Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(auksine @ 2015 03 23, 17:28)
sveikos, kas pirkotes tas EAMES kedes, is kur pirkot? ar patogios? nes dabar ju visur pilna, bet norisi kokybisku ir patogiu g.gif

Puikios kėdės ir tikrai daug kas siūlo. Patogias ir kokybiškas ir pigesnes galiu pareklamuoti. raštelkit ažsmile.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif
Domiuosi ir as skandinaviskuoju stiliumi wub.gif Ruosiames naujai isirengt buta, tad ideju reikia nuo a..iki z.. smile.gif Bet pirmiausia, mastom pasikalbet su dizainere, kuri domisi siuo stiliumi, turi ziniu ir patirties. Gal kas rekomenduotu gera dizainere Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 18, 21:45)
Ziauriai grazus man baldai i salona  wub.gif

user posted image

http://www.treku.es/...Media Furniture

man irgi, surizikavau užsisakiau ir gaminuos pas baldininkus. Sulaikius kvėpavimą laukiu kas gausis g.gif
Atsakyti
Mielos skandinavistės,
gal kuri iš jūsų atnaujinot senas medines grindis?

Mūsų namo senos grindys yra gero stovio, būtų tikrai didelė nuodėmė jas mesti lauk ir vėl pirktis naujas. Vienintelė blogybė yra ta, kad jos daug metų dažytos rudais bjauriais dažais.

2 kambarių grindis jau atnaujinome- šlifavom, dėjom spec. špaklių į tarpus tarp lentų, tada vėl šlifavom, lakavom. Žiūrisi neblogai, toks sendintas grindų variantas, tačiau kituose kambariuose norėčiau šviesesnių, balzganesnių spalvų. Gal žinote kokias stebuklingas priemones tokiam baltesnių grindų vaizdui pasiekti?

Skaičiau apie baltos spalvos beicą, bet mano atveju jis nelabai tiktų, nes yra dedamas tik ant švarios medienos. Pas mus tie rudi seni dažai nevisai nusikrapšto, nes neturiu profesionalios šlifavimo ar dažų nuėmimo technikos, šlifuoju su paprastu nedideliu šlifuokliu.
Būtų įdomu, jei kas pasidalintų savo patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 07 01, 11:32)
Mielos skandinavistės,
gal kuri iš jūsų atnaujinot senas medines grindis?

Mūsų namo senos grindys yra gero stovio, būtų tikrai didelė nuodėmė jas mesti lauk ir vėl pirktis naujas. Vienintelė blogybė yra ta, kad jos daug metų dažytos rudais bjauriais dažais.

2 kambarių grindis jau atnaujinome- šlifavom, dėjom spec. špaklių į tarpus tarp lentų, tada vėl šlifavom, lakavom. Žiūrisi neblogai, toks sendintas grindų variantas, tačiau kituose kambariuose norėčiau šviesesnių, balzganesnių spalvų. Gal žinote kokias stebuklingas priemones tokiam baltesnių grindų vaizdui pasiekti?

Skaičiau apie baltos spalvos beicą, bet mano atveju jis nelabai tiktų, nes yra dedamas tik ant švarios medienos. Pas mus tie rudi seni dažai nevisai nusikrapšto, nes neturiu profesionalios šlifavimo ar dažų nuėmimo technikos, šlifuoju su paprastu nedideliu šlifuokliu.
Būtų įdomu, jei kas pasidalintų savo patirtimi.

O jūs nenorit išsinuomot šlifavimo mašinos? Aišku su ja gana sudėtinga dirbti, lengva pridirbt nesąmonių, tikrai ne moterų darbas. Bet nelabai įsivaizduoju, kaip su rankiniu šlifuokliuku kambario grindis nušveisti, ypač, jei ten dažų sluoksnių n+k. Man teko tik kelias kėdes šveisti, užteko to malonumo, o čia grindys...
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 07 01, 12:08)
O jūs nenorit išsinuomot šlifavimo mašinos? Aišku su ja gana sudėtinga dirbti, lengva pridirbt nesąmonių, tikrai ne moterų darbas. Bet nelabai įsivaizduoju, kaip su rankiniu šlifuokliuku kambario grindis nušveisti, ypač, jei ten dažų sluoksnių n+k. Man teko tik kelias kėdes šveisti, užteko to malonumo, o čia grindys...


Tanite, mąstėm apie šlifavimo mašinos nuomą, bet pas mus namas senas, kambariukai maži. O juos įrenginėjam ne visus iš karto, o po vieną, tai ir tos mašinos kas kartą neprisinuomosi. Miestelis mažas, reiktų važiuot į didmiestį jos ieškoti... Darbo šveičiant tikrai daug. O kai šveitei kėdes ar naudojai kažkokį pagalbinį dažų nuėmiklį? žinau, kad yra kažkoks smirdalas dažams nuimti, bet jis labai nuodingas,kažkaip nesinori tručintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 07 01, 12:55)
Tanite, mąstėm apie šlifavimo mašinos nuomą, bet pas mus namas senas, kambariukai maži. O juos įrenginėjam ne visus iš karto, o po vieną, tai ir tos mašinos kas kartą neprisinuomosi. Miestelis mažas, reiktų važiuot į didmiestį jos ieškoti... Darbo šveičiant tikrai daug. O kai šveitei kėdes ar naudojai kažkokį pagalbinį dažų nuėmiklį?  žinau, kad yra kažkoks smirdalas dažams nuimti, bet jis labai nuodingas,kažkaip nesinori tručintis unsure.gif

Kadangi kėdės buvo lakuotos, o lakas vietom aptrupėjęs, šveitėm be jokių nuėmėjų. Nelabai ką galiu patarti dėl tos chemijos.
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 07 01, 12:55)
Tanite, mąstėm apie šlifavimo mašinos nuomą, bet pas mus namas senas, kambariukai maži. O juos įrenginėjam ne visus iš karto, o po vieną, tai ir tos mašinos kas kartą neprisinuomosi. Miestelis mažas, reiktų važiuot į didmiestį jos ieškoti... Darbo šveičiant tikrai daug. O kai šveitei kėdes ar naudojai kažkokį pagalbinį dažų nuėmiklį?  žinau, kad yra kažkoks smirdalas dažams nuimti, bet jis labai nuodingas,kažkaip nesinori tručintis unsure.gif


Aš išbandžiau 3 skirtingus dažų nuėmėjus, kai valiau durų staktas ir filingines duris (kokie 5 dažų sluoksniai). Iš šitų http://www.e-senukai...iai/prekes2.htm išbandžiau 2-ą ir paskutinį, latvišką. Valo panašiai, bet latviškas smirda baisiai, tai geriau su juo neprasidėti. Dar kažkokį bandžiau iš ermitažo lyg, tai panašiai kaip 2-as, pakenčiamas kvapas. Efektyvumo prasme geriausia gal būtų derinti 3 būdus spec.fenas, po to šlifuoklis, o po to valiklis dažų likučiams nuimti.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 07 01, 14:05)
Aš išbandžiau 3 skirtingus dažų nuėmėjus, kai valiau durų staktas ir filingines duris (kokie 5 dažų sluoksniai). Iš šitų http://www.e-senukai...iai/prekes2.htm išbandžiau 2-ą ir paskutinį, latvišką. Valo panašiai, bet latviškas smirda baisiai, tai geriau su juo neprasidėti. Dar kažkokį bandžiau iš ermitažo lyg, tai panašiai kaip 2-as, pakenčiamas kvapas. Efektyvumo prasme geriausia gal būtų derinti 3 būdus  spec.fenas, po to šlifuoklis, o po to valiklis dažų likučiams nuimti.


Ačiū 4u.gif Paskaičiau to 2-ojo aprašymą, tai rašo kad "leidžia lengvai pašalinti senus dažus. Nelabai norisi tikėti tuo "lengvai"... Na žiūrėsiu kiek pavyks nusišlifuoti, jei liks daug dažų, gal bandysiu tą 2-ą, nes mažiau smirda...

Dar šiandien nusipirkau Seniuose pusiau matinio lako, kuriuo lakuosiu grindis, tai man į jį vietoje įmaišė balto pigmento, žiūrėsiu kas gausis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 07 01, 18:50)
Ačiū 4u.gif Paskaičiau to 2-ojo aprašymą, tai rašo kad "leidžia lengvai pašalinti senus dažus. Nelabai norisi tikėti tuo "lengvai"...  Na žiūrėsiu kiek pavyks nusišlifuoti, jei liks daug dažų, gal bandysiu tą 2-ą, nes mažiau smirda...


Palaikius užteptą, jis nukelia dažus tokiom pūslėm, bet nelabai tolygiai, tai gali tekti kartoti kelis kartus, ypač, jei daug ir skirtingų dažų sluoksnių. Gramdosi su mentele. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 18, 21:45)
Ziauriai grazus man baldai i salona  wub.gif

user posted image

http://www.treku.es/...Media Furniture

patarkit prašau, kokį staliuką prie šios sekcijos galima derinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikelisv: 09 liepos 2015 - 08:24