Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

musu vestuves buvo pries 3 savaites , ka tik grizome po medaus menesio smile.gif
vestuves praejo labai sklandziai, jokiu kurjozu, bedu, velavimu ar taip problemu nebuvo
vienas nedidelis minusiukas - blogas oras , visa diena nuo 12 val iki paryciu lijo
tai visiskai nesugadino sventes, tik pakoregavo fotosesijos planus, negalejome fotografuotis lauke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 06 20, 18:32)
musu vestuves buvo pries 3 savaites , ka tik grizome po medaus menesio  smile.gif
vestuves praejo labai sklandziai, jokiu kurjozu, bedu, velavimu ar taip problemu nebuvo
vienas nedidelis minusiukas - blogas oras , visa diena nuo 12 val iki paryciu lijo
tai visiskai nesugadino sventes, tik pakoregavo fotosesijos planus, negalejome fotografuotis lauke  verysad.gif

kaip pazymejot 24 val ?
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2012 06 20, 18:12)
kaip pazymejot 24 val ?


leidome fejerverkus, gerai kad viskas pavyko skandziai
o dar buvo suplanuota leisti dangaus zibintus deja si malonuma nukeleme i antra diena smile.gif
Atsakyti
Noriu ir as pasidalinti savo ispudziais,vestuves atsokom 16d. bet nusitese balius iki pirmadienio net smile.gif dar skraidau padebesiais,laukiam foto... viskas prasedejo anksti ryte 6h ryto pas kirpeja. Viskas vyko sklandziai niekur nevelavom,laiku visur atvykome. Labiausiai paiko kai vyras pamate su nuotakos suknele,vargsas net zada prarado,o per tevu laiminima jis tik i mane ziurejo :DDD vaziavom i CMB buvo grazi ceremonija,dainavo ir grojo vaikinas. poto i baznycia ceremonija taip pat buvo nuostabi,kunigas labai malonus,visi sake kad tokios siltumos per jokias vestuves nemate 4u.gif zinoma gamta,fotosesija,ir grizimas i sodyba. Visi lauke su tradicijom,kelio,stalo ispirkimas smile.gif na ir balius,sveikinimai,prisisokom kiek sveikata ir kojos leido,sulaukem daug staigmenu is draugu,muzikantu,24h leidom daug dangaus zibinu,vaizdas nerealus,poto draugu staigmena fejeverku sou! puokstes,keliaraiscio metimas,tortas,viskas vyko sklandziai ir visi liko patenkinti smile.gif nuejau miegoti 5h ryto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesta123 @ 2012 06 21, 09:55)
Noriu ir as pasidalinti savo ispudziais,vestuves atsokom 16d. bet nusitese balius iki pirmadienio net smile.gif dar skraidau padebesiais,laukiam foto... viskas prasedejo anksti ryte 6h ryto pas kirpeja. Viskas vyko sklandziai niekur nevelavom,laiku visur atvykome. Labiausiai paiko kai vyras pamate su nuotakos suknele,vargsas net zada prarado,o per tevu laiminima jis tik i mane ziurejo :DDD vaziavom i CMB buvo grazi ceremonija,dainavo ir grojo vaikinas. poto i baznycia ceremonija taip pat buvo nuostabi,kunigas labai malonus,visi sake kad tokios siltumos per jokias vestuves nemate  4u.gif  zinoma gamta,fotosesija,ir grizimas i sodyba. Visi lauke su tradicijom,kelio,stalo ispirkimas smile.gif na ir balius,sveikinimai,prisisokom kiek sveikata ir kojos leido,sulaukem daug staigmenu is draugu,muzikantu,24h leidom daug dangaus zibinu,vaizdas nerealus,poto draugu staigmena fejeverku sou! puokstes,keliaraiscio metimas,tortas,viskas vyko sklandziai ir visi liko patenkinti smile.gif nuejau miegoti 5h ryto smile.gif

labai smagu, kad viskas pavyko smile.gif sveikinimai jusu seimai 4u.gif nezinau kaip kitos SM, bet as labai noreciau pamatyti nors viena vestuviu nuotraukele ir zinoma ta nuostabiaja suknele ax.gif
Atsakyti
Mano vestuves irgi patiko bent jau man tai visu 100% wub.gif tik va desimtmeciui prabegus vis prisimenu kad Rumsiskese keliaraisti pameciau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary.L @ 2011 05 11, 12:22)
Sveikutės. Nežinau jau, kur tiksliai ir bepaklausti. Iškilusią dilemą turiu ir nežinau, ką daryti. Vestuvės grėsmingai artėja, darom pakvietimus. Ar visiems jų reikia? Ar tėvams būtina taip pat juos įteikti ar tai jau būtų per daug įžūlu?


Teveliai jau turbut buna pirmi pakviesti ir informuoti apie svente.
Manau, kvietimu iteikimas teveliams yra grazus zestas smile.gif
Na bet cia kiekvienas pazistam savo tevus geriausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
O as is savo vestuviu atsimenu viena kosmara, trumpai noreciau juo pasidalinti, kad kitoms tas nenutiktu. turejome sugadinta svente, kadangi ,,fotografas,, buvo blogiau nei blogas...persidareme visa fotosesija vestuviu, taciau akimirku,ir sveciu nebesugrazinsime. tas zmogus, save vadinantis fotografu yra Laimonas Balius, arba Vovue.com.
Nuotrauku kokybe tragiska, visu darbu neatidave,ka zadejo, sutarties punktu kai kuriu nesilaike. praejo pusmetis taciau sis dalykas istrigo visam gyvenimui. Apart sio atsitikimo, vestuves buvo nuostabios, puikus vedejas (Darius Cepulis)dj ir t.t. smile.gif
Tik tas nelemtas fotografas..Tiesiog, norisi perspeti kitas, kad nereiktu tiek nervu ir skausmo pajausti,ka gali sugadinti vienas asmuo .
Atsakyti
Na,o as esu apturejus dvejas vestuves... blush2.gif
Vienos buvo dideles, tradicines: sveciu apie 60, pulkas 4 poros + pirsliai... Ir dar balius 3 dienas. Nieko nesakau, buvo tikrai labaiiiii smagu ir linksma, bet... Kosmosas pinigu gavosi.

Antrasias darem grynai visiskai pagal save. Nezinau kaip kitiems, bet mums buvo labai smagu, visa diena buvo ispildyta visiakai taip, kaip mes patys norejom. Santuokos iregistravimas vyko Raudondvario dvare ir tik civiline. I ceremonija atvaziavom patys su savo svajoniu automobiliais, as dar atsivariruodama atsiveziau drauges ir operatoriu biggrin.gif Tik po ceremonijos sedom i viena masina ir vaziavom fotografuotis i imituota ralio greicio ruoza biggrin.gif Tikrai smagu buvo biggrin.gif Dar karviu banda pakeliui radom. Mama, sako nu grazios tos nuotraukos, bet ten tiek graziu vietu buvo,o jus sulindot i zvyrkeli kazkoki ir i karves, kaip kokie ukinykai biggrin.gif Po to dar su zirgais pasifotografavom Pazaislyje. Zodziu, iki pilnos laimes dar mano pacios sunu truko ir butu uzpildytas visu mano hobiu sarasas ax.gif Tada seke pietus/vakariene su paciais artimiausiais zmonemis (22 zmones) Monte pacio restorane. 12val nesulaukem, skirstemes anksciau. Mes su vyru isvaziavom i viesbuti Birstone pirmai nakciai,o kita diena seke piknikas namuose su visais musu draugais. Buvo super liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2014 12 17, 19:12)
Na,o as esu apturejus dvejas vestuves... blush2.gif
Vienos buvo dideles, tradicines: sveciu apie 60, pulkas 4 poros + pirsliai... Ir dar balius 3 dienas. Nieko nesakau, buvo tikrai labaiiiii smagu ir linksma, bet... Kosmosas pinigu gavosi.

Antrasias darem grynai visiskai pagal save. Nezinau kaip kitiems, bet mums buvo labai smagu, visa diena buvo ispildyta visiakai taip, kaip mes patys norejom. Santuokos iregistravimas vyko Raudondvario dvare ir tik civiline. I ceremonija atvaziavom patys su savo svajoniu automobiliais, as dar atsivariruodama atsiveziau drauges ir operatoriu biggrin.gif Tik po ceremonijos sedom i viena masina ir vaziavom fotografuotis i imituota ralio greicio ruoza  biggrin.gif Tikrai smagu buvo biggrin.gif Dar karviu banda pakeliui radom. Mama, sako nu grazios tos nuotraukos, bet ten tiek graziu vietu buvo,o jus sulindot i zvyrkeli kazkoki ir i karves, kaip kokie ukinykai  biggrin.gif Po to dar su zirgais pasifotografavom Pazaislyje. Zodziu, iki pilnos laimes dar mano pacios sunu truko ir butu uzpildytas visu mano hobiu sarasas  ax.gif Tada seke pietus/vakariene su paciais artimiausiais zmonemis (22 zmones) Monte pacio restorane. 12val nesulaukem, skirstemes anksciau. Mes su vyru isvaziavom i viesbuti Birstone pirmai nakciai,o kita diena seke piknikas namuose su visais musu draugais. Buvo super liuks  thumbup.gif


Idomi patirtis, ypac, kai tokios skirtingos vestuves.. smile.gif As labia norejau susituokti dviese Karibuose, bet keliam vestuves Lietuvoje.. Gal ateityje ir issipildys mano svajone.. ax.gif pakartoti izadus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2014 12 18, 21:38)
Idomi patirtis, ypac, kai tokios skirtingos vestuves.. smile.gif As labia norejau susituokti dviese Karibuose, bet keliam vestuves Lietuvoje.. Gal ateityje ir issipildys mano svajone..  ax.gif pakartoti izadus


Matyt ir mazius savo padare... Jaunesnei visko reikejo DAUUUUG: daug sveciu, daug dienu, daug selsmo ir t.t... o sikart... nezinorejo to daug, beveik butu uzteke ir dviese svente pasidaryt, bet vis tiek norejosi tevelius ir pacius pacius artimiausius zmones matyti ta diena.... ax.gif Va va, o apie pakartotinus izadus mes irgi svarstom, kad po kokiu penkiu ar desimties metu pasidarysim tik sau, kazkur isskirtinai wub.gif
Atsakyti
Mes darėm vestuves SAU, pildėm savo norus ir užgaidas tą dieną. Iš vakaro prieš vestuves važiavome į Vilnių, kitą rytą (6,30 val) mane jau dažė ir šukavo ir lėkėm į fotosesiją Vilniaus oro uoste, nes užsipageidavau tarp lėktuvų fotografuotis (smagu buvo kai per patikrą po suknele lindo, nes pypsėjo detektorius lotuliukas.gif ), pilotų kabinoj, pagulėt turbinoje ir t.t. biggrin.gif Po fotosesijos lėkėm į Kauno rotušę, dar prieš ir po šiek tiek pasifotografavom antrai fotosesijai. Buvom užsakę staliuką restoranelyje (viso 9 žmonės buvo, iš vyro pusės šeima, o iš mano tik draugė su vyru), ten svečiai užsisakė visko pagal savo norus, pavalgėm, dalis išsiskirstė, o vyro šeima pasiliko pratęsimui smile.gif Vakare nuėjome į čiuožyklą, pasivaikščiojom po kalėdinį miestą, nuėjom į itališką restoraną, pamirkome po lietum - viskas ekspromtu, nieko neplanavome smile.gif Kitą rytą papusryčiavom su likusiais svečiais mieste. Vestuvės gavos ramios, visiškai be įtampos ir streso, tiesiog įdomi diena su neįprastais įspūdžiais - kaip ir norėjau thumbup.gif
Atsakyti