Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas "DRAUGYSTĖ"

smile.gif paguodei
Atsakyti
My WebpageKepiau pagal šį receptą ir gavosi labai puikiai.Tiesa,pasirodė keista,kad į varškę nededama cukraus,tai įdėjau porą šaukštų kondensuoto pieno,ir vietoj obuolių dėjau obuolienės,tai gavosi gal kiek per saldu,bet ,receptas iš tikro geras.Ir paviršius gavosi lygus,žodžiu nesunkiai pagaminamas ir skanus pyragas. smile.gif
Atsakyti
Gustavas is enciklopedijos kepe draugyste, tik jis i tesla grietines dar dejo...bandau ir as toki kepti, ziuresim kas gausis - kol kas vaizdas geras smile.gif
Atsakyti
o kur receptėlis? bigsmile.gif
Atsakyti
Nepamenu kurios - ar Glaces, ar Sonatinos sis receptas (zodziu ne mano). Kepiau ne karta ir tikrai toks koki valgydavom kai buvom vaikai smile.gif



Pyrago "Draugystė" receptas:


Tešlai: 2-3 kiaušinių, 250 g margarino, 1 st. cukraus, 2 nubraukti arbatiniai šaukšteliai sodos ar kepimo miltelių, miltų tiek, kad tešla kaip plastelinas būtų, bet neliptų prie rankų.
I-am įdarui: 6-7 sutarkuotų obuolių, trupučio cukraus, cinamono.
II-am įdarui: 2 pak. varškės, pusė kiaušinio, razinų, vanilino (likusiu kiaušiniu vėliau aptepti pyrago viršų).


Kiaušinius išplakti, sudėti cukrų, sutarkuotą margariną, sodą ir su miltais suminkyti. Tešlą padalyti pusiau. Vieną dalį rankomis išminkyti ir įtiesti į skardą. Subadyti šakute, kad būtų skylutės ir pakepti orkaitėje įkaitintoje iki 200 laipsnių, kol ant viršaus atsiras plutelė. Ištraukti iš orkaitės, uždėti I-ą įdarą, o ant jo II-ą. Ant viršaus išdėlioti likusią tešlą, subadyti šakute ir aptepti kiaušiniu. Kepti, kol paruduos.
Aš pati bandžiau kepti "Draugystę" pagal šį receptą, bet kadangi mano skarda l.didelė (iš orkaitės) aš tešlai ėmiau 5 kiaušinius, apie 1,5 st. cukraus, 1,5 pak. tepaus riebalų mišinio, 2 pilnesnius arbat. šaukštelius sodos nugesinau citrinos sultimis. Toliau dariau pagal receptą. Įdarui ėmiau 3 pak. varškės (didelei skardai 2 pak. per mažai), į varškę dar įbėriau šiek tiek cukraus. Dėjau 1 kiaušinį į varškę ir 1 ėmiau viršui aptepti. Vietoj obuolių sluoksnio, manau, galima būtų užtepti rūgštesnės uogienės. Viršui tešlą iškočiojau ir užklojau ant varškės sluoksnio, subadžiau šakute (galima išbraižyti ir tas "dzvonkas" ant paviršiaus kaip būna ant pirktinių pyragų - būtų gražiau) ir iškepiau. Pyragas tikrai gavosi labai skanus. Verta kepti.
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
super pyragas wub.gif antra karta kepu.. tikiuos gausis toks super kaip ir pirma syki thumbup.gif
Atsakyti
tikrai pritariu, paskutinis receptas puikus, dabar kepu jau 3 kartą.
Tik man varškės mažoka tai as dedu 3 pakelius.
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2009 12 30, 21:49)
Nepamenu kurios - ar Glaces, ar Sonatinos sis receptas (zodziu ne mano). Kepiau ne karta ir tikrai toks koki valgydavom kai buvom vaikai smile.gif
Pyrago "Draugystė" receptas:


Labai gerulis gavosi, rekomenduoju ir as thumbup.gif
Atsakyti


kepiau pyragą smile.gif išvados
pyragas lyg ir nieko , tik į apačia dėčiau du trečdalius tešlos, daugiau varškės ir obuolius saldinčiau biškuti, viršų patepus kiaušiniu barstyčiau cukrum smile.gif
Atsakyti
Aš jau daug kartų esu kepusi Draugystes pyragą pagal štai šį receptą http://www.forellesr...ke-ir-obuoliais visada gaunasi super thumbup.gif vietoj obuolių galima dėti uogienės thumbup.gif
Pyragas skaniausias kitą dieną, kai bent per naktį įdėtas į maišelį prabūna šaldytuve wub.gif
Atsakyti
Pyragas superinis thumbup.gif .Tik dėjau įdarui vieną pusę varškės plaktos su kiaušiniu, kitą pusę į keturias dalis perpjautas slyvas apibarstytas cukrumi.
Kepkite moterys ir lepinkite savo šeimynas 4u.gif
Atsakyti