Įkraunama...
Įkraunama...

Dainuok mano dainą

Apklausa: Tai žiūrim? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man dar tiesa donalda patiko. grazus jos balsas, vienok
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 01, 23:49)
gal iš visų nebandys daryti arijų g.gif man ji irgi šiaip sau.

kol kas vieno negaliu išskirti, labiausiai patinka Irūna, Katažyna, Fara ir Dambrauskas. ir kad nėra komisijos biggrin.gif

Ir man visose laidose jie patinka wub.gif ypač Katažina, tik niekaip negaliu patikėt 35m. moteris, o gyvenimo visiškai nesugadinta, iš kur tiek paprastumo ir nuoširdumo? thumbup.gif

P.S. atkreipkit dėmesį kiekvienas Bunkės sakinys yra pasigyrimas, neskaitant, kad jos nosinio kniaukimo dainuojant negaliu pakęst blush2.gif
Atsakyti
Šis projektas man savotiškas mažas atradimas. Su vyru tiesiog surijome visas rodytas laidas šį savaitgalį, ir nekantriai laukiam ateinančių savaitgalių. Pirmą laidą žiūrėdami diskutavome, ir kokias, dalyvaujančios jaunosios kartos, dainas dainuos, tačiau kol kas nei Natalijos, nei tuo labiau Irūnos vakarais nenusivylėme, o apie "scenos grandų" vakarus nėra net ką pasakyti! Tikai šauni, nuoširdi laida!

Visi dalyviai šaunūs, ir man labai smagu dėl jaunimo, ypač aš simpatizuoju Irūnai. Tikrai, toje mažoje mergaičiukėje tokia energija, tokia nepasireiškusi kūryba! Jai ateitis prieš akis! Natalija sužavėjo šiandien, jos atlikti Nauji metai buvo superiniai! Kas truputî buvo pradėję nervuoti, abiejų "žmonų" nuolatiniai komplimentai vienai kitai... Gražu, kad sutariat, kad draugaujat, bet man buvo jau per daug... Džiaugiuosi, kad šį šeštadienį Zvonkaus haremas aprimo...

Gal jau žinoma, kieno dainų vakaras bus kitą šeštadienį?

Tiesa, nemėgstamiausia atlikėja, Vaida... Na, nenuoširdi ji man, man ji tikra Vaiva pamaiva..na ir Katažinos nuoširdumas, jau net perspaustas atrodo, toks suvaidintas.. Momentais jau geriau Natalija doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 16 vasario 2015 - 00:54
Speju bus antras sezonas.
Man pasidarė vis įdomiau klausytis senosios kartos dainų, matyt pasenau. biggrin.gif
Dabar kol indus susiplausiu Donaldos paklausysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 02 16, 00:50)
Tiesa, nemėgstamiausia atlikėja, Vaida... Na, nenuoširdi ji man, man ji tikra Vaiva pamaiva..na ir Katažinos nuoširdumas, jau net perspaustas atrodo, toks suvaidintas.. Momentais jau geriau Natalija doh.gif  lotuliukas.gif

Kodėl taip manote? Visur visi pasisako, kad Katažyna iš tiesų nuoširdi ax.gif g.gif
Vaida pasikėlusi? Ji man šiuo metu toks nuskriaustas paukštukas ax.gif Kaip suprantu jai su antrąja puse negerai kažkas. Pamiršau ir parašyti, kad jei dar kas nors pastebėjote, ji šią laidą tokia liūdna buvo, vis žiūrėdavo į vieną tašką unsure.gif
Atsakyti
aš asmeniškai prieš Vaidą nieko neturiu, tik jos interpretacijos nepatinka ir vienodos smile.gif juk nebūtina iš visko operą daryt, tikrai moka puikiai dainuot.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 16, 14:30)
aš asmeniškai prieš Vaidą nieko neturiu, tik jos interpretacijos nepatinka ir vienodos smile.gif  juk nebūtina iš visko operą daryt, tikrai moka puikiai dainuot.

aš irgi asmeniškai prieš Vaidą nieko neturiu.
Man ji per projektą čiuožimo tokia pasiputusi pasirode, o delfi kai paskaičiau komentarus tai daugumai ji taip atrodė.
Atsakyti
Mačiau anonsą šią savaitę dainuos Donaldos čiastuškes thumbup.gif

Bunkė dainuos : ,,pasivogus mano vyrą į mane žiūri Katažyna'" kažkaip taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 02 16, 12:18)
Speju bus antras sezonas.



man kažkaip atrodo, kad šis sezonas yra antras g.gif


QUOTE(pinkrose @ 2015 02 17, 17:18)
Bunkė dainuos : ,,pasivogus mano vyrą į mane žiūri Katažyna'" kažkaip taip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 17, 17:24)
man kažkaip atrodo, kad šis sezonas yra antras  g.gif


Kad žinokit rašė, kad tik šiemet iš užsienio nusipirko šio projekto formatą. g.gif
Atsakyti
Taip, dabar tikrai pirmas sezonas smile.gif
Atsakyti
vadinasi, kažkas man blogai susirodė smile.gif tikrai lauksiu antro sezono.
Atsakyti