai atsibodę ir neįdomūs, kartais šlykštūs. Apie Radži triusikus, ot įdomu buvo. fool.gif Apgailėtinai atrodė siužetas apie Laisvos meilę . Visom prasmėm, įsigilinus į situaciją.
Šaunuolei Jankauskaitei ten ne vieta. schmoll.gif

Atsakyti
Kiekvienas turi savo nuomonę, bet pvz. man šis projektas labai patinka rolleyes.gif Čia dalyviai gali atsiskleisti dar nematytame amplua, pasirodymai dažniausiai būna gana įdomus thumbup.gif

O kas dėl komisijos, buvau filmavime ir galiu pasakyti, kad artimiausiose laidose ji parašys ir septynetų, ir net šešetų. Tik pradžioj ji rašė dešimtukus, kol dalyviai dar nebuvo įsivažiavę, o dabar į pasirodymus žiūri rimčiau.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 01 31, 22:22)
Bet kokie analfebetai balsuoja doh.gif . Katažina visa galva už visus aukščiausiai, bet nesuprantu kodėl žiūrovai jos nemėgsta g.gif . Jei būtų iškritus, būčiau nebežiūrėjus. Dar Donata labai patiko, nors šiaip Sipavičiaus nemėgstu.


Jei iškris Katažina tikrai nežiūrėsiu. Darbo įdeda žiauriai daug, stengiasi kiek laiko atiduoda, jėgų. O čia kažkoks Radži besivaipydamas pirmas. gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Jol @ 2016 02 03, 16:29)
Kiekvienas turi savo nuomonę, bet pvz. man šis projektas labai patinka rolleyes.gif Čia dalyviai gali atsiskleisti dar nematytame amplua, pasirodymai dažniausiai būna gana įdomus thumbup.gif

O kas dėl komisijos, buvau filmavime ir galiu pasakyti, kad artimiausiose laidose ji parašys ir septynetų, ir net šešetų. Tik pradžioj ji rašė dešimtukus, kol dalyviai dar nebuvo įsivažiavę, o dabar į pasirodymus žiūri rimčiau.

JOL tikiuosi Katažina su Šarūnu mažiau 9 negavo. nes net nežiūrėčiau laidos.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkrose: 06 vasario 2016 - 20:51
Gal žinot kada dabar bus žvaigždžių duetų filmavimas?
Atsakyti
Vasario 18 d. 12 val. ir 18:30 val.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 02 16, 17:13)
Vasario 18 d. 12 val. ir 18:30 val.

Ačiū. galvojau gal rytoj, kaip tik būsiu Vilniuj wink.gif
Atsakyti
http://mieste.delfi....uose-klastojami
Pastoviai pagal žiūrovų balsavimą pirmauja ir dar drįsta sakyti, kad balsai klastojami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 21 vasario 2016 - 20:25
Nežinau, man naujokai visai nelimpa. Bet yra už juos balsuojančių..

O Rinkevičienei šįkart tiesiog nepasisekė, gaila.. Nes man jos ir Egidijaus pasirodymai paprastai būna tikrai įdomūs.

Patiko Tadas su Samanta, puikią dainą pasirinko, o Samanta pagaliau išdrįso vėl padainuoti lietuviškai.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 02 21, 22:13)
Nežinau, man naujokai visai nelimpa. Bet yra už juos balsuojančių..

O Rinkevičienei šįkart tiesiog nepasisekė, gaila.. Nes man jos ir Egidijaus pasirodymai paprastai būna tikrai įdomūs.

Patiko Tadas su Samanta, puikią dainą pasirinko, o Samanta pagaliau išdrįso vėl padainuoti lietuviškai.

O man Rinkevičienė su Sipavičium veeee visada buvo. Nepatiko man Sipavičius, jokių asmeniškumų, tiesiog. O dar neseniai apie jį šlykščių dalykų išgirdau, tai išvis feee sad.gif sad.gif
Man Ineta su partneriu patiko labai, gaila, kad iškrito aną sykį. Inetos parodijos man tokios vietoje ir laiku smile.gif Šitie naujokai, tai jau ne.
Atsakyti
Man siandien silpniausi Radzi su Laisva ir Donata su Sipaviciumi. Ir man keista, kai tarkim Donatos ir Sipaviciaus porai duoda 9, o Katazinos ar tos pacios Genytes porai duoda 9. Nors pas Donata buvo akivaizdus nusidainavimas. g.gif Sipavicius tai graziai sudainavo. Nieko neturiu pries ju pora. Bet tik vienas komiusijos narys saziningai balsus dave. O apie Radzio perrdeta pasitikejima savimi isvis tyliu. doh.gif Nors neatmetu galimybes, kad visi sitie neskanus dalykai buvo surezisuoti smile.gif
Labiausiai siandien patiko Rimgaila su Tina. Apskritai noreciau, kasd projekta laimetu jie arba Katazina su Kirdeikiu. Nes butent jie daugiausia passtangu i pasirodymuys ideda smile.gif Ir niekada nebuciau patikejus, kasd Rimgaila taip neblogai dainuoja smile.gif
Del naujoku. Man sitie labiau patinka. Nors Siaudikyte nera mano megstama atlikeja, bet balsas jos grazus.
Tokia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti