Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterinė tomografija

Kompiuterinei tomografijai, jei eini mokamai jokio siuntimo nereikia, nueini, uzsirasai ir ta pacia arba sekancia diena padaro, kainuoja apie 200 litu, o jei su siuntimu reikia laukti apie 2-4 menesius, tada nemokamai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacinta07 @ 2008 02 13, 14:29)
Kompiuterinei tomografijai, jei eini mokamai jokio siuntimo nereikia, nueini, uzsirasai ir ta pacia arba sekancia diena padaro, kainuoja apie 200 litu, o jei su siuntimu reikia laukti apie 2-4 menesius, tada nemokamai. smile.gif

Kur?// g.gif
Atsakyti
Na va, šiandien vyras užregistravo savo mamą magnetiniam rezonansui Centro poliklinikoje kovo 19 d. Šią polikliniką pasirinkom dėl to, kad ten kol kas vienintelis atviro tipo aparatas (ne kapsulė). Pasakė, kad su siuntimu tyrimas nekainuos, reiks mokėti apie 200 Lt tuo atveju, jei teks naudoti kontrastą. Šiaip anytai arčiau ir patogiau būtų darytis tyrimą Kaune, tačiau šiuo metu ten gali atlikti tik paprastą kompiuterinę tomografiją, o rezonanso ne, nes sugedęs aparatas. Nežiūrint to, vilniškiai su siuntimu priims ir atliks tyrimą nemokamai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Virginija* @ 2008 02 12, 22:37)

zodziu, planuoju daryti tomografija, kiek tai galetu kainuoti be poliklinikos pagalbos, kur patartumete darytis Vilniuje, girdejau neblogai kazkur Jeruzalej kazkokia klinika yra? O kur po to kreiptis del rezultatu analizes ir gydymo: mankstu, masazu baseinu ir t.t.

gal cia sita: g.gif
TOMOGRAFIJA, UAB klinika
Įmonės kodas 121544725
Kalvarijų g. 323, LT-08420, VILNIUS (5) 2711781
Pasidomek, ar jie patys neteikia konsultaciju ir gydymo g.gif
Atsakyti
Sveikos...

Turiu baime.
Man dare magnetinio rezonanso tomografija (galvos), kai as buvau jau kazkur 3-4 sav pastojusi, bet to dar nezinojau. Tikiuosi pasekmiu nebus, nes is tikruju man tyre tik galva, tik labai bijau del to indikatoriaus, kaip jis su nestumu reaguoja g.gif

Gal kas esate susidurusi, nes man pas gydytoja eile dar pora sav, o labai rupi anksciau pasiaiskinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 03 12, 11:19)
Sveikos...

Turiu baime.
Man dare magnetinio rezonanso tomografija (galvos), kai as buvau jau kazkur 3-4 sav pastojusi, bet to dar nezinojau. Tikiuosi pasekmiu nebus, nes is tikruju man tyre tik galva, tik labai bijau del to indikatoriaus, kaip jis su nestumu reaguoja  g.gif

Gal kas esate susidurusi, nes man pas gydytoja eile dar pora sav, o labai rupi anksciau pasiaiskinti  4u.gif

Magnetinis rezonansas ir kompiuterine tomografija visai skirtingi dalykai bigsmile.gif Ir poveikis organizmui kitoks blink.gif Man rodos, labai jaudintis nereiketu,nestuke.gif. Tai KT gauni nemaza apsvita verysad.gif
Atsakyti
Dekui, ramiau dabar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2008 03 06, 18:40)


Raudonajam Kryziui Klaipedoje mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, jei ka domina, pati eisiu uz 2-3 savaiciu mokamai darytis (nes dabar pinigu nera), tai galesiu daugiau papasakoti, kaip eiles kainos ir panasiai! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Virginija* @ 2008 02 12, 23:37)
Reikia man stuburo apacio tomografija pasidaryti... nes kas pora menesiu uzeina skausmai, kad net vaikscioti sunku, duria nerva, skausmas eina i kluba is ten zemyn koja iki pat kulno. man mokykloje stuburas buvo iskrypes, lankiau kazkiek baseina, bet po to svarmenis kilnojau, tai dasidejo matyt, po mokyklos neliko sportines veiklos, tai po poros metu ir prasidejo linksmumai, dar i kacialka,, po to kazkur pasitempiau... ir turiu beda... kas pora menesiu....
buvau poliklinikoj tai issisaipe visaip, suprask, kysio nori, lazdu joms, o ne kysio, uz toki darba... siaip ne taip RENTGENA padare, vel kazka neaiskaus sumekeno, dave kazkokias mankstas su kazkokiu vaistu reklama ant to lankstinuko, bet aisku tos mankstos ne tam dalykui tinkamos...

zodziu, planuoju daryti tomografija, kiek tai galetu kainuoti be poliklinikos pagalbos, kur patartumete darytis Vilniuje, girdejau neblogai kazkur Jeruzalej kazkokia klinika yra? O kur po to kreiptis del rezultatu analizes ir gydymo: mankstu, masazu baseinu ir t.t.

Va,va man irgi tas pats.Anksciau kas du,po to kas menuo,o dabar isvis nebepraeina schmoll.gif Sake reikia daryti KT,bet pirma dare rentgena(neaisku kam)Tai dabar turi praeiti laiko,kad labai "nesvyteciau" lotuliukas.gif O tu jau pasidarei ?Na ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2008 03 26, 16:43)
Va,va man irgi tas pats.Anksciau kas du,po to kas menuo,o dabar isvis nebepraeina schmoll.gif Sake reikia daryti KT,bet pirma dare rentgena(neaisku kam)Tai dabar turi praeiti laiko,kad labai "nesvyteciau" lotuliukas.gif O tu jau pasidarei ?Na ir kaip?

Medicinine apsvita (diagnostika, gydymas) nera ribojama. Nesuprantu, kodel reikia laukti, jei diagnoze nenustatyta. g.gif Neaiskus gydytojo motyvai unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas gali patarti, kur dar, be grybo g., Vilniuje galima pasidaryti galvos kompiuterine tomografija. Plesikai jie... smile.gif
Atsakyti
aš irgi laukiu eilės kompiuterinės. Darys Klaipėdoj, netoli onkologinio, su siuntimu kainuos 20 lt 4u.gif Ten ir greičiausiai galima patekt, aš tik savaitę laukt turiu mirksiukas.gif o kitur po 1 mėn, 2 ar net daugiau doh.gif
Atsakyti