Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambario lovos

QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 05, 12:16)
pasisakymas išsamus ir pamąstymui.
o dėl pasiūlymo lovą pakelti į 1,5 m auištį mums dar netinka  schmoll.gif
gal kas kur matėt rekomendacijas, lovos išmatavimo parinkimas pagal ūgį?


Nepirk tarpiniu variantu, pirk is karto normalia lova, juk vaikas greit isaugs ir vel pinigu laidymas, kai vaikiska lova teks keisti i paaugliska. Pirk normalia su isimamu ciuziniu, kuri po kazkiek laiko issigulejusi ar nukentejusi nuo vaikisku nelaimiu ismesi ir pakeisi kitu mirksiukas.gif
As pati taip dariau. Man baldininkai norejo ideti karkasini ciuzini, bet as priestaravau ir pareikalavau padaryti ji atskira padedama ant pakeliamos plokstes ar groteliu, kad atsitikus bedai ji galeciau isnesti i balkona, paplauti. Kai isaugs is to amziaus pakeisiu tik ciuzini.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2007 02 05, 16:21)
Nepirk tarpiniu variantu, pirk is karto normalia lova, juk vaikas greit isaugs ir vel pinigu laidymas, kai vaikiska lova teks keisti i paaugliska. Pirk normalia su isimamu ciuziniu, kuri po kazkiek laiko issigulejusi ar nukentejusi nuo vaikisku nelaimiu ismesi ir pakeisi kitu  mirksiukas.gif

labai ačiū už patarimus
aš mąstau tik apie išimamą čiužinį, tik galvoju kokiu ūgio gali būti šešiametis berniukas, vis tiek kai pradės mokyklą lankyt reiks baldus kažkiek keisti, taigi tuo pačiu galima bus ir lovą pakeisti, ir laisvo ploto tiek nebereiks
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 05, 15:53)
labai ačiū už patarimus
aš mąstau tik apie išimamą čiužinį, tik galvoju kokiu ūgio gali būti šešiametis berniukas, vis tiek kai pradės mokyklą lankyt reiks baldus kažkiek keisti, taigi tuo pačiu galima bus ir lovą pakeisti, ir laisvo ploto tiek nebereiks

šešiametis šešiamečiui nelygus mirksiukas.gif maniškis 128 bigsmile.gif pirkom kai buvo 3 m normalią didelę lovą, 2 m ilgio, su stalčiais apačioj thumbup.gif tai kai atsigula ne tiek ten iki galo ir lieka unsure.gif Beje rekomenduoju danų gamybos vaikų kambario baldus iš SBA, mes laaabai patenkinti kokybe thumbup.gif

o dėl laisvo ploto - kuo toliau tuo erdvės vis daugiau reikia g.gif Bent jau maniškiui wub.gif
Atsakyti
As savo vaikinui (dar neturejo 4 m. kai rinkom baldus) kambari apstaciau is karto paaugliskais baldais - didele rubu spinta, stalciai, lentynos knygutems, lova, rasomas stalas. Tinka ir dabar ir kai prades eiti i mokykla nereikes nieko keisti. Baldus dariau kokybisku ne is pigiausiu medziagu, tai manau uzteks ilgam. O su tais tarpiniais variantais manau tik pinigu svaistymas, nespesi ne pastebet, kai jau tavo vaikas bus 6 - 7 m. ir nebetiks maza lovyte ar mazas staliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors maniskei siemet bus tik 5m., bet as irgi jos ketvirtajam gimtadieniui pirkau normalia lova 2m ilgio. Na nepriimtinas man tas tarpinis variantas schmoll.gif Pritariu, jog tai tik pinigu svaistymas. Baldininkai juk suintersuoti parduoti kuo daugiau, tai sugalvoja kaip zmonems galvas susukti, naudodamiesi, kad tevai del savo vaiku gali bet ka padaryti g.gif netgi baldus kas 3-4 metai keisti. ax.gif Juk net ciuzinys per tiek metu nenusidevi g.gif
Vat, stala su kede, kuris auga kartu su vaiku, tai tikrai sutikciau pirkti bigsmile.gif bet cia atskira tema ax.gif
Atsakyti
sutinku kad praktiškiau iš kart pirkti kokybiškus suaugusio baldus, bet man pačiai atsibosta per 5 metus, o vaikui tuo labiau nori, kad augtų aplinkoj pagal amžių, ir per tam tikrus gyvenimo laikotarpius kažką šiek tiek pakeist jo gyvenamoj aplinkoj, matyt pas mane tai bus lova.

o dėl erdvės, galvojau, kad kuo mažesnis vaikas, tuo didesnis poreikis gulinėt su savo mašinom ant grindų, o augant atsiranda stalo žaidimai, kiemas ir knygos.

tai supratau kad normalus lovos ilgis 2 m, o plotis????
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 06, 13:37)
o dėl erdvės, galvojau, kad kuo mažesnis vaikas, tuo didesnis poreikis gulinėt su savo mašinom ant grindų, o augant atsiranda stalo žaidimai, kiemas ir knygos.

tai supratau kad normalus lovos ilgis 2 m, o plotis????

gulinėjimas ant žemės manau taip greit nepraeina, tik va vietos kojom ištiest vis mažiau lieka biggrin.gif maniškio lovos plotis koks metras bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 06, 13:37)

tai supratau kad normalus lovos ilgis 2 m, o plotis????

Ilgis gali būti ir 180, o plotis įvairiai, pvz pas mus 80cm.
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 06, 14:37)
sutinku kad praktiškiau iš kart pirkti kokybiškus suaugusio baldus, bet man pačiai atsibosta per 5 metus, o vaikui tuo labiau nori, kad augtų aplinkoj pagal amžių, ir per tam tikrus gyvenimo laikotarpius kažką šiek tiek pakeist jo gyvenamoj aplinkoj, matyt pas mane tai bus lova.


Na pokycius galima ir su mazesnem islaidom padaryt, pvz.: lovatiese, sienu spalvos, paveikslai, ivairus aksesuarai ir t.t. 4u.gif

QUOTE
tai supratau kad normalus lovos ilgis 2 m, o plotis????


Pas mus ciuzinys 90cm plocio, lova, berods, 5cm platesne uz ciuzini. Kai rinkau lova, man 80cm pasirode siauroka g.gif Be to ir ciuziniu standartinis dydis 90x200cm, o jei darai spec uzsakyma, pirma, brangiau kainuoja, o, antra, dar laukti reikia menesi kartais ir ilgiau verysad.gif
Atsakyti
Gal esate mate kokioj nors parduotuvej istraukiamas vaikiskas lovytes kaip sitam pavyzdy dvi apatines lovytes. Cia Jysk puslapis, bet Kaune tikrai nemaciau net ko panasaus. Arba gal isivaizduojate, kaip tokia lovyte pagaminta? Prasyciau vyro meistrauti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2007 02 06, 15:15)
Gal esate mate kokioj nors parduotuvej istraukiamas vaikiskas lovytes kaip sitam pavyzdy dvi apatines lovytes. Cia Jysk puslapis, bet Kaune tikrai nemaciau net ko panasaus. Arba gal isivaizduojate, kaip tokia lovyte pagaminta? Prasyciau vyro meistrauti  tongue.gif


Musu draugai tokia istraukiama turi bigsmile.gif bet siuo metu isvaziave atostogaut. unsure.gif Jei neskubu ir palauktumei iki vasario pabaigos paklausciau, kur pirko ir paziureciau kaip ji ten sukonstruota ax.gif
Atsakyti
Raganele, standartiniu vienguliu ciuziniu ismatavimai - 80x195, 80x200, 90x195, 90x200. Issirenki norima (mano pvz. yra 80x195) ir pagal tai uzsakai lova.
Uzeik i bet koki ciuziniu gamintoju psl. ir pasidarys aiskiau mirksiukas.gif
Gemega, Padvaiskas ar pan.
Atsakyti