Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

QUOTE(Alcyone @ 2013 02 12, 11:04)
Mes rubus nuomavomes is Tėja salono Klaipedoje. Bet Vilniuje yra daugiau. http://tejasalonas.l...?page=page&id=3



va cia tai uzskaitau kad nestandartines vestuves su tokiais kostiumais thumbup.gif o visos kitos kur cia raso, kad be pirslio korimu ir panasiai, tai turbut neskiria netradiciniu nuo nestandartiniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man pačios fainiausios vetsuvės kuriose teko dalyvauti buvo baidarių žygis Bet mes šiaip visa kompanija turistai, mėgstantys gamtą. kitiems gali toks variantas baisiai nepatikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2013 02 14, 16:05)
Man pačios fainiausios vetsuvės kuriose teko dalyvauti buvo baidarių žygis  Bet mes šiaip visa kompanija turistai, mėgstantys gamtą. kitiems gali toks variantas baisiai nepatikti smile.gif

Kur jaunieji tuokėsi? Kuo tos dienos šventė buvo kitokia nei eilinis pasiplaukiojimas?
Čia aš nepiktai, man įdomu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(8588 @ 2013 02 12, 12:53)
va cia tai uzskaitau kad nestandartines vestuves su tokiais kostiumais thumbup.gif  o visos kitos kur cia raso, kad be pirslio korimu ir panasiai, tai turbut neskiria netradiciniu nuo nestandartiniu  lotuliukas.gif

Sofijos rezidencija Birštone turi pasisiuvusi rūbų kaip anų laikų didikų. Neperseniausiai teko iš arti apžiūrėti, pačiupinėti, tikrai gražūs, kokybiški, pasirinkimo yra.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 02 08, 14:29)
Nenoriu nieko įžeisti, nu bet nieko gero... Visų pirma atsibodo žiūrėti kiek ilgai jie irstosi valtle, truputį ištęsta, apskritai filmukas kiek per ilgas. Mintis aiški, bet prastai išpildyta..jaunieji atrodo susikaustę, šiek tiek dirbtina viskas, o kai jis ją pasuka ar bučiuoja.. Na jei bent kartą matėt kaip vyksta filmavimas. Filmuotojas sako o dabar tu ją laikyk va taip va, tada pasuk į mane, tada taip va, tada bučiuok, nu ir jaunikis su jaunąja kartoja. Nori-nenori tas surežisuotumas persiteikia, ir oj kaip neskanu... ir keletas kliurkų, kai galima buvo gražiau nufilmuoti, kur saulė už jų, o jie lyg bučiuojasi, o kur dar tas panirimas.. ir paskui filmavimas iš arti ir nekaip atrodo.. Ir šiaip nelabai suprantu, kur paskui tokį filmuką dėti? Kiek kartų jį galima žiūrėti.. Na po vestuvių kokius 3kartus, tada per pirmąias metines, o paskui tai net neįdomu dažniausiai būna..
Papildyta:

Įdomiai sugalvojote  smile.gif o dar ekspromtinė idėja


Visi6kai sutinku su Tendre... labai jau nuobodus video. Žinoma kiekvieno skonis skirtingas, bet ir jaunieji labai standartiškai senomadiškai atrodo... tas blizgantis pilkas kostiumas... gi jie prieš dešimt metų buvo madingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucė @ 2012 11 18, 20:39)
Na nežinau ar jos tokios jau labai netradicinės, bet nebūtų nei pamergių, nei piršlių, nei antros dienos smile.gif viską įsivaizuoju prasidedant bažnyčioj (kuri būtų ant ežero kranto, jau žinau, kur tokia yra blush2.gif ) grotų smuikais... vėliau vakare viskas persikeltų į tokią vietą...na net nežinau kaip pasakyt, bet visko norėčiau lauke, gamtoje, gryname ore  ax.gif o 12h nakties išlėkt kažkur, kad pabūt dviese, gal net į užsienį, ar šiaip į kokią gražią vietą  wub.gif bet manau, kol tekėsiu, dar viskas gali pasikeist, dar pas jus čia gerų idėjų galima prisigaudyt  cool.gif
O kokias tu vestuves planuoji, matau, kad jau laukia ta nepakartojama diena?smile.gif


Skamba labai maloniai tavo vestuves planuose!

Gal išduosi paslaptį kur tokia bažnyčia yra ant ežero kranto? Čia tai bent! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vikucė @ 2012 11 19, 14:57)
Prie Dusios ežero, Trijų Kryžių koplyčia smile.gif vasarojant netyčia atrasta smile.gif



QUOTE(aggree @ 2012 11 19, 15:09)
Dar yra Rudesoj koplyčia, tokia kaimiška medinukė, labai miela ir šalia ežeras wub.gif ir kaimo sodyba manau atsirastų šalia.


Cha, jau matau atsakymus! mirksiukas.gif
Pasaka, issisaugau!
Atsakyti
Mano svajonių netradicinės vestuvės jau tampa tradicinėmis biggrin.gif Norėčiau vestuvių dviems, kažkur svetur, ant jūros kranto ar kalnuose smile.gif
Nenoriu girdyti pusės giminės, o vėliau dalintis prisiminimų nuotrupomis user posted image biggrin.gif
Nors dažnai iš artimų giminaičių išgirstu užuominų apie pakvietimą į vestuves. Bet mano vestuvės nebus įprastos lietuviškos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 07 gegužės 2013 - 13:36
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 05 07, 14:35)
Mano svajonių netradicinės vestuvės jau tampa tradicinėmis biggrin.gif  Norėčiau vestuvių dviems, kažkur svetur, ant jūros kranto ar kalnuose smile.gif
Nenoriu girdyti pusės giminės, o vėliau dalintis prisiminimų nuotrupomis user posted image  biggrin.gif
Nors dažnai iš artimų giminaičių išgirstu užuominų apie pakvietimą į vestuves. Bet mano vestuvės nebus įprastos lietuviškos smile.gif

jei jau taip nusprendete, tai ir neimkite i galva ka kiti sneka, jug cia jusu pasirinkimas,jusu svnte rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 02 08, 13:29)
Nenoriu nieko įžeisti, nu bet nieko gero... Visų pirma atsibodo žiūrėti kiek ilgai jie irstosi valtle, truputį ištęsta, apskritai filmukas kiek per ilgas. Mintis aiški, bet prastai išpildyta..jaunieji atrodo susikaustę, šiek tiek dirbtina viskas, o kai jis ją pasuka ar bučiuoja.. Na jei bent kartą matėt kaip vyksta filmavimas. Filmuotojas sako o dabar tu ją laikyk va taip va, tada pasuk į mane, tada taip va, tada bučiuok, nu ir jaunikis su jaunąja kartoja. Nori-nenori tas surežisuotumas persiteikia, ir oj kaip neskanu... ir keletas kliurkų, kai galima buvo gražiau nufilmuoti, kur saulė už jų, o jie lyg bučiuojasi, o kur dar tas panirimas.. ir paskui filmavimas iš arti ir nekaip atrodo.. Ir šiaip nelabai suprantu, kur paskui tokį filmuką dėti? Kiek kartų jį galima žiūrėti.. Na po vestuvių kokius 3kartus, tada per pirmąias metines, o paskui tai net neįdomu dažniausiai būna..

Cia ne tik kad nekokybiskai viskas padaryta, bet dar ir filmavimo kamera prasta, cia taip ir su smartfonu galima prifilmuoti tokiu vaizdu. Taip gaunasi kai prastas fotografas dar ir filmuoja.
Atsakyti
Pagalvojom, kad mūsų vestuvės bus netradicinės. Užsakėm krūvą baidarių svečiams, puikią sodybą, lauko pavėsinę vakarui ir baliukui smile.gif Kad tik lietus nelytų ir viskas bus super !
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2013 05 21, 21:34)
Pagalvojom, kad mūsų vestuvės bus netradicinės. Užsakėm krūvą baidarių svečiams, puikią sodybą, lauko pavėsinę vakarui ir baliukui smile.gif Kad tik lietus nelytų ir viskas bus super !

thumb_yello.gif
Norėčiau tokiose vestuvėse sudalyvaut.
Tik gal truputį rizikinga. Būtinai pasigalvokite planą B.
Esu nekartą plaukus baidarių žygyje per liūtis ir tiesa pasakius buvo kančia, ne malonumas.
Bet žinoma linkiu gero oro smile.gif
Atsakyti
Mes jau atplaukėme ir atšokome savo šventėje smile.gif Viskas buvo super 4u.gif Ir oras ir draugai ir nuotaika...viskas viskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš su MB norim vestuvių, bet neapsisprendžiam kokias daryti. Kartu mes jau 10 metų ir jaučiamės kaip šeima, net vadinam vienas kitą žmona - vyru, tai tos vestuvės mums būtų tik kaip formalumas. Norim CMS parašus padėti ir su savais atšvesti. Dėl tam tikrų aplinkybių (nemažas atstumas, ligos) šventimas būtų du kartus - iškarto po susirašymo (mano krašte) švestumėm su mano artimaisiais norinčiais pasveikinti, o rytojaus ar dar sekančią dieną važiuotumėm pas vyto artimuosius. Nebūtų jokių restoranų ar kavinių. Būtų labai paprastai, kieme sau šašlykiukas ir pan. Nesureikšminam mes, bet manom, kad artimieji norės kažko daugiau. Na dar beveik metai iki planuojamos dienos, tai gal kažkas dar pasikeis smile.gif
Atsakyti