Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

QUOTE(Samira @ 2008 08 12, 14:58)
O aš dabar prisiminiau, kad bažnyčioje mes net nesibučiavome. nebent aš pamiršau, bet nors užmušk neatsimenu. kad CMb bučiavomės, šitą faktą atsimenu, bet bažnyčioje... Tiesą pasakius aš tą dieną, ypač iki zakso iš vis buvau kaip transe ir nelabai atsimenu, net kas mus sveikino. Girdžiu sveikinimo žodžius ir bandau susikaupti ir išgirsti žodžius, bet nepavyksta ir žodžiai plaukia pro šalį ....


cia man tas pats "afekto busenoj" buvau,man ta diena kaip ruke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 08 12, 00:17)
Dar tiesa aš savo kosmetiką antrai dienai namie palikau. Kosmetinę paėmiau, o kosmetikos ne, kažkokių nesamonių prisikroviau iš to nervo, o kuom veido nusipiešti ir neturėjau. Tad ėjau po kambarius, kur svečiai nakvojo ir rankiojau, tai lupdažį, tai tušą.


thumbup.gif Dar reikėjo einant pasiskųst, kad vyras labai "skūpas" ir pavydus, neduoda net kosmetikai, bijo, kad išsidažius pas kitus nueisi lotuliukas.gif
Atsakyti
Drauges vestuvese buvo kurjozas, tik nelabai malonus. Ji apsinuodijo vestuviu isvakarese doh.gif Ir prie cms jai taip bloga pasidare, kad mums teko su ja pasisalinti iki krumu doh.gif Tai vaizdelis buvo tikrai koks, jaunikis laiko plaukus, as suknele, jai vargsiukei bloga. na bet po to siek tiek pagerejo jau, atsigere mineralinio, jau ir tuoktis laikas atejo. Nuejome visi i vidu, po ceremonijos sako, pabuciuokit nuotaka, o vyras ziuri i ja ir zvengia biggrin.gif prisimine turbut kaip plaukus jai ka tik laike kieme. Zodziu pokstelejo i zanda, o visi liko nesuprate, kodel jaunieji nesibuciuoja g.gif
Atsakyti
Vetuviu diena nebuvo dideliu kuriozu, bet vakare einam jau i savo kambari ir tada as atidarius savo lagamina nusteru, neturiu nei suku, nei sampuno, nei kremo, nei pienelio makiazui nusivalyti blink.gif blink.gif nezinau, kaip as savo daiktus dejausi, bet kazkap nieko neisidejau blush2.gif
Atsakyti
buvo taip,kad pamirsau liemenuka blush2.gif mano vestuvine suknele buvo su vidiniu liemenuku,tai man jo nereikejo,o kad antra diena man teks but su liemenuku,tai visai is galvos isejo,o suknele tokia,kad ten butinai reikia liemeneles be sleikuciu doh.gif bet gerai,kad pamergyte dave savo,o ji apsiejo su tuo paciu,kur pirma diena buvo smile.gif
Atsakyti
Vestuviu kuriozas: tas kad uzsisakem krupaviciene su vyru, o pasakmbino vestuviu isvakarese ir pasake kad nedalyvaus, tad kitus atsius doh.gif gun_bandana.gif
dar kuriozas geras, kad ryte bande mano brolis is musu drabuzius nusvilpti ir kad oamirsau surinkti naktinius nakciai, tai teko su ievos ir adomo kostiumais meigoti hihihi.gif
Atsakyti
Per musu vestuves viskas sklandziai vyko, na tik tiek kad jaunikis su porom velavo pusvalandi (pamerges kirpejas neatejo, tai uztruko), bet as ji rezervui turejau susiplanavus tai viskas buvo ok.
O va likus porai savaiciu iki vestuviu kuriozas buvo, suzinojau netycia kad nekviesta svete ir dar netgi su savo vaiku zada musu vestuvese dalyvaut blink.gif va cia tai man buvo sokas, gerai kad kita drauge isprende problema - uzklause jos ar gavo kvietima, ir tada ji susiprato. Bet tiek klausinejusi manes apie vestuves per jas net nepasveikino unsure.gif Po vestuviu dar suzinojau, kad dalis gimines irgi uzsirauke, kad nebuvo pakviesti. Bet nesuvokiu kaip zmonem dedasyla kad visu sukviest siais laikais nesigauna, na o kartais ir nesinori. aj bet manau svarbu mano svente buvo superine, o kas uzsirauke, tai jau ju o ne mano problemos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 08 13, 14:42)
Per musu vestuves viskas sklandziai vyko, na tik tiek kad jaunikis su porom velavo pusvalandi (pamerges kirpejas neatejo, tai uztruko), bet as ji rezervui turejau susiplanavus tai viskas buvo ok.
O va likus porai savaiciu iki vestuviu kuriozas buvo, suzinojau netycia kad nekviesta svete ir dar netgi su savo vaiku zada musu vestuvese dalyvaut blink.gif va cia tai man buvo sokas, gerai kad kita drauge isprende problema - uzklause jos ar gavo kvietima, ir tada ji susiprato. Bet tiek klausinejusi manes apie vestuves per jas net nepasveikino unsure.gif  Po vestuviu dar suzinojau, kad dalis gimines irgi uzsirauke, kad nebuvo pakviesti. Bet nesuvokiu kaip zmonem dedasyla kad visu sukviest siais laikais nesigauna, na o kartais ir nesinori. aj bet manau svarbu mano svente buvo superine, o kas uzsirauke, tai jau ju o ne mano problemos rolleyes.gif



Teisingas poziuris. Siais laikas retas kas daro vestuves i kurias sukviecia visa placia gimine. Prisimenu kaip pries 15 metu pusesere tekejo, vestuves dare kaime. Privaziavo deduliu ir tetulyciu, kuriu ji gyvenime akyse nebuvo maciusi ir po vestuviu daugiau niekada nebemate. Buvau dar vaikas, vestuves buvo linksmos, bet zmoniu gal koks 100 privaziavo. Anuomet kaime paskersdavo pora kiauliu, pridarydavo desru, naminio alaus ir namines degtines, va ir visas balius.

Tikrai nesijaudink jei kazkas dar drista reiksti kazkokias pretenzijas
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 08 13, 15:43)
Teisingas poziuris. Siais laikas retas kas daro vestuves i kurias sukviecia visa placia gimine. Prisimenu kaip pries 15 metu pusesere tekejo, vestuves dare kaime. Privaziavo deduliu ir tetulyciu, kuriu ji gyvenime akyse nebuvo maciusi ir po vestuviu daugiau niekada nebemate. Buvau dar vaikas, vestuves buvo linksmos, bet zmoniu gal koks 100 privaziavo. Anuomet kaime paskersdavo pora kiauliu, pridarydavo desru, naminio alaus ir namines degtines, va ir visas balius.


O tu manai dabar taip nedaro lotuliukas.gif
Rimtai, tokiu ciudu tikrai yra doh.gif Ypac jei tuokiasi jauni zmones, kuriems vestuves kelia tevai doh.gif Normalu, kai vestuvese yra 70-100 zmoniu, svarbiausia, kad salasiuke visi tilptu, o is tu sveciu kiek karta gyvenime matytu dedziu ir seneliu doh.gif Is esmes, kai daro kaime, tai daro namuose arba nuomoja tokias palapines, paskerdzia kiaule, versi, priperka degtines ir maisto tikrai uztenka dar menesiui po vestuviu gyventi, tai kodel neprikviesti daugiau sveciu, juk apkalbes, jei nepakviesi, o ,,ir mes buvom pas juos vestuvese", ir dovanos nepamaisys doh.gif Isgirsti galima tokiu ,,priezasciu" doh.gif Neseniai viena mano pazistama (yra is kaimo, bet ilgokai gyvena Vilniuje) pasakojo, kad sunku sutaupyti pinigu vestuvems, nes planuoja net 80 zmoniu kviesti, as ir sakau, kam tiek daug, kvieskit tik artimiausius, jusu draugus, o ne tevu, juk ne is tevu kisenes darot vestuves, o ji man ir sako ,,O tai ir taip galima. Gerai, kad tu mane pamokei" doh.gif
Buna ir kaime normaliu vestuviu, nes tokie dalykai ne nuo gyvenamosios vietos priklauso, o muo paciu zmoniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 08 13, 15:43)
Tikrai nesijaudink jei kazkas dar drista reiksti kazkokias pretenzijas

4u.gif
kitas baliaus su 100 zmoniu is kuriu daug nepazistamu minusas, kad nezinai ar nesibaigs mustynemis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,gal biskeli ne i tema,bet ir as papasakosiu,ne kuriozai buvo,o tiesiog nesiseke...
Vestuves turejo but sestadieni,is ketvirtadienio i penktadieni miegojau 4h,o is penktadienio i sestadieni 2h,nervai... doh.gif 6h turejau but kirpykloje,o astibudau tik tada doh.gif jei ne anyta taip ir buciau miegojus,na ka atvaziavau susipykau su kirpeja ,nes pradejau abejot sukuosena,bet viskas baiges gerai.kartu buvo ir krikstynos,o as kazkur nudaigojau sunaus baltas kojnytes,po salono lakstm per parduotuves,kol galu gale neradusios nupirkom 2dydziais per mazas,ir ryskiai melynas lotuliukas.gif is vakaro buvau prisiklijavus nagus...is salono gristu namo,girdziu jau saukia :jaunikis ateina as be pedkelniu,po to viena teta man jas move lotuliukas.gif o jos man dar plius per mazos buvo doh.gif
na ka...vaziuojam i baznycia...lekiam autostrada tik ziurim papuosimas masinos nuskrido,oh tu velnias gryzom atgal,ji spejo dar masina pervaziuot...na nieko,iki baznycios vaziavom tik su lipnia juosta ant kapoto biggrin.gif aj dar pamirsau, puokste padare butent tokia kokios sakiau siukstu n enoriu,ir ji visai netiko,net fotografas sake.na ka atvaziavom i bznycia.kadangi mane uzaugino senelis,norejau,kad jis vestu mane proe altoriaus,bet zinojau,kad tevas bus,tad nenorejau nieko izeist.likus valandai iki cremonijos tevas skAambino,ir pareiske,kad nebus.as ciupau sau laiminga seneli uzparankes,einu einu ziuriu tevas sedi perkreipes veida...na bet nieko..
nuvaziavom i gamta,o mano suknele buvo trumpa,ir su tokiom ale plunksnom,12 ju pamecia biggrin.gif u,tai vaziuojant namo maximos aikstelej siuvom ax.gif griztam ,pasitinka tevai,duoda tevai duonos su druska,susinervinau,nes buvom dsake :?jokiu tradiciju!aaaa dar nesakiau.liudininkais buvom pakviete mano vyro broli su zmona,jie jauni,prasem,kad pravestu siek tiek vestuves,sutarem,kad be tradiciju,deja...buvo ksrti,karti degtine karti,zidinys,zaidimai kvaili,ir t.t nors vakara pries dar sms rase:nesijaudink,viskas kaip taremes.uzeinu i sale,ziuriu indai ne tie,buvom isnuomave,o ci makalyne skirtingu sudeta doh.gif pirkom zvakides,ju nera...cia jau senelis nagus ikiso.karstas neskanus,visi kazkaip nesusibendravo,as puse vakaro praverkiau,kad viskas taip sudinai(atsiprasant).torta pamaciau tai vos galo negaavau 300 lt suolojau uz 5kg o jie padare net nepanasu doh.gif kita dsiena suknele pasirode mano antros dienos nusidaze,tai et kaip apsirengiau.
Atvaziavo fotografas,pamaciau foto,lb pakilo nuoptaika.na o po to dar 3d su jaunimu baliavojomtik si kart linksmai smile.gif
nevykusios buvo,bet svarbiausia,kad mes dabar jau vienas wub.gif
Atsakyti
Ne nevykusios, o emocingos vestuves buvo mirksiukas.gif

Visko buna visose vestuvese. As besimaudama pedkelnes irgi suplesiau, gerai kad buvau pasiemusi ilgas kojines, pagalvojau kad dar geriau, bet kad jos prikabinamos o ne priklijuojamos buvo doh.gif kazkaip nepastebejau, tai man jos krito ir krito (normalu, nebuvo prikabintos), Stoviu baznycioje, brangusis sako priesaika o as jauciu kojine smurkst ir nusmuko, bet dzin, po baznycios atvaziavus i sventes vieta, uzsidejau kitas.

Puokste irgi buvo tokia, kokios sakiau siukstu nenoriu, didele ir stora kaip malka, o norejau mazutes ir elegantiskos. Na ir ka kaskart beziuredama video nervinuosi, kad tokia baisi puokste, bet jau kitaip nebus.

O kai vidurnakti pamaciau torta doh.gif doh.gif ji taip pristate ir dar tokia muzika uzdejo, ten jau vos ne 100kg tortas turejo pasirodyti, o isnese mini vestuvini torta doh.gif doh.gif doh.gif
Su MB kai pradejom juoktis is to savo torto doh.gif Tortas tikrai grazus buvo, toks koki uzsisakiau, net atspalvius gerai nutaike, tik tiek kad bent 2 kartus mazesnis nei norejome. Kazkaip nesusisnekejom su konditere.

Nereikia kreipti demesio i smulkmenas mirksiukas.gif
Atsakyti