Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 11, 19:41)
4u.gif nelabai aisku, kiek asmenu cia gyvens,kokios paskirties kambariu norit, tada lengviau patart.

Kol kas gyvens 2 asmenų šeima, vėliau šeima turėtų pagausėti smile.gif Bet vaikų kambario dar tikrai neįrenginėsime. Mano planuose sujungti virtuvę su šalia esančiu kambariu į vieną erdvę. Taip pat sujungti wc ir vonią. Didžiausias kambarys 18,62 kv. turėtų būti miegamasis, bet klausimas ar tokį jį ir palikti ar jį patrumpinti griaunant sieną, tuo pačiu padidinant prieškambarį ir durys tuomet būtų į prieškambarį. Šiuo metu durys į miegamąjį yra prieš vonią prie mažojo kambario. Va čia ir nebežinau kaip geriau būtų ar palikti tą kambarį tokį koks jis yra ar visgi kažką keisti?
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2014 03 11, 19:48)
Kol kas gyvens 2 asmenų šeima, vėliau šeima turėtų pagausėti  smile.gif Bet vaikų kambario dar tikrai neįrenginėsime. Mano planuose sujungti virtuvę su šalia esančiu kambariu į vieną erdvę. Taip pat sujungti wc ir vonią. Didžiausias kambarys 18,62 kv. turėtų būti miegamasis, bet klausimas ar tokį jį ir palikti ar jį patrumpinti griaunant sieną, tuo pačiu padidinant prieškambarį ir durys tuomet būtų į prieškambarį. Šiuo metu durys į miegamąjį yra prieš vonią prie mažojo kambario. Va čia ir nebežinau kaip geriau būtų ar palikti tą kambarį tokį koks jis yra ar visgi kažką keisti?

Kadangi koridorius,bent jau is pirmo zvilgsnio nedidelis,pakeitus sienos vieta miegamojo kambario saskaita,galit turet erdvesne spinta koridoriuje.
Visa kita man atrodo gana praktiska.Ka numate griaut,ta ir griaukit mirksiukas.gif

Aisku jei norisi dar kazko,galima atsisakyt iejimo salia wc,na kur yra vienas i virtuve kitas i ta dali kuria planuojat prijungti,o wc siek tiek istraukti prieki,bet tik jo dali.Tada gausit L formos vonios kambari. Galiu ir klyst ar tas imanoma, nes kai kuriu matmenu sunkiai iziuriu.
Atsakyti
Labai gera idėja dėl L formos vonios kambario, visai apie tai nepagalvojau. Ačiū 4u.gif
Dėl tos miegamojo sienos tai mąstau, jeigu ją mažinti, tai kurioj vietoj duris palikti, kad ir prieškambaryje ir miegamajame įtalpinti normalias spintas? Dar klausimas dėl sienų griovimo, ar griaunant plonas ne kapitalines sienas irgi reikia gauti leidimus? Kaip dėl to gabaliuko sienos, kuris yra tarp virtuvės ir kambario durų? Plane pažymėtas stora linija, atrodo, kad jis kapitalinis, ar galima jį išgriauti ir padaryti vieną bendrą erdvę, kad jis neliktų per vidurį?
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2014 03 11, 20:32)
Labai gera idėja dėl L formos vonios kambario, visai apie tai nepagalvojau. Ačiū  4u.gif
Dėl tos miegamojo sienos tai mąstau, jeigu ją mažinti, tai kurioj vietoj duris palikti, kad ir prieškambaryje ir miegamajame įtalpinti normalias spintas? Dar klausimas dėl sienų griovimo, ar griaunant plonas ne kapitalines sienas irgi reikia gauti leidimus? Kaip dėl to gabaliuko sienos, kuris yra tarp virtuvės ir kambario durų? Plane pažymėtas stora linija, atrodo, kad jis kapitalinis, ar galima jį išgriauti ir padaryti vieną bendrą erdvę, kad jis neliktų per vidurį?

Patogiai spintai pakanka 60 gylio.Pasimatuokit, ir ziurekit,kaip patogu patiem,gal nedaug nauja siena pasistumtu i miegamaji, o tada ir miegamajam kazkiek cm susitaupys.Uzteks ir spintai ir kambarys daug nesumazes.
Duris, reiketu statyt mazdaug 15 cm nuo desines sienos kampo ziurint i pav. Jei norit kitaip isnaudot uz duru siena,tada palikit apie 35 cm. Tokis plotas apytiksliai lentynom taikomas.Bet tuomet spinta mazes.
Paprastas sienas manau laisvai griauna,bet savo saugumui ir ramybei pasiklausciau.
Bet jum i dabartine virtuve uztektu 10cm na 15 cm paplatint nisa,kitur tikrai nereikia kapitaliniu judint.
Papildyta:
g.gif kazi ar to klauset ka atsakiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 11 kovo 2014 - 21:48
Tikrai taip, man ramiau, kad mano sukurta buto vizija ir kitiems atrodo reali ir praktiška mirksiukas.gif Dėl sienų reikės pasitarti, bet tas namas tik 2 aukštų, o butas viršutiniame antrame aukšte, tai nemanau, kad iškils problemų dėl sienų griovimo, virš galvos niekas negyvena, nebent stogas įgriūtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yalissa: 11 kovo 2014 - 22:13
Pasirodė įdomus perplanavimas.
Gal kas kokių minčių pasisems.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
"Stumdau sienas" ant popieriaus, skaitau temą, ir užplūdo paranoja - o jei sienos, kurias žadu nugriaut, yra nešančios? blink.gif Planas senas, gal aš tik galvoju, kad ten galima griaut, o iš tiesų ne doh.gif Tuo labiau, kad esu pusrūsy, namas mūrinis (1991m), 6 aukštų, neskaitant mano to pusrūsio. Blin, išgriausiu, kai įdribs man kaimynas ant galvos... unsure.gif

Griaut noriu sienas tarp 61.2 ir 61.10, tada tarp 61.8 ir 61.9, ir dar tą gabaliuką sienos palei kapitalinę sieną tarp 61.7 ir 61.10 . Kaip manot, užkris lubos ant manęs po tokio projekto? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2014 05 10, 01:11)
Sveikos  4u.gif
"Stumdau sienas" ant popieriaus, skaitau temą, ir užplūdo paranoja - o jei sienos, kurias žadu nugriaut, yra nešančios?  blink.gif Planas senas, gal aš tik galvoju, kad ten galima griaut, o iš tiesų ne  doh.gif Tuo labiau, kad esu pusrūsy, namas mūrinis (1991m), 6 aukštų, neskaitant mano to pusrūsio. Blin, išgriausiu, kai įdribs man kaimynas ant galvos...  unsure.gif

Griaut noriu sienas tarp 61.2 ir 61.10, tada tarp 61.8 ir 61.9, ir dar tą gabaliuką sienos palei kapitalinę sieną tarp 61.7 ir 61.10 . Kaip manot, užkris lubos ant manęs po tokio projekto?  ax.gif

user posted image

jeigu namas murinis, tai man rodos tas plonas sienas galite griauti smile.gif
Atsakyti
Laba diena, turiu 2 kambarių plytiniame name butą 49 kv.m Pribrendo laikas permainoms. Šeima susideda iš keturių asmenų ir pageidavimai tokie:
Kambarys 2 vaikams, didesniajame kambaryje tikra miegamojo lova, kampelis kompiuteriui, namų kinui. Svečių nesilanko, tad atskiro kampo baliams kaip ir nereikia, svarbiausia namų jaukumas smile.gif Ar patartumėt man?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sailentas @ 2014 05 13, 09:55)
Laba diena, turiu 2 kambarių plytiniame name butą 49 kv.m Pribrendo laikas permainoms. Šeima susideda iš keturių asmenų ir pageidavimai tokie:
Kambarys 2 vaikams, didesniajame kambaryje tikra miegamojo lova, kampelis kompiuteriui, namų kinui. Svečių nesilanko, tad atskiro kampo baliams kaip ir nereikia, svarbiausia namų jaukumas smile.gif Ar patartumėt man?



O tai judviem su vyru privatumo nereikia?.. blush2.gif Ar ne geriau duoti didesnį kambarį vaikams?
Atsakyti
Privatumo būtinai reikia doh.gif . didydis kambarys su balkonu ir balkonas naudojamas rūbams džiauti, tai jei jame įrengti vaikų kambarį teks pas toviai juos trūkdyti smile.gif Žinoma įdomus įvairūs variantai ir nepaminėjau, kad miegamojo tėvų lovą galvoju kažkokioje uždaroje nišoje..
Atsakyti
QUOTE(Sailentas @ 2014 05 13, 11:16)
Privatumo būtinai reikia  doh.gif . didysis kambarys su balkonu ir  balkonas naudojamas rūbams džiauti, tai jei jame įrengti vaikų kambarį teks pastoviai juos trūkdyti smile.gif Žinoma įdomus įvairūs variantai ir nepaminėjau, kad miegamojo tėvų lovą galvoju kažkokioje uždaroje nišoje..


Rusų forume gavau tokį perplanavimo variantą:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sailentas: 13 gegužės 2014 - 12:28