Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

Kazkaip kai galvoji apie vestuviu scenariju tai kyla daug minciu, bet tik tokiu atveju, jei nelis g.gif O va kai pagalvoji, kad dar ir toks variantas gali but, tada jau negera darosi cry.gif Net nezinau kur reiks dingt jei kartais lyt sugalvotu, pas mus Panevezy daug graziu vieteliu, bet visos po atviru dangumi:D
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 05 31, 17:24)
Kazkaip kai galvoji apie vestuviu scenariju tai kyla daug minciu, bet tik tokiu atveju, jei nelis g.gif O va kai pagalvoji, kad dar ir toks variantas gali but, tada jau negera darosi cry.gif Net nezinau kur reiks dingt jei kartais lyt sugalvotu, pas mus Panevezy daug graziu vieteliu, bet visos po atviru dangumi:D

mes irgi planuojam po bazhycios i gamta vaziuoti, net i fotoatelje neplanuojam, bet viskas priklauso nuo oro:)
Atsakyti
as iki siol vengiau sios temos. Lyg bandydama uzbegt ar neprisikalbet del to lietaus rolleyes.gif bet kai paglvoji, na jei ir lis , tai vistiek bus vienintele tokia diena tavo gyvenime, tad ta bloga ora reik paverst pliusu, isnaudoti lietu kaip papildoma atrakcija- surengti fotosesija lietuje ar a'lia slapiu marskineliu konkursa beto tai puiki atgaiva karstiem sokiam . o kuriai cia gerai prisisokus nesinori atsigaivinti?! svarbiausia ne gailet saves ir nesiguost aplinkiniams, o elgtis taip lyg tas lietus butu pagal plana mirksiukas.gif Zinau, kad busiu laaaabai laiminga jei bus geras oras ir svies saulute, bet jei lis lietus as taip pat busiu laaabai laiminga tongue.gif
Atsakyti
tai taip neleiskime lietui sugadinti šventės, nekreipkime į jį dėmėsio, na visgi tikėkimės, kad jo nebus tfu tfu
Atsakyti
Sveikos wink.gif
na aš galvoju, jei jau lis, tai pvz. Klaipėdoj yra tiek daug muziejų-tai prasinešim kol lietus bus smile.gif susirasiu gražių sodybų-muziejų aplink Klaipėdą, bele stogas būtų ir gera kompaniją drinks_cheers.gif
Atsakyti
o be to jei lis, galvosiu, kad Dievulis šventina biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grife @ 2005 06 06, 10:20)
Sveikos wink.gif
na aš galvoju, jei jau lis, tai pvz. Klaipėdoj yra tiek daug muziejų-tai prasinešim kol lietus bus  smile.gif  susirasiu gražių sodybų-muziejų aplink  Klaipėdą, bele stogas būtų ir gera kompaniją  drinks_cheers.gif


hm į kokius muziejus žadi tokią dieną nueti g.gif
Atsakyti
QUOTE(grife @ 2005 06 06, 10:22)
o be to jei lis, galvosiu, kad Dievulis šventina  biggrin.gif  thumbup.gif

taip taip, kazkur ir as girdejau taip sakant smile.gif
Atsakyti
Gal sakau jei lis vaziuoti i Verkiu rumus. smile.gif Nors as ten nebuvusi ir nezinau kas yra
Arba man fotografas minejo apie Puskino muzieju. Gal kas zinote kaip ten kas. g.gif
Atsakyti
Mes irgi galvojom apie Verkiu rumus,tacaiu ten,kiek zinau,reikia tartis is anksto ir paklaiusi i vidu tik tuo atveju,jei nevyks joks renginys... Taigi,reiketu turbut skambintis ir klaustis g.gif ir dar,berods mokamas visas tas dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
Paule, o kur jus žadat važiuoti? Aš irgi išteku Panevėžyje rugpjūčio 20d., bet be Burbiškių dvaro, kaip ir nieko daugiau nežinau, kur būtų galima nuvažiuoti... cry.gif
Atsakyti
Kai aš tekėjau buvo kažkoks nenormaliai keistas oras...
Vos išėjus iš CMS įsišvietė saulė biggrin.gif po to pradėjo kristi snaigės (tiesa, nedaug) ir tuo pačiu metu šiek tiek lijo tongue.gif

Turbūt tai reiškia, kad mūsų gyvenime nieko netrūks biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti