Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnytinė santuoka

tuokemes pries metus, bet sliubo neemem (baznycioje nesituokeme)...vyro tevai labai spaudzia iki siol eiti ir tuoktis baznycioje...

mano manymu, tokia santuoka labai jau apgalvota turi buti...kai esi 100 proc tikras, kad "tik mirtis mus isskirs"...turiu pazistamu, kurie tuokesi baznycioje po 7 santuokos metu, kai tikrai jokiu svarstymu nebuvo ir nei karto mintis skirtis neiskilo....

bet va, reikia pakrikstyti dukrele ir vel spaudzia vyro tevai - reikia kartu ir sliubo... maniskis labai nesureiksmina to dalyko, o man atrodo, kad susituokus pries dieva kelio atgal nebebus.... g.gif
Atsakyti
Santuoka bažnyčioj ,man atrodo,turi būti labai apgalvotas žingsnis.Jei nepasiruošę neskubėkit.
Bet kita vertus,man kilo klausimas ,ar yra pagrindo abejoti,negi dabar negalvoji ,kad gyvensit iki grabo lentos kartu?Ar tikrai nori to ''kelio atgal''?Žinai,man atrodo ,kad yra dvi priežastys ,kodėl abejoji:
1.netiki savo santuokos sėkme
2.nesi pamaldi katalikė ir tiesiog tau tai nėra svarbu.

Beje,kodėl prieš metus nesituokėt bažnyčioj?
Atsakyti
nu nezinau, o as patikejau savo santuokos sekme ir emiau sliuba pries metus ir dabar dar dziaugiuosi tikiuosi taip ir visada bus clap.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na nemanau, kad bent vienas sios zemes gyneventojas butu 100 proc isitikines ir pagrindes savo isitikinimus del amzini gyvenimoi su sutuoktiniu.... juk kol draugauji, nera vaiku - kitoks ir bendravimas, o ziurek, atsiranda vaikelis - atsiranda katalizatorius - paastrinantis vieno ar kito atsakomybes apraiskas ar visiska abejinguma, tuojau apsigyvenus islenda tevu seimu modeliai ir ne visoms poroms pavyksta apsislifuoti ir likti iki grabo lentos.... o, jei nerizikuosi - negersi sampano - taigi ir iesko zmones savo puseles.... kiti randa is pirmo karto, kiti is 3 ar ketvirto....

o pries metus neemem sliubo, nes ir man ir vyrui baznycia -tokia sudetinga sistema atrodo...reikia eiti ten, kazko ieskoti, tartis, nei kaip ten elgtis neaisku ir pan....nu neesam mes praktikuojantys katalikai, tas tiesa.,...
Atsakyti
Vaikus krikštyti galima ir nesusituokus bažnyčioje. Mes taip pat su vyru gyvename be šliūbo, na ir nieko, šliūbas juk nieko nekeičia. Juo labiau, kai yra pavyzdžiai- kelios draugų šeimos, kurios skiriasi, nors ir paėmė šliūbą. wink.gif
Atsakyti
Mes tai šliūbavoti biggrin.gif . O norint krikštyti vaikelį, jis šliūbas nebūtinas. Svarbu, kad krikšto tėvai jį turėtų ( jei jie šeima).
Atsakyti
svarbiausia, reikia paciam to noreti, o vien del tevu tikrai neverta wink.gif
as pirma karta tekejau baznycioj, o dabar siek tiek gaila, kad su antru vyru to negalesiu padaryti. rolleyes.gif nors negali zinot kiek truks santuoka... wink.gif
bet as labai palaikau minti, kad pagyvenus ir apsitrynus reikia imti sliuba smile.gif
Atsakyti
Na ir as patikejau santuokos sekme, ir tuokemes baznycioje wink.gif
Na, ir kol kas tikrai nesigailiu (tikiuosi ir nesigailesiu) thumbup.gif
Bet man asmeniskai sliubas, kai tuokiausi ir dabar yra zymiai svarbiau, nei civiliniai dalykai wink.gif
Atsakyti
O mes tuokemes tik CMB, taciau po keliu metu planuojame susituokti ir baznycioje. Man tai kazkaip vestuves su baznycia graziau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 29 kovo 2004 - 17:57
mes isvis turim tokiu minciu, kad ta diena susituoksim tik baznycioj, o civilinej metrikacijoj dokumentus sutvarkyti galima ir kita diena. Kai ta pacia diena "tuokiesi du kartus" nebezinai kuri santuoka svarbesne, bent jau man taip atrodo. Baznycioje iskilmingai prisieki, kad zmogus, su kuriuo tuokiesi, tau bus svarbiausias gyvenime, gerbsi ji ir mylesi... wub.gif O CMB sudaroma paprasciausia sutartis
Atsakyti
Mes kažkaip taip ir planavom, kad pradžioj susirašysim tik CMB, vestuvės buvo, viskas kaip priklauso thumbup.gif . Kad tuoksimės bažnyčioj irgi žinojom, bet šį žingsnį atidėjom sąmoningai. O šliūbą paėmėm tą pačią dieną, kai krikštyjom savo klecką, praėjus 4 metams po metrikacijos smile.gif
Atsakyti
mes susituokem kaip vadinu uz 20 lt, o po metu atsventem vestuves, kai emem sliuba, norejom kartu su dukrytes krikstynom, bet taip gavosi, kad ja reikejo krikstyti tik gimusia, bet tas pats kunigas buvo, tai ir mazylei ceremonija dalinai pakartojo wink.gif
susirasem todel, kad norejom klecko, as is vis norejau nesituokti, o visas vestuves kartu su krikstynom, bet mano vyras norejo, kad lelius gimtu santuokoj, tai va susirasem ir pradejom gamyba biggrin.gif , po 11 men. buvo ir rezultatas thumbup.gif
Atsakyti