Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Graikijoje

QUOTE(Carpe_diem @ 2008 10 28, 22:17)
Hm...  g.gif  Tada nebent be tarpininkės agentūros imti ceremoniją, tiesiai iš vietinės agentūros. Kaži, kas būtent į tą ceremoniją už 2500 eurų įeina. Gal galima koreguoti. Nes jei nori gana paprastos, už ką tokia suma....  g.gif
Ačiū už info  4u.gif  Reiks kažkokių alternatyvų ieškot..


Ten parašyta, kad į 2500 eu įeina:
- Visokių dokumentų paruošimas
- Mero paslaugos (jis veda cerimoniją)
- Liūdyjimo legalizavimas (Rusijoje)
- Ceremonijos vietos papuošimas
- Vertėjo paslaugos (ten anglų kalba ceremonija, tai jeigu moki, gal ir nereikia vertėjo)
- Puokštė nuotakai, gėlė prie atlapo jaunikiui
- Šampanas, tortas
- Papuoštas transportas pasivaikščiojimui (3 val.)
- Vestuvių koordinatoriaus paslaugos
- Pašto išlaidos

Vat smile.gif
Žinoma brangoka už bazinį paslaugų paketą. Bet už tai paplūdimy vestuvės.
O jeigu ZAGSe, tai pigaiu. Už tokį patį paslaugų paketą 1680 eu.

Kažin, ar galim patys legalizuoti liūdyjimą, be agentūrų. Manau, kad gal galima. g.gif

Aš gal parašysiu į tą Palm Beach hotel ir paklausiu, kiek be tarpininkų viskas kainuoja. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš ką tik internete radau info, kad Europos sąjungos gyventojams legalizacijos nereikia! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss Bennet @ 2008 10 29, 17:25)
Aš ką tik internete radau info, kad Europos sąjungos gyventojams legalizacijos nereikia!  thumbup.gif


Tai vadinas, kad apsivedus bet kurioje Europos sąj. šalyje, liudijimas visapusiškai galioja ir nieko papildomai su juo daryt nereikia? bigsmile.gif
Atsakyti
Svekutes smile.gif
Labai idomi temelegaletu daugiau atsirast pakalbanciuju,ga jau kas su patirtimi galetu pasidalint savo ispudzis, vargais, kaip kas ka tvarketes rolleyes.gif
Atsakyti
mano pussesere zenijos ispanijoj, na bet jie ten ir gyvena. tai grize su santuokos liudijimu tiesiog nese i zagsa cia, su vertimu gal, nebepamenu ir tvarkesi lietuviskus dokumentus. juk ir pasa ir visa kita keistis reikia.. o siaip ir CMB juk yra paslauga santuokos ivykusios uzsienyje registravimas ar kazkaip smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

na, mus irgi suviliojo vestuvės užsienyje, pvz Graikijoje, Ispanijoje ar Italijoje. Labai nenorim išlaidauti ir nuskriausti artimųjų, todėl nusprendėm, kad būtų visai smagu išvažiuoti savaitėlei atostogų ir ta pačia proga susituokti. Tik man labai įdomu, ar galima taip paprastai mums - lietuvaičiams - nueti ten ir be jokių ypatingų ceremonijų susituokti (be organizatorių ir išpūstų kainų jaunavedžiams viešbučių)? Ar būtina ten iš anksto nešti prašymus ir kitokias pažymas? gal jau kuri domėjotės ar gal jau turit ir patirties šiuo klausimu? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dejmanciuke @ 2009 03 12, 21:15)
Sveikutės  smile.gif 

na, mus irgi suviliojo vestuvės užsienyje, pvz Graikijoje, Ispanijoje ar Italijoje. Labai nenorim išlaidauti ir nuskriausti artimųjų, todėl nusprendėm, kad būtų visai smagu išvažiuoti savaitėlei atostogų ir ta pačia proga susituokti. Tik man labai įdomu, ar galima taip paprastai mums - lietuvaičiams - nueti ten ir be jokių ypatingų ceremonijų susituokti (be organizatorių ir išpūstų kainų jaunavedžiams viešbučių)? Ar būtina ten iš anksto nešti prašymus ir kitokias pažymas? gal jau kuri domėjotės ar gal jau turit ir patirties šiuo klausimu?  smile.gif

Man irgi būtų labai labai įdomu sužinoti tą patį 4u.gif
O gal dar kas nors tuokėtės Monserat vienuolyne Ispanijoj? ax.gif Esu girdėjusi, kad ten eilės tris metus į priekį, bet išsamios info niekur nerandu.. doh.gif
Atsakyti
Aš kažkaip galvojau, kad vestuvės Jamaikoje prabanga, lyginant su Europa, bet pasirodo, kad visai ne... blink.gif Pasiskaitinėjau, kad šis malonumas Europoje kainuoja apie 10.000 lt žmogui.. doh.gif Na, čia aišku per agentūrą. Pati brangiausia santuoka - Italijoje, Romoje. Pigiausia, berods, Prahoje, apie 5.000 lt..
Aš tikėjausi, kad daug pigiau bus.. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2009 03 27, 12:44)
Aš kažkaip galvojau, kad vestuvės Jamaikoje prabanga, lyginant su Europa, bet pasirodo, kad visai ne... blink.gif  Pasiskaitinėjau, kad šis malonumas Europoje kainuoja apie 10.000 lt žmogui..  doh.gif Na, čia aišku per agentūrą. Pati brangiausia santuoka - Italijoje, Romoje. Pigiausia, berods, Prahoje, apie 5.000 lt..
Aš tikėjausi, kad daug pigiau bus..  cry.gif

Na norint galima rasti ir pigiau, mes tuokemes jamaikoje bet dar kai viska planovom tai domejausi santuoka kipre, bei graikojs salose tai kaina butu buvusi beveik toke pati kaip ir jamaica, tik aisku dar butu keletas artimuoju dalyvave, tai dar kartu ir jachtos nuoma iejo i kaina... ax.gif mums jamaica kainavo virs 12t.
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2009 03 27, 14:48)
Na norint galima rasti ir pigiau, mes tuokemes jamaikoje bet dar kai viska planovom tai domejausi santuoka kipre, bei graikojs salose tai kaina butu buvusi beveik toke pati kaip ir jamaica, tik aisku dar butu keletas artimuoju dalyvave, tai dar kartu ir jachtos nuoma iejo i kaina... ax.gif mums jamaica kainavo virs 12t.

O čia abiems ar vienam žmogui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2009 03 27, 15:03)
O čia abiems ar vienam žmogui?  blush2.gif

Abiems...su viskuo dviems savaitems mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip su santuokos Jamaikoje legalizavimu pvz LT?
Atsakyti