Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lova

180x210 thumbup.gif Mano ir MB draugai vadina sexodromu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 04 07, 16:12)
Na mūsiškės tiek galvūgalis, tiek kojūgalis ne kampuoti, o užapvalinti, bet reikės kada atkreipti dėmesį ar bumptelim mes kada praeidami, gal nepastebėjom biggrin.gif o šiaip į temą tai ir aš naują lovą jau žiūrinėjuosi eko odos, tik gal dėl grožio labiau, ne dėl mėlynių smile.gif

Gal kas nors naudojatės baltos, kreminės ar kitos šviesios spalvos eko odos lova? Man taip gražu, bet kaip su teplumu, kaip su jų valymu?  g.gif

Pas mus eko oda. Spalva pieno. Nuvalau dulkes kaip ir nuo kitur. Buna kad ibraukiu su nagu laku. Bet nusivalo patrynus ir be acetono. Tikrai nera problemu, kai miegama lova eko odos. Va kai minkstas kampas ar foteliai, tai jau kitas dalykas.. neturejau ir tureti nenoriu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 08, 16:01)
sveiki gal kas pirko lova nemuno balduose ar baldu parke?

Mes uzsisakem is Baldu parko, menesio gale turetume tureti jau 4u.gif Man labai patiko eco oda, kuria pasiule, pas juos dabar kaip tik nauja kazkokia atsiradusi, jau tik didziausias odos profas turetu pasakyti, kad tai nenaturali oda, nes minkstumas ir atsparumas tai pati stebejausi mirksiukas.gif Issirinkom 180x200 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2015 04 09, 07:37)
Mes uzsisakem is Baldu parko, menesio gale turetume tureti jau 4u.gif Man labai patiko eco oda, kuria pasiule, pas juos dabar kaip tik nauja kazkokia atsiradusi, jau tik didziausias odos profas turetu pasakyti, kad tai nenaturali oda, nes minkstumas ir atsparumas tai pati stebejausi mirksiukas.gif Issirinkom 180x200 4u.gif

koki modeli uzsisaket?
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 09, 07:46)
koki modeli uzsisaket?

Lova, uzsisakem sita modeliuka, tik pieno baltumo spalvos 4u.gif
Atsakyti
Gal patarsite kur ieskoti kompaktiskos, kad kuo maziau uzimtu vietos 160x200 lovos butinai su patalynes deze? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hugg666 @ 2015 05 13, 21:58)
Gal patarsite kur ieskoti kompaktiskos, kad kuo maziau uzimtu vietos 160x200 lovos butinai su patalynes deze? smile.gif

Berry balduose mačiau tokių. Aišku skonio reikalas...
Atsakyti
Intermeda Intermeda lietuvoje gamintos apie sias gal kas girdeti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2007 07 10, 14:09)
Laba diena, kadangi įsirenginėjam naują butą,o vakar mano brangusis grįžo su švytinčiom akim ir pareiškė, kad miegamajam nori apvalios lovos, kurią matė "Padvaiskas ir Ko" parduotuvėje.  doh.gif  Ar kas turit, ar tai patogu, gal kas gali plačiau papasakoti ar tai verta?
user posted image

Didele lova yra geeeeris lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hugg666 @ 2015 05 13, 21:58)
Gal patarsite kur ieskoti kompaktiskos, kad kuo maziau uzimtu vietos 160x200 lovos butinai su patalynes deze? smile.gif



Žiūrint koks tas kompaktiškumas biggrin.gif Tarkim yra 168x208 bendri lovos išmatavimai tiktų? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galėtumėte patarti, kokią lovą (čiužinį) geriau pirkti, kad ateityje būtų lengviau surasti paklodes? Iki šiol turėjom 160x220cm, susidųrėm su problemom... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cinaira @ 2015 07 14, 14:02)
Sveiki,
gal galėtumėte patarti, kokią lovą (čiužinį) geriau pirkti, kad ateityje būtų lengviau surasti paklodes? Iki šiol turėjom 160x220cm, susidųrėm su problemom... doh.gif

Standartiniai čiūžinia ir paklodės būna 160*200, 180*200.
Atsakyti