Įkraunama...
Įkraunama...

Pamečiau vestuvinį žiedą

Mano vyras taip pat besimaudydamas upėje pametė žiedą.Žinoma,visi pradėjo sakyt,kad čia negerai,ilgai negyvens ir t.t.
Pasidarėm naują vestuvinį žiedą ir dabar nešioja.Reiktų tik dar pašventint ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi savo žiedelį pamečiau verysad.gif Po vestuvių nepraėjo nei mėnuo, o aš jau jo nebeturėjau. Labai liūdna, bet ką padarysi. Ramiau tik dėl to, kad kažkur prie namų žolėje pamečiau, bet deja, deja niekaip napavyksta rasti, o aš kaip kvailė vis dar neprarandu vilties, kad jį rasiu doh.gif Praeinu pro tą vietą ir kaskart vis dairausi ir tikiuosi - o gal kur sužibės verysad.gif Svarbu man ne tai, kad auksą pamečiau, o dėl to, kad su tais žiedeliais mes sujungėm savo gyvenimus, prisiekėm prieš visus, ir kunigas juos palaimino, ir vaizdajuostėje jie įamžinti, ir jie yra mūsų meilės ir ištikimybės simboliai - vien dėl to aš noriu rasti tą žiedelį, nes jis man labai brangus visom šiom prasmėm verysad.gif
Ir kokių tik aš nesąmonių prisigalvojau lotuliukas.gif Net apie metalo detektorių - tik kažin ar Lietuvoje juos kas nuomoja Bet jei nerasiu tai pirksim arba darysimės kitus.

P.S. Jei vienas iš sutuoktinių pameta žiedą, tai kitas taip pat turi pasidėti ir nenešioti. Girdėjau taip kalbant, bet nežinau ar tai, kažkas labai rimto.
Atsakyti
Tai, kas tiki tokiais (ir apskritai) prietarais, tai gal ir gali isikalbeti tokia nesamone... smile.gif
Atsakyti
As po vestuviu pameciau savo suzadetuviu zieda... gaila ziauriai...

O zinau istorija smile.gif kaip vyras pamete vestuvini zieda, tada jam padare kita, po to dar nusprende nusipirkti naujus ziedus ir dar kart santuoka pasventint, o galiausiai rado ta pamestaji smile.gif biggrin.gif tai darab turi 3 smile.gif


o be to mano uosviai nenesioja ziedu, ji pamete, o jo spintoj padetas, bet nieko gyvena, 4 vaikus turi smile.gif biggrin.gif
Papildyta:
Man tj situacijoj labiausiai nefaina, kad kazkas randa tuos musu pamestus ziedus, tam svetimam zmogui jie nereiskia tiek kiek mums sad.gif
Atsakyti







user posted image


nieko blogo nereiskia tas ziedo pametimas smile.gif
Atsakyti
SVARBIAUSIA, neprogramuoti savęs blogomis mintimis smile.gif
Juk ne su žiedu, o su vyru gyvensi wink.gif Juk su juo bendrausi, jį mylėsi, su juo pyksies, su juo taikysies, o ne su žiedu wink.gif
Gaila prarastų pinigų ir tiek, nu bet ką padarysi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 06 gruodžio 2006 - 15:27
na nemalonu apie tai kalbet-sutikit blink.gif mano bendradarbis pamete savaji, ir as pirmoji pamaciau, kad ant rankos neber doh.gif sako-nejuokauk, atiduok blink.gif nu jo, sakau, numoviau as tau ji, tu net nepajutai blink.gif greiciausiai i kriaukle nuleido verysad.gif maniskio irgi truputuka didokas, tai vos ne kasdien klausineju: nepametei? rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2006 12 09, 13:28)
na nemalonu apie tai kalbet-sutikit blink.gif  mano bendradarbis pamete savaji, ir as pirmoji pamaciau, kad ant rankos neber  doh.gif sako-nejuokauk, atiduok blink.gif nu jo, sakau, numoviau as tau ji, tu net nepajutai blink.gif greiciausiai i kriaukle nuleido verysad.gif  maniskio irgi truputuka didokas, tai vos ne kasdien klausineju: nepametei? rolleyes.gif  blush2.gif


aš tai visgi manau, kad neverta daryti tragedijos dėl žiedų...
juk svarbiausia žmogus šalia, o ne žiedas...
kas svarbiau, ar meilė širdy? ar žiedas ant vyro piršto????
g.gif g.gif g.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sekancia diena po vestuviu mano vyras pamete savo vestuvini zieda ir ... ji sekmingai rado bagazineje - dziugavom kaip mazi vaikai. Keliu dienu begyje abu isigijome po antra mazesnio dydzio sidabrini zieda, kuris prilaikytu vestuvini.
Atsakyti
QUOTE(Ciep @ 2006 12 22, 20:20)
Sekancia diena po vestuviu mano vyras pamete savo vestuvini zieda ir ... ji sekmingai rado bagazineje - dziugavom kaip mazi vaikai. Keliu dienu begyje abu isigijome po antra mazesnio dydzio sidabrini zieda, kuris prilaikytu vestuvini.


irgi neblogas problemos sprendimo būdas thumbup.gif
Atsakyti
Per vestuves kaip reikėjo bažnyčioje mauti vyrui žiedą,man iškrito iš rankų doh.gif .O kaip suėjo vieni metukai,vyras maudėsi ežere ir pametė.Dabar nešioje savo mamos vestuvių žiedą,jei buvo didelis,o vyras dabar net nuimti jo negali lotuliukas.gif .Taigi didelės reikšmės tam neskiriu,gyvenam 9 metus,tikriausia jau toks žiedas nelaimingas buvo tongue.gif
Atsakyti
Pamestas žiedas ne visada pranašauja skyrybas

Laimutė neslėpė, kad buvo daug pažįstamų, kurie nesuprato tokio gyvenimo: "Sulaukiau ir apkalbų. Tačiau esu įsitikinusi, kad mes artimesni už daugelį šeimų, kurios gyvena po vienu stogu".

Išgirdusi tiesų klausimą, kodėl neišsiskyrė su kariškiu vyru, moteris nenustebo ir atsakė iškart: "O kodėl taip turėčiau elgtis? Apie tai mes net negalvojome. Be to, esame ir būsime kartu! Nors ne viena šeima tuomet ar vėliau išsiskyrė".

Atsargos pulkininko žmona prisiminė ir vieną blogą ženklą. Praėjus metams po jų sutuoktuvių, dirbdamas darže, Antonas pametė vestuvinį žiedą. Kelias dienas šliaužioję keliais vestuvinio žiedo, deja, taip ir nerado.

"Antrojo pirkti nenorėjome, nes šis vienintelis - tikras, - įsitikinusi 54 metų moteris. - Pažįstami prognozavo, kad tai blogas ženklas ir skyrybos ne už kalnų. Kartą vieni pažįstami vyro paklausė, kodėl jis be žiedo? Atsakiau, kad esu suvalkietė ir šią savaitę žiedą nešioju aš".
Atsakyti