Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Laba diena,

Gas kas esate isigije toki pakabinamo WC komplekta http://www.voniapliu...ento-komplektas, o gal kas matete gyvai kaip to klozeto vaizdas ir kokybe ?
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2015 06 29, 13:21)
Laba diena,

Gas kas esate isigije toki pakabinamo WC komplekta http://www.voniapliu...ento-komplektas, o gal kas matete gyvai kaip to klozeto vaizdas ir kokybe ?

Išoriškai WC labai panašus į VB Subway, dažnai jį dėl to ir perka, kad tai pigesnis dizaino analogas. Apie keramikos kokybę labai sudėtinga kalbėti. Vitra yra Turkijoj gaminama keramika.
Atsakyti
[quote=Žydriausia,2015 06 29, 00:06]
Va padeliojau taip
user posted image


O nenorit jus gyvatuko kabinti ant duso sieneles (kriaukles desineje purseje)?
Man atrodo patogu butu
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 29, 14:37)
Išoriškai WC labai panašus į VB Subway, dažnai jį dėl to ir perka, kad tai pigesnis dizaino analogas. Apie keramikos kokybę labai sudėtinga kalbėti. Vitra yra Turkijoj gaminama keramika.


Aciu uz isamu atsakyma, reikia si menesi issirinkti wc, nes ateis tuoj plyteles klijuoti smile.gif

Dar esu nusiziurejusi TEKA maisytuvus mazajai voniai, ant pakuotes raso, kad pagaminta Vokietijoje, gal kas turite TEKA maisytuvus, idomu kaip ju kokybe, nes atsiliepimu nelabai randu.
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2015 06 29, 14:47)
[
O nenorit jus gyvatuko kabinti ant duso sieneles (kriaukles desineje purseje)?
Man atrodo patogu butu


ale tikrai.... gera mintis, ir arti pasiekt ir ardves kiek susitaupo isilgineje sienoj. aciu uz minti, butinai padeliosiu nauja vizulka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 29 birželio 2015 - 17:37
pabandziau gyvatuka uzdeti ant duso sieneles.
Man tikriausiai priimtiniausias ir labiausiai patinkantis variantas
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 20:36)
pabandziau gyvatuka uzdeti ant duso sieneles.
Man tikriausiai priimtiniausias ir labiausiai patinkantis variantas
user posted image

user posted image


taip man atrodo graziau ir patogiau, nes tarp wc ir spinteles tas gyvatukai tikrai netiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2015 06 29, 22:24)
taip man atrodo graziau ir  patogiau, nes tarp wc ir spinteles tas gyvatukai tikrai netiko smile.gif


gerai čia tas gyvatukas įsipaišo - šalia kriauklės ir šalia dušo kabinos. Patogu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 20:36)
pabandziau gyvatuka uzdeti ant duso sieneles.
Man tikriausiai priimtiniausias ir labiausiai patinkantis variantas


aš tą nišą, kur yra skalbiankė, atitverčiau visiškai ir padaryčiau įeinamą spintą (su dvivėrėm durim, kad atidarius būtų pakankamai šviesos ir erdvės), kur būtų skalbykla / mini sandėliukas rankšluoščiams, visokiai chemijai, šluotoms ir co. Tokiu atveju vonios patalpa būtų suskirstyta funkcinėm zonom ir taptų mažiau darbinė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 30 birželio 2015 - 07:49
Aišku čia skonio reikalas dėl tos nišos skalbyklei, bet mano nuomone atitvėrus sienele su durimis tą dalį labai susimažins erdvė pačios vonios patalpos. Sakyčiau pakaktų tiesiog tokią kaip spintą padaryti, kur galima ir tą skalbyklę įkišti, ir džiovyklę jei bus poreikis ant viršaus, ir lentynų padaryti rankšluosčiams, priemonėms, kitiems reikmenims. Uždarai spintos duris ir tvarka, nereikia tikrai jokių įeinamų patalpėlių.
Šiaip Žydriausia, manau visai funkcionaliai susiplanavot savo vonią. Gyvatuko vieta tikrai ant dušo sienos patogiau, daug geriau, nei prie WC. Tik dėl dušo durų, buvot kalbėjusi, kad dėtumėt plastikines. Manau nedarykit tos klaidos. Dėkit stiklines, kad ir nelygaus stiklo, jis pats iš savęs taškuotas, tai tikrai nesimatys po kiekvieno maudymosi kalkių. Aišku valyti reikės, kaip ir bet kokį kitą paviršių. Arba būna tų nano dangų dabar, tikrai atsiliepimų galit rasti šia tema.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 30, 09:24)
Aišku čia skonio reikalas dėl tos nišos skalbyklei, bet mano nuomone atitvėrus sienele su durimis tą dalį labai susimažins erdvė pačios vonios patalpos. Sakyčiau pakaktų tiesiog tokią kaip spintą padaryti, kur galima ir tą skalbyklę įkišti, ir džiovyklę jei bus poreikis ant viršaus, ir lentynų padaryti rankšluosčiams, priemonėms, kitiems reikmenims. Uždarai spintos duris ir tvarka, nereikia tikrai jokių įeinamų patalpėlių.
Šiaip Žydriausia, manau visai funkcionaliai susiplanavot savo vonią. Gyvatuko vieta tikrai ant dušo sienos patogiau, daug geriau, nei prie WC. Tik dėl dušo durų, buvot kalbėjusi, kad dėtumėt plastikines. Manau nedarykit tos klaidos. Dėkit stiklines, kad ir nelygaus stiklo, jis pats iš savęs taškuotas, tai tikrai nesimatys po kiekvieno maudymosi kalkių. Aišku valyti reikės, kaip ir bet kokį kitą paviršių. Arba būna tų nano dangų dabar, tikrai atsiliepimų galit rasti šia tema.



na ir as galvoju, kad atritverti kaip kambariuko nereikia. dar isvis galvoju gal skalbykles palikti galima ir atviras, o spinta tik salia darytis priemoniu laikymui.
Dziovykles nesu turejus ir del jos nezinau, gal kada nors ir isigysim, tai dabar kol kas ten butu tik skalbykle ir kazkokia spinta. Vistiek ten vonios kambarys ir atviros skalbykles vaizdas nisoje nemanau, kad labai gadintu vaizda. O jei uzdarysiu ja i spinta, tai kaskart atidarineti 2 dureles - spintos ir skalbykles, nezinau ar verta. Tai tiesiog palieku ta nisa 'ukiniams reikalams", detaliai susiplanuiosiu jos isdestyma veliau. dabar svarbiausia kanalizacijos vietos smile.gif

Dabar as dar tik vaizda susiprojektavau, o jau konkrecius modelius galvosiu veliau. Del duso dureliu irgi dar tikrai tiek nesigilinau, neos perskaiciau jau 3 vonios temas, tai patarimu ten visokiu, skaciau ir apie nano dangas. Dušaą aš ivis noriu daryt be padėklo, bet programėlejė ner kaip pasirinkti tokio. tai šonai ir grindys duše bus plytelių, tik durelės arba stiklinės ar plastikinės (stiklinių nesu turėjus ir dar nesu apžiūrėjus gyvai)

Aciu rasamal uz ideja del gyvatuko, jis pagaliau surado vieta ir man atrodo labai patogu - nusiplove rankas ir iskart gali nusisluostyt, nereikia kur slapiom rankom vaiksciot po vonia thumbup.gif
Atsakyti
Na gyvatukui tai tikrai vietos kitos nebereikia, nes tiek rankas nusiplovus patogu, tiek iš dušo išėjus iš karto pasiimti, tiek ir iš vonios išlipus nereikia toli pėdinti.
Atsakyti
Gal spinta ir geriau būtų 4u.gif ją tikrai galima pasiplanuoti vėliau, kai pamatysite kiek ir ko realiai norite laikyti. Nors jeigu bus vietos pasidėti, tai rasite ir ką toje vietoje padėti, tuščia neliks biggrin.gif

Kai kurie nori, kad vonia atrodytų labiau kaip spa, ir dėl to slepia viską, kas gadintų tokį vaizdą. Bet jau čia pagal kiekvieno kiekvieno poreikius ir galimybes ax.gif svarbiausia, kad jums būtų gerai 4u.gif
Atsakyti