Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (1)

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 12, 23:08)
Nu čia dabar? blink.gif Končita tai mano, gal dar Eglegles biškį, net tikrai ne tos, tolerantiškosios MJ bebe.gif

topsecret.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2016 02 12, 21:38)
A baigsit čia geltonai rašyt 


Sakai, akis baigi išsinarinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Monteverte @ 2016 02 12, 22:44)
Tai kad mes jau meilės trikampis gaunamės tada, nes regis yra dar vienas panašus nikas biggrin.gif

-----
Koncertuos mano triušelis biggrin.gif http://www.bandsinto...m/ConchitaWurst


Bet kad ne tik nikai, dar KAŽKAS tarp judviejų bendro lyg ir yra g.gif smile.gif
Tai kai greitai ar įsijautus rašau , kartais nesusivokiu, su kuria iš jūsų kalbuosi biggrin.gif blush2.gif blush2.gif

dar vienu metu ir avatarus kažkokius panašius ar iš tos pačios serijos turėjot g.gif smile.gif

Dvejinatės jūs man kažkodėl doh.gif blush2.gif , pykit dėl to ar nepykit biggrin.gif

-------

ale tu matai koks elegantiškas palikęs bigsmile.gif tongue.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 vasario 2016 - 23:33
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 12, 23:31)
Sakai, akis baigi išsinarinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Bet kad ne tik nikai, dar KAŽKAS tarp judviejų bendro lyg ir yra  g.gif  smile.gif
Tai kai greitai ar įsijautus rašau , kartais nesusivokiu, su kuria iš jūsų kalbuosi  biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

dar vienu metu ir avatarus kažkokius panašius ar iš tos pačios serijos turėjot  g.gif  smile.gif

Dvejinatės jūs man kažkodėl doh.gif  blush2.gif , pykit dėl to ar nepykit  biggrin.gif

-------

ale tu matai koks elegantiškas palikęs  bigsmile.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Kad ne smile.gif Mes su eglegle pešiojomės, tampėmės dėl vyrų ir ne vyrų biggrin.gif Pernai tik regis jau ne, pasidalinom kažkaip ar skoniai išsiskyrė. Aš tą gerai prisimenu, nes pas ją vis tas pats tas tamsios mergaitės avataras, toks išskirtinis. Aš tai avatarus kartais pakeičiu, kai randu ką įdomaus sau, gal kažkuri iš to trikampio, panašiais nikais irgi keičia, dėl to taip ir maišosi jums. Kaip naujos, bet kartu tos pačios gaunamės smile.gif
Gal šiemet jau kažkaip atsirinksit mirksiukas.gif
Atsakyti
eglegle tai aš labai gerai žinau iš kitos (parfumisčių) temos smile.gif Va judvi man visiškai nesimaišote smile.gif
Aišku, atsirinkti kuris kurios, kai griebiat urmu, tai jau būna žymiai sunkiau laugh.gif biggrin.gif
Atsakyti
A kodėl dar nieko negriebiu, paskui neliks biggrin.gif
Monteverte, buvai įdėjus kažkokį dziedą su gražiu (gal) balsu, kokios jis šalies? Imčiau pradžiai, o desertui gal dar kas atplauks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 02 13, 11:41)
A kodėl dar nieko negriebiu, paskui neliks  biggrin.gif
Monteverte, buvai įdėjus kažkokį dziedą su gražiu (gal) balsu, kokios jis šalies? Imčiau pradžiai, o desertui gal dar kas atplauks  smile.gif

San Marino https://www.youtube....h?v=LKbme9K1yR8
Atsakyti
Va, ačiū, jamam ☺
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 13, 00:02)
Aš tai pamenu, kad mano iš tų visų vadinamų tipinių eurovizinių dainų, na jau visai toookių eurovizinių, įsiminė tik viena, tai
EV Denmark 2010
Nors nieko ypatingo, visiškai, o prašau_4 vieta.

Man tai labai grazi sita daina iki siol. smile.gif Ir jos versijos tiek lietuviu tiek originali versija. Net norejau kad tais matais ji laimetu. smile.gif
Papildyta:
Is praejusiu euroviziju tai labai isimine danas Simon Matthew is 2008 nes tada pasirode labai panasus i musiski Leo Pobedonosceva, kuriuo tada buvau gilaiai susizavejus wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Ir Eric Saade is 2011 metu, labai mielas vaikinukas pasirode ir daina tokia smagi buvo "Popular" vadinosi. smile.gif Po to dar kuri laika sekiau ka veikia ir kelios jo dainos radijo stotyse sukosi. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Siandien vakare Danija, Italija, Sveicarija issirinks savo atstovus eurovizijoje. Taigi is Danijos finalo rezevuojuosi Lighthouse X, is Italijos- Alessio Barnabei. smile.gif Italiukas ziuriu prie bajerio. laugh.gif
https://www.youtube....h?v=89RvRyacGQE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 13 vasario 2016 - 18:21
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 13, 18:20)
Siandien vakare Danija, Italija, Sveicarija issirinks savo atstovus eurovizijoje. Taigi is Danijos finalo rezevuojuosi Lighthouse X, is Italijos- Alessio Barnabei. smile.gif Italiukas ziuriu prie bajerio.  laugh.gif
https://www.youtube....h?v=89RvRyacGQE

mega sutenerė kokia mad.gif kaip čia mums su pačia dabar kovot g.gif
Atsakyti
nu ką čia rodys, negi vėl tą patįįįįįįį

user posted image
Atsakyti
Vėl tas pats per tą patį... tikriausiai dabar liks 5, kitą šešt irgi 5, o tada gal tie 10 jau dainas visų dainuos? ar kaip?
Manau šiandien 4 favoritai labai aiškūs: Erika, Rūta, Donatas ir Cathrin, o va kas penktas bus? g.gif
Atsakyti