Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

QUOTE (mjk @ 2004 07 26, 12:10)
Tikrai dziaugiuosi uz tave, kad tevai prieme tavo sprendima clap_1.gif
ir puikiai suprantu tavo buvusia baime del ju busimos reakcijos. Deja, man nera taip gerai, ta prasme, jog mano tevai tam visiskai, tiesiog radikaliai mano sprendimui nepritaria.... sad.gif ir net nezinau ar kada nors gyvenime pritars:(

Manau, kad mano tevams teigiama sprendima padejo priimti tai, kad man vyras vienas nuo 3 metu pats augino savo vaika. Jei vaikas butu likes pas mama, nezinau, kaip maniskiai butu sureagave.
Bet as labai tikiuosi, kad pas jus laikas viska sustatys i vezes. Ne visi issiskyre yra blogieciai. Tik gal tevams reikia laiko tai suprasti.
Jei tu busi laiminga su tuo zmogum, net ir tevai neturetu tau priekaistauti. O jei ne, tai tikiu, kad kartu su vyru atsilaikysit pries ju neigiamas emocijas.
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 07 26, 14:15)
QUOTE (mjk @ 2004 07 26, 12:10)
Tikrai dziaugiuosi uz tave, kad tevai prieme tavo sprendima clap_1.gif
ir puikiai suprantu tavo buvusia baime del ju busimos reakcijos. Deja, man nera taip gerai, ta prasme, jog mano tevai tam visiskai, tiesiog radikaliai mano sprendimui nepritaria.... sad.gif  ir net nezinau ar kada nors gyvenime pritars:(

Manau, kad mano tevams teigiama sprendima padejo priimti tai, kad man vyras vienas nuo 3 metu pats augino savo vaika. Jei vaikas butu likes pas mama, nezinau, kaip maniskiai butu sureagave.
Bet as labai tikiuosi, kad pas jus laikas viska sustatys i vezes. Ne visi issiskyre yra blogieciai. Tik gal tevams reikia laiko tai suprasti.
Jei tu busi laiminga su tuo zmogum, net ir tevai neturetu tau priekaistauti. O jei ne, tai tikiu, kad kartu su vyru atsilaikysit pries ju neigiamas emocijas.

zinok as irgi to tikiuosi, g.gif akd jie pagaliua susitaikys, nors zinant ju kategoriskuma bei uzsispyrima..... sad.gif unsure.gif blink.gif tai nezinau..;(
Atsakyti
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 10:48)
nors augau ir pilnoje seimoje  cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif  tad jauciuosi nelabai jaukiai,  unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

as esu istekejusi uz issiskyrusio vyro, su pirma "zmona" nepragyveno ne metu ir vaiku neturejo, tai nelabai ten ir seima buvo smile.gif konfliktu su jo buvusiaja buvo daug, tai zinutes, tai emailai, tai skambuciai ir panasiai.
tiesiog, nekreipi demesio ir duodi durniui kelia laugh.gif wink.gif
nepergyvenk, svarbu dabartis ir ateitis, bet ne praeitis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 26 liepos 2004 - 16:26
QUOTE (Sfinxute @ 2004 07 26, 16:27)
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 10:48)
nors augau ir pilnoje seimoje  cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif  tad jauciuosi nelabai jaukiai,  unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

as esu istekejusi uz issiskyrusio vyro, su pirma "zmona" nepragyveno ne metu ir vaiku neturejo, tai nelabai ten ir seima buvo smile.gif konfliktu su jo buvusiaja buvo daug, tai zinutes, tai emailai, tai skambuciai ir panasiai.
tiesiog, nekreipi demesio ir duodi durniui kelia laugh.gif wink.gif
nepergyvenk, svarbu dabartis ir ateitis, bet ne praeitis wink.gif

aciu labia uz palaikyma... clap.gif clap_1.gif tikrai jo reik huh.gif

bet ar lengva tau buvo taip nekreipti demesio i ex...visokius issisokimus ir pan.? kaip ta kantrybe, arba nekreipimo buda issiauginai?smile.gif
Atsakyti
Nesijaudink, svarbu ne "antra" - svarbu kad "paskutinė":))
Suprantu tave, nes pati tik penktadienį ištekėjau už išsiskyrusio vyro. Kai pradėjom draugauti, mano mama, net neabejojo, kad ir aš būsiu palikta. Bet po šešių bendro gyvenimo metų, net mamą įtikinom, kad mes vienas kitam skirti ir mano vyras labai geras ir jautrus žmogus. O jam buvo tiesiog nepasisekę. Juk taip būna. Su jo sūnum sutariu labai puikiai ir dar puikiau pradėjom sutarti, kai mes susilaukėm savo vaikų. Jis džiaugiasi, kad turi brolį ir sesę.
Atsakyti
na as liepos 9 irgi istekejau uz issiskyrusio, pradzioje irgi turejom problemu su jo ex, skambina, raso, na zodziu, visokios nesamoningos blabla, vaiku jie neturi, aciu Dievui, maniskis irgi taip sako smile.gif
Dabar buvusioji jau apsiramino, turbut todel, kad vyras tiesiai sviesiai isreze, kaip ir kodel jis ja vede, ta prasme su abejonem ir t.t. nors ji ir pati turejo zinot, ne be reikalo gi paklaustas, ar sutinka, zmogus nutyla laugh.gif , bet aisku, ji nenorejo zinot.
Na dar kai ji skambinedavo, jis padedavo rageli arba jei skambuciai kartojas, liepia man atsiliept, o ji su manim nelabai megsta kalbet laugh.gif tai taip ir atsikabino, nors buvo visko, net prie langu gatvej atsistojus stebedavo, tai as jai padekojau karta, kad apsauga turim, svarbu, kad moket nereik, tai irgi atsitokejo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Asti @ 2004 07 26, 17:12)
Nesijaudink, svarbu ne "antra" - svarbu kad "paskutinė":))
Suprantu tave, nes pati tik penktadienį ištekėjau už išsiskyrusio vyro. Kai pradėjom draugauti, mano mama, net neabejojo, kad ir aš būsiu palikta. Bet po šešių bendro gyvenimo metų, net mamą įtikinom, kad mes vienas kitam skirti ir mano vyras labai geras ir jautrus žmogus. O jam buvo tiesiog nepasisekę. Juk taip būna. Su jo sūnum sutariu labai puikiai ir dar puikiau pradėjom sutarti, kai mes susilaukėm savo vaikų. Jis džiaugiasi, kad turi brolį ir sesę.

o kad man cia taip pavykstu viska igyvendinti, kad kad jums pavyko:)
sveikinu jau vien tik is siio tasko:))))
tai turetum mane puikiai suprasti, ka reiskia kai tevai nepritaria tavo santykiams su tokiu zmogumi:) vien tik ir girdziu: jis tave paliks, jis taves nemyli, myli savo zmona ir vaikus, jis nenaudelis, pudrina tau smegenis ir pan. oi, neisivaizduoji kaip man atsibodo visa tai.
pacioje draugystes pradzioje, mane buvo taip tevai davede su savo vadinamu spaudimu, kad buvo kile minciu ir nusizudyti.Galvojau, kad jeigu iseisiu, tai bus visiems geriau, tuomet niekas del nieko negales pergyventi, ir siaip tiesiog viskas susitvarkys. Aisku, tai buvo bandymas pabegti nuo sunkumu ir spaudimo, arba bandymas su visu tuo susidoroti.
Siandien viskas kiek kitaip, clap.gif rolleyes.gif clap_1.gif tevai mane gruzina jau "tarp eiluciu" stilium suprask pati ka mes tau sakom, na ir siaip as isejau is ju, gyvenu su mylimu zmogumi wub.gif , bunu su mylimais jo vaikais tongue.gif rolleyes.gif biggrin.gif ir jauciuosi kiek geriau doh.gif
smagu, kad taip galiu pasidalinti mintimis su jumis tokia tema..... clap_1.gif
Atsakyti
Kai mes nusprendėme gyventi kartu, taip pat išėjau iš tėvų namų. Mama apskritai buvo prieš bet kokį gyvenimą nesusituokus, ir išsikraustant man pasakė:" tikiuosi, kad gryši viena"(ta prasme, be jo). Todėl tai buvo tarsi paskatinimas, ir daviau sau žodį, kad niekad nesiguosiu tėvams. Nors ir pati visada stengiausi pagalvoti, o ką darysiu jei paliks... sad.gif Bet jeigu jau taip mąstant, tai taip gali atsitikti bet kada ir bet kam, juk gyvena tokie skirtingi žmonės.
Labai linkiu, kad tau mjk pasisektų, be to juk tai tavo gyvenimas, ne tėvų.
Atsakyti
QUOTE (Asti @ 2004 07 27, 11:27)
Kai mes nusprendėme gyventi kartu, taip pat išėjau iš tėvų namų. Mama apskritai buvo prieš bet kokį gyvenimą nesusituokus, ir išsikraustant man pasakė:" tikiuosi, kad gryši viena"(ta prasme, be jo). Todėl tai buvo tarsi paskatinimas, ir daviau sau žodį, kad niekad nesiguosiu tėvams. Nors ir pati visada stengiausi pagalvoti, o ką darysiu jei paliks... sad.gif Bet jeigu jau taip mąstant, tai taip gali atsitikti bet kada ir bet kam, juk gyvena tokie skirtingi žmonės.
Labai linkiu, kad tau mjk pasisektų, be to juk tai tavo gyvenimas, ne tėvų.

aciu tau asti rolleyes.gif

as manau, akd niekas nera apdraustas nuo to, kad kitas gali ji palikti.deja, taip jau yra gyvenime.....bet tam ir turime buolat stengtis palaikyti savo mylima zmogu, ir stengtis, kad jsi mus palaikytu, kad ramybe vienybe ir meile wub.gif vyrautu tarp dvieju zmoniu bei ju sirdziu heart.gif
visoms visoms, linkiu tau is visos sirdies.... clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Šypsena @ 2004 07 26, 11:21)
As rugpjūčio 14 d. išteku už vyro, kuris išsiskyręs. Tiesa jie vaikų neturi. Pradžioje labai sunku, bent jau man buvo, apsiprasti kad tavo mylimasis turejo zmona. Labai pavydejau, bet pavyda tramdziau, nenorejau konfliktu, nors be to neapseita. O dabar viskas gerai. Turejo tai turejo. Svarbiausia musu atsidavimas vienas kitam. Ir Jus mielosios nesikrimskite del buvusiu santuoku. Svarbu Jums abiems gerai sutarti ir Jums sutarti su jo vaikais. rolleyes.gif

Sveikos,
Kaip saunu rasti bendramintes. (ir kurgi as buvau)
As taip pat isteku rugpjucio 14, mano vyrui tai antra santuoka. Kliutis tik tai, kad negalime tuoktis baznycioje, labai krimtausi del to, bet vyras labai palaiko ir praejo liudesys.
Kas liecia santykius: tai mano aklas - moteriskasis pavydas, kuri sunku tramdyti, bet visiskai nevertas. Labai dziugu, kad vyras puikiai sutaria su ex, ir del sunaus jokiu problemu, kaip tik atvyksta menesiui pas mus atostogauti, labai gerai as su juo sutariu (draugelis)
Atsakyti
QUOTE (loretab @ 2004 07 30, 01:21)
Sveikos,
Kaip saunu rasti bendramintes. (ir kurgi as buvau)
As taip pat isteku rugpjucio 14, mano vyrui tai antra santuoka. Kliutis tik tai, kad negalime tuoktis baznycioje, labai krimtausi del to, bet vyras labai palaiko ir praejo liudesys.
Kas liecia santykius: tai mano aklas - moteriskasis pavydas, kuri sunku tramdyti, bet visiskai nevertas. Labai dziugu, kad vyras puikiai sutaria su ex, ir del sunaus jokiu problemu, kaip tik atvyksta menesiui pas mus atostogauti, labai gerai as su juo sutariu (draugelis)

na jau tikrai, kur gi tu buvai?????? biggrin.gif

suprantu tave labai grai del santuokos baznycioje....man tas pats buvo..... sad.gif labai krimtausi ir siaip tiesiog buvo liudna, kad "ten" negalima bus man izengti kaip nuotakai..... unsure.gif
na o dabar tai kazkaip apsipratau ir susitaikiau:) kas bus tas bus:) svarbiausia kad mes kartu:)
ir del pavydo suprantu tongue.gif pradzioje tai manyje tas pavydas imdavo virsu.... blink.gif na o siandien man jau dzin:) kazkaip stengiuosi i viska ramiai ir blaiviai ziureti:) tk asku manojo santykiai su ex...nera geri ar silti......bet gal taip ir geriau:) o su vaikais as irgi sutariu labai gerai thumbup.gif clap.gif man svarbiausia, akd jie matytu bei jaustu kad yra labai myli heart.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek teko girdeti, be baznytinio teismo išskyrimo, baznycioje antra karta tuoktis negalima. g.gif O gal yra kokiu niuansu. Gal kuri nors buvote susidurusi su tokia problema. Kaip sprendete? Gal teko ka girdeti apie ta baznytini teisma? Gal kas nors daugiau ismanantis, galetu papasakoti apie tuos baznytinius istatymus. biggrin.gif Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti