Įkraunama...
Įkraunama...

Dainuok mano dainą

Apklausa: Tai žiūrim? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
įdomu, ar dainuos Katažynos lenkiškų dainų. lietuviškai ji praktiškai tu tomis Pop ladies, o iki tol lenkiškai dainavo, intriga smile.gif

mano šios laidos favoritai - Romas, Katažyna ir Fara.

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 07, 23:55)
Aš dar Romo labai laukiu wub.gif pirmą ir vienintelį kartą jo ir grupės Raktas koncerte buvau Halėje maždaug prieš 24 metus... norėčiau dar kartą kada nors.

Šiandien Romas, tiesa, irgi gražiai pasirodė.
Man įdomu kaip Vaidos arijas visi trauks biggrin.gif
Atsakyti
Nuo pat mazens megau Romo Dambrausko dainas.O sioje laidoje Atliktas kurinys labai sujaudino.Ir aplamai,zemai lenkiu pries ji galva.Jo sukurtos dainos,nera vienodos,ir visos grazios.
Atsakyti
QUOTE(dadavaja @ 2015 02 09, 19:00)
Nuo pat mazens megau Romo Dambrausko dainas.O sioje laidoje Atliktas kurinys labai sujaudino.Ir aplamai,zemai lenkiu pries ji galva.Jo sukurtos dainos,nera vienodos,ir visos grazios.

Esant atitinkamai nuotaikai, visai eičiau į jo koncertą drinks_cheers.gif Man tik gaila, kad jis toks paėdęs, sustambėjęs, negerai sveikatai ax.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...a.d?id=67131416

Valentino dienos laidoje - Romo Dambrausko dainos smile.gif
Atsakyti
Kadangi sestadieni maciau tik viena akim,tai siandien su malonumu paziurejau dar karta. Vien del krokodilo verta. Tik Natalija man vulgarokai pasirode, net ir Vaidos prisiminima apie darzeli sugebejo vulgariai uzbaigti.
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 09, 22:12)
Esant atitinkamai nuotaikai, visai eičiau į jo koncertą drinks_cheers.gif Man tik gaila, kad jis toks paėdęs, sustambėjęs, negerai sveikatai ax.gif

Suintrigavote. Eisiu i yutube prisiminti ka jis dainuoja
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 02 10, 23:40)
Suintrigavote. Eisiu i yutube prisiminti ka jis dainuoja


žinok, gražiai dainuoja... wub.gif paklausyk, pvz., Angelas wub.gif
Atsakyti
Nu va, tai kas daryt? Valentiną su Romu švęst? biggrin.gif Tikiuosi greitai tą šou per internetą kartoja?
Atsakyti
Man turbūt netiek kiek pačios dainos, patinka istorijos,kaip gime tos dainos ir kokia vieta užima atlikėju gyvenime
Atsakyti
Ale kaip Romas "kaifuoja" savo dainu klausydamas.
Atsakyti
Egidijus ir vel biggrin.gif
natalija kokia saunuole, kiek talentu turi uzsleptu. Cia zvonkus jos talentu neatskleisdavo su savo vaikiskais teksteliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 14, 21:04)
Egidijus ir vel biggrin.gif



dar ne pats blogiausias šis jo variantas šiandien, bet už Romo ne geresnis schmoll.gif tiksliau, Egidijaus variantas toks karštos Kubos naktys disonavo su dainos žodžiais.

Irūnos variantas vienok labai pataikytas, daina nuskambėjo naujai, bet neprasčiau.

Fara tikrai kaip kokią seną gero Rondo dainą būtų dainavęs smile.gif
Atsakyti