Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas soduose (SB) 4 tema

Sveiki. Nusprendziau sukurti nauja tema, kadangi senoji yra uzbaigta ir uzdaryta. Manau labai naudinga tema, kurioje galima ir toliau diskutuoti ir dalintis patirtimi smile.gif

As siose reikaluose esu naujoke. Turime su vyru sklypuka Vilniaus rajone, Brinkiskiu kaime. Norime statytis namuka apie 115-120kv.m. Issirinkome projekta (kartotini) bet dar jo neuzsakeme. Tai labai man idomu su kokiais vargais teks susidurti g.gif nes gaunasi ne paprastas sodo namukas supaprastintos tvarkos. Labai prasau pasidalinti patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 02 gruodžio 2007 - 17:50
QUOTE(tikurila @ 2007 12 02, 17:49)
Sveiki. Nusprendziau sukurti nauja tema, kadangi senoji yra uzbaigta ir uzdaryta. Manau labai naudinga tema, kurioje galima ir toliau diskutuoti ir dalintis patirtimi  smile.gif

o kuo ŠITA tema netinka g.gif
Atsakyti
Niu, va dabar keliu tema virsun, bo ana sodininku tema uzdaryta 4u.gif
Sena tema cia Sodininkų bendrija
Atsakyti
šaunu, kad atsirado nauja temą, ačiū tikurila 4u.gif
dalinsimės info ir toliau

Aš dabar ieškausi kur nebrangiai pasidaryti pastato kadasatrinius matavimus g.gif
Papildyta:
Beje gal kas bandė statinių kadastrinius matavimus užsakyti registrų centre? Mane domina kokios kainos pas juos. Telefonu niekaip neprisiskambinu, matyt reiks nukakti pas juos į svečius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 11 28, 12:55)
Niu, va dabar keliu tema virsun, bo ana sodininku tema uzdaryta  4u.gif
Sena tema cia Sodininkų bendrija

tikurila del tu kadastriniu... tai ten visa bylute susegta, bet yra dar kazkoks CD. as grizus namo paziuresiu gal tam cd yra viskas tas pats kas popieruje g.gif zodziu duosiu zinia.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 11 28, 12:27)
tikurila del tu kadastriniu... tai ten visa bylute susegta, bet yra dar kazkoks CD. as grizus namo paziuresiu gal tam cd yra viskas tas pats kas popieruje  g.gif zodziu duosiu zinia.

bigsmile.gif gerai, lauksiu 4u.gif As gi atestuota doh.gif lotuliukas.gif tai man gal bus paciai "raz pliunut" paciai pasidaryti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena. O mane domintu naujas istatymas. Girdejau, kad kazkas pasikeite, bet noriu zinoti tiksliai. Kur ta istatyma galiu rasti?
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 12 02, 17:49)
As siose reikaluose esu naujoke. Turime su vyru sklypuka Vilniaus rajone, Brinkiskiu kaime. Norime statytis namuka apie 115-120kv.m. Issirinkome projekta (kartotini) bet dar jo neuzsakeme. Tai labai man idomu su kokiais vargais teks susidurti  g.gif  nes gaunasi ne paprastas sodo namukas supaprastintos tvarkos. Labai prasau pasidalinti patirtimi  4u.gif

Tai kad sodo namui kažkokių supaprastinimų ir nėra, tik tiek, kad nuotekų ir vandentiekio nereikia. Kadangi statysit sodo sklype gyvenamą namą, tai turit gaut sodų bendrijos pirmininko leidimą, o kitos procedūros tokios pačios kaip ir statant namų valdoj
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 11 28, 18:00)
Tai kad sodo namui kažkokių supaprastinimų ir nėra, tik tiek, kad nuotekų ir vandentiekio nereikia. Kadangi statysit sodo sklype gyvenamą namą, tai turit gaut sodų bendrijos pirmininko leidimą, o kitos procedūros tokios pačios kaip ir statant namų valdoj

biggrin.gif tai, kad sita mano zinute buvo rasyta dar 2007 12 02 ax.gif Dabar jau viskas sutvarkyta ir pamirsta 4u.gif Jau viska esam susitvarke gal pries koki gera pusmeti blush2.gif Ir leidima turim (gyvenamajam), ir net pamatai pavasario laukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2008 11 28, 16:59)
Laba diena. O mane domintu naujas istatymas. Girdejau, kad kazkas pasikeite, bet noriu zinoti tiksliai. Kur ta istatyma galiu rasti?

idomu kas per istatymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2008 11 28, 18:29)
idomu kas per istatymas  g.gif

Na istatymas toks kad sodu bendrijoje galima statyti vienbuti gyvenama nama ir jam priklausanti statyti(garaza ar koki ukini pastatuka)ir dar ten ju aukstis apribotas ir atstumai.Cia del to kad pradejo statyti kodedzus ir daugiaaukscius soduose,cia kad nebutu taip daroma.Nezinau ar aiskiai as cia parasiau,bet esme manau supratot.
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 11 28, 17:02)
biggrin.gif  tai, kad sita mano zinute buvo rasyta dar 2007 12 02  ax.gif 

Aaaa biggrin.gif nepamačiau datos blush2.gif
Atsakyti