Įkraunama...
Įkraunama...

Pamečiau vestuvinį žiedą

Kuo mažiau reikia tikėti prietarais bei galvoti apie blogus dalykus schmoll.gif schmoll.gif .Mano tėvui vestuvinį žiedą pavogė kai su mama buvo susituikę vos pora metų- prieš metus atšventėm sidabrines vestuves thumbup.gif thumbup.gif
Aišku būna jog mama tėtušį pakeikia,pamurmoja biggrin.gif biggrin.gif Galbūt jo trūkumus greičiau išvardytų nei privalumus biggrin.gif bet čia manau ne esmė smile.gif tongue.gif
Atsakyti
nei gerai nei blogai...

Atsakyti
mano tecio zieda viana karta pavoge, kita karta pamete, mama irgi viena karta buvo pametusi, nusipirko naujus ir ne nesventino, jau gyvena kartu 24m. ir labai puikiai sutaria.
Nekreip demesio i jokias blogas kalbas. Visokios bobutes prisigalvoja.
Daug daugiau poru yra issiskyrusios ir nepamete ziedu.

Manau tiesiog zenklas, kad vyrai neprate nesioti ziedu, kita labiau saugos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driuska: 12 birželio 2006 - 18:49
kuo maziau reikia tais nesamoningais prietarais tiket tongue.gif
Atsakyti
Na tik jau nesugalvok įmesti savąjį,tai tas pats kaip pinigus ten įmestai.Labai pritariu tokiai minčiai,kad naujai atpirktą žiedą reikia palaiminti thumbup.gif
Atsakyti
o mano tevas pamete zieda tai issiskyre su mama po metu sad.gif bet tikrai ne delto manau kad zieda pamete, tu problemu ir anksciau jau buvo
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 08 05, 14:36)
Jaunasis besimaudydamas vestuviu nakti ezere pamete zieda. .. ar tai labai blogas zenklas?

Nu sakyčiau ženklas akivaizdus - perdidelį žiedą išsirinkot. Tai gero žinoma nelabai kas. verysad.gif
Atsakyti
manau tai nera blogas zenklas, tiesiog nelaime verysad.gif ir bet kuriam taip gali atsitikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 08 08, 10:38)
gal ir pas mus viskas bus gerai  smile.gif  tevam ir giminem apie tai nesakome, kad nepradetu nerimaut. zino tik draugai.
jeigu kadanors gyvenime iskils dideliu problemu - turesiu ka kaltint - nuskendusi zieda  biggrin.gif


Mano mama tekėjo su skolintais žiedais, nes jų nespėjo parvežt iš Rusijos iki vestuvių. Dažnai sakoma skolinti žiedai skolinta laimė. Tai jau buvo vienas prietaras. Antras, kai mamai nuslydo žiedas vos išėjus iš zakso. Tėvas tada pasakė, pamesi mane kaip tą žiedą. Kai buvo parvežti jų žiedai, mamai pavogė darbe jos žiedą. Tai va turėjo nors ką kaltint dėl nelaimingos santuokos. Nors kalti buvo ne žiedai.
Tiesiog kuo tikėsi, tą turėsi 4u.gif
Atsakyti
paskaiciau ir pati apsiraminau.sia vasara ejom su vyru pirsliais, ir jis pamete savo zieda, ir zinom tik tiek, kad savo namuose, nes visas balius vyko musu name.o tai pagal kamera atsekem, kad vakare, nes viskas kruopsciai isstudijavom, bet namie niekur nerandam, ir manau tikrai jei kas nors ivyktu, tai tada ir kaltinciau zieda, bet daba mastau logiskai, gi jei kazkokius raktus pameti tai neprisigalvoji kazkokiu prietaru.tik pirmi mano zodziai buvo, kad kaip pametei zieda, taip pamesi ir mane, ir jis labai uzpyko. verysad.gif
Atsakyti
Mano tevelis pamete zieda ta pati vestuviu vakara plaukiodamas ezere. doh.gif Nusipirko nauja. Po keleriu metu ji pavoge. Daugiau nebepirko. Su mama gyvena jau 24 metai. Taigi matau ne ziede esme, o meileje wub.gif
Atsakyti
netikek tais prietarais.... nueikit ir pasidarykit toki pati kita zieda... mirksiukas.gif ir taviskis vel bus su ziedu.. mirksiukas.gif
Atsakyti