Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

Norėjau paklausti, ar kuri yra organizavus mergvakarį žiemą? gal turite idėjų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2014 11 30, 23:54)
Norėjau paklausti, ar kuri yra organizavus mergvakarį žiemą? gal turite idėjų? smile.gif


musu drauges mergvakaris buvo lapkriti. mes varem i keramikos studija, lipdem ten is balto molio ar kazko panasaus...po to gaminius dave parsinesti namo, buvo labai smagu. 1 zmogui kaina 50 lt
po to jaunaja nuvezem i spa centra o pacios i jos seses buta ruosti vaishes stalui, ten ir vakarojom su visokiom uzduotim, o po 24val kas norejo leke i kluba kas norejo namo.
Atsakyti
Sveikos,

ka patartumete veikti per mergvakari ziema Kaune? kokia tema? Plius nuotaka laukiasi smile.gif

Mes planauojame kazkur spa proceduras, galbut koks makiazas. Ir idejos kaip ir issiseme.

Gal Jūs turite minciu? wub.gif thumbup.gif 4u.gif smile.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

neesu Kauniete, bet mano drauge ruosiasi vestuvems, ir as kaip geriausia drauge priemiau issuki suorganizuoti mergvakari, bet paaiskejo tai, kad mergvakaris organizuojamas Kaune, kur ji kol kas gyvena biggrin.gif juokinga, bet Kauno isvis nepazistu, nes esu tikra Klaipediete, o drauges klausti nepatogu, juk vis delto jai turetu buti staigmena, o kaip cia atrodys kai as pradesiu klausineti, tad prasau jusu Mamytes padeti man

aciu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(zefiriuke @ 2015 03 07, 14:34)
Sveikos mamytes  4u.gif

neesu Kauniete, bet mano drauge ruosiasi vestuvems, ir as kaip geriausia drauge priemiau issuki suorganizuoti mergvakari, bet paaiskejo tai, kad mergvakaris organizuojamas Kaune, kur ji kol kas gyvena biggrin.gif juokinga, bet Kauno isvis nepazistu, nes esu tikra Klaipediete, o drauges klausti nepatogu, juk vis delto jai turetu buti staigmena, o kaip cia atrodys kai as pradesiu klausineti, tad prasau jusu Mamytes padeti man

aciu  blush2.gif


O kitų bendrų draugių neturi kurios iš Kauno? smile.gif
Net jei ir nebendrų, tai manau gali parašyti kuriai nors iš jos draugių. Manau tikrai padės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 27 kovo 2015 - 21:38
Isskaiciau visus uzsienio ir Lietuvos forumus ir neatradau originaliu, kitokiu ideju ar zaidimu. Viskas vienas ir tas pats. Lipdyti penio is plastelino nenorim, vaikytis gatvej svetimu zmoniu irgi.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos nuotakos ir šiaip organizatorės.
Savo vestuves jau senokai atšokau ir "mano laikais" buvo kitokie mergvakariai.
Kokie jie būna dabar? Gal kas organizavo ar turėjo gera linksmą mergvakarį ir turi minčių?
Atsakyti
Sveikos, atsižymiu, kad tema rast ryt paskaitysiu.kažkaip buvau neradus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif reikia jusu pagalbos!!! Zadu daryti stalo korteles prie kiekvienos uzkandos , torto , gerimu niekaip nesugalvoju ka kortelese uzrasyti g.gif schmoll.gif gal galite pasiulyti ka galeciau uzrasyti? smile.gif Kolkas sugalvojau prie torto paragauk manes smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, patarkite, kur užsakyti skanų mergvakario tortą Vilniuje. smile.gif Kokia maždaug jo kaina gali būti?
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 03 27, 22:37)
O kitų bendrų draugių neturi kurios iš Kauno? smile.gif
Net jei ir nebendrų, tai manau gali parašyti kuriai nors iš jos draugių. Manau tikrai padės  smile.gif

zinokite ne sad.gif ir man labai liudna sad.gif nes nuotaka noretu daryti mergvakari kaune(nes ji ten dirba, jai labai patogus darbo grafikas) , o visos pamerges kauno nepazista sad.gif dauguma is palangos ir klaipedos o vienintele geriausia drauge(kauniete) ta diena kai mes organizuojame mergvakari isvaziuoja i uzsieni. visiskas pravalas, man labai primena ta laida "nuotaka siaubune", zinokite tai tikra, mes net sukneles turesi makuotis kaune biggrin.gif, nors vestuves vyks Klaipedoje biggrin.gif
prasau padekite nors kokiomis populiaromis aukstos kokybes vietomis, tai tikrai labai pagelbetu

aciu labai
Atsakyti
Dabar susimasčiau, o ar būtina mergvakarį daryti Kaune? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti