Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 29, 19:02)
rytoj planuoju pamokyti septynmetę dukrą.


as kazkada rodziau dukrai savo(beveik 4 metu) tuos fraktalus.Tai jai norejos mano jau nupiestus remus naudot,nes pati nemokejo pribraukyt,tada pribraukiau,bet ir tai jai greit nusibodo,vis stebi mane ir nori kartu manajam piest,bet neleidziu,todel nelenda daugiau.
Bet va jei kalbet apie spalvas,tai pastebejau,kad dukra naudoja melyna ir zalia paskutiniu metu paprastuose piesiniuose. g.gif
Atsakyti
Ką tik nupiešėm su dukra fraktalus. Kol aš lėtai darbavausi su vienu, ji spėjo nuspalvinti du. Buvau labai nustebinta, kai ji džiaugsmingai piešė su juoda ir tamsiai ruda spalva... Va tau ir gyvenimo džiaugsmu trykštantis vaikas... doh.gif
Kol kas specialiai nesidomiu spalvų aprašymais ir spalvindama stengiuosi atjungti protą, nes daug metų domiuosi spalvomis ir galiu pradėti spalvinti ne taip, kaip iš vidaus norisi, o kaip "turi būti , kad būtų gerai" ax.gif
Atsakyti
Mano vaikas neseniai pasikvietė mane pažiūrėti jo piešinio kompiuteryje. Ir kaip buvau nustebinta, kai pamačiau būtent fraktalą- o jam, pasirodo, labai patinka šitaip piešti biggrin.gif
Atsakyti
Spalvas vakar dar traukiau nežiūrėdama, ir nors vieną narelį spalvinau su išsitraukta spalva. Vis "krito" įvairios violetinės ir mėlynos atspalviai. Na geriausiu atveju dar oranžinė. Ir paskui taip susinervinau, nes norėjau žalios, geltonos, rausvos. Ir piešinys vakar nepatiko, ir galvą įsiskaudėjo. Persistengiau.
Taigi prieš miegą dar atsiprašinėjau spalvų ir savo per didelių norų, ir tik tada ramiai užmigau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2010 08 31, 08:19)
Spalvas vakar dar traukiau nežiūrėdama, ir nors vieną narelį spalvinau su išsitraukta spalva. Vis "krito" įvairios violetinės ir mėlynos atspalviai. Na geriausiu atveju dar oranžinė. Ir paskui taip susinervinau, nes norėjau žalios, geltonos, rausvos. Ir piešinys vakar nepatiko, ir galvą įsiskaudėjo. Persistengiau.
Taigi prieš miegą dar atsiprašinėjau spalvų ir savo per didelių norų, ir tik tada ramiai užmigau biggrin.gif


as lygiai taip pat neziuredama traukiu ir stebiu,kad viena diena vieni atspalviai krenta,kita diena ryskesni.Astimenu kazkokia diena piesiau,tai vis tie patys piestukai i rankas pakliudavo,nors kruvele gerai ismaisydavau piestukinej. biggrin.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as ikelti, tik nezinau kas gausis...Cia pats pirmas mano fraktalas.
www.fotki.com
Atsakyti
Spalvindama klausausi muzikos, todėl nekreipiu dėmesio, kokios spalvos į rankas pakliūva, stengiuosi spalvinti negalvodama, nekontroliuodama. Juk protas tuoj įsijungia ir sako: nespalvink dešinėje juoda ir tamsiai ruda spalvomis smile.gif Juk net sapnuose kairė pusė reiškia praeitį, o dešinė- ateitį.
Ir dukra šiandien kartu noriai spalvino. Ir vėl juodos ir rudos nemažai. (Gal nervinasi- rytoj į pirmą klasę?)
Atsakyti
Na pagaliau ir aš radau truputėli laiko vėl gįžti prie piešimo. tongue.gif
Mano mergaitė gan noriai spalvina,tik irgi nemoka nusipiešti dar jų pati,bent jau tokių kokių ji nori,tai prašo manęs,bet irgi su nurodymais,kad būtų dideli langeliai ir jų ne daug(mažą fraktaliuką). smile.gif
Vaižgante,prasitarei,kad domiesi spalvomis,mane labai domintų tamsiai žalia(haki),mėlyna,ir aukso spalvos reikšmės,ką jos simbolizuja,čia aišku ne fraktaluose,bet apskritai kalbant apie spalvas.Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstoline*** @ 2010 09 02, 09:05)
Na pagaliau ir aš radau truputėli laiko vėl gįžti prie piešimo. tongue.gif
Mano mergaitė gan noriai spalvina,tik irgi nemoka nusipiešti dar jų pati,bent jau tokių kokių ji nori,tai prašo manęs,bet irgi su nurodymais,kad būtų dideli langeliai ir jų ne daug(mažą fraktaliuką). smile.gif
Vaižgante,prasitarei,kad domiesi spalvomis,mane labai domintų tamsiai žalia(haki),mėlyna,ir aukso spalvos reikšmės,ką jos simbolizuja,čia aišku ne fraktaluose,bet apskritai kalbant apie spalvas.Iš anksto ačiū 4u.gif


Įvairioje literatūroje spalvos aiškinamos skirtingai. Mano nuomone, tamsiai žalia spalva rodo žmogaus valdingumą, proto dominavimą (ne visuomet tai blogai); mėlynos svarbu atspalvis, nes yra gerklės čakros mėlynumas ir šeštos čakros mėlynumas. Auksinė spalva rodo aukštas vibracijas. Tarkim, mūsų aurose ji būna nebent trumpam po įvairių stiprių dvasinių praktikų.
Atsakyti
mano visos nusipiesia pacios 6, 12, 13m. merginos, tik mazajai atsibodo, 1 uzteko smile.gif.Atsisiunciau knyga rusu kalba, dar neperskaiciau, kai turesiu daugiau info, ka tai jum parasyt galesiu.Pirmakart labai daug rozines pakliudavo, pasirodo, tai ir vaikyste, ir nusilpes imunitetas, man atitiko.Vaiku piesiniai labiau standartiniai isejo, mano visi kazkodel tokie labiau kazkokia butybe ar kitka realaus primena nei tas makaliuzes vienodas...issiskiria ir destytoja po paskaitos sake, kad mano piesiniai idomus tarp kitko.Tik keista, kodel tipo jei stambios detales, nedirbi su savim, as tiek dirbu, kad aplink tarp daugybes zmoniu tik pora panasiai dirbanciu ir esu aptikus...Vaizgante, ar tau atsiunte destytoja spalvu aprasus, man idomiau butybiu, gyviu aprasai, dar neprasiau atsiust, bet rasysiu jai laiskeli.O ta knyga uz 35 lt galima nusipirkt Stimulus bet kada, tik pavarciau, kad uz tiek mazai lapu, tiek kainuotu, nesamone, nemokejau.Destytoja tai man buvo idomi asmenybe, man tai tiko, ka kalbejo, bet kadangi labai daug info buvo, ne viska, matyt, suvirskinau smile.gif, as salia jusu buvau smile.gif, raudonu megztuku 4u.gif .
Tiesa, svarbu ir liniju ir spalvu intensyvumas, sake, kad, jei rysku, lyderio savybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 02 rugsėjo 2010 - 10:48
tiesa, nerandu kaip tai destytojos kontaktu, gal turi, Vaizgante, atsiustum i a.z. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2010 09 02, 10:45)
mano visos nusipiesia pacios 6, 12, 13m. merginos, tik mazajai atsibodo, 1 uzteko smile.gif.Atsisiunciau knyga rusu kalba, dar neperskaiciau, kai turesiu daugiau info, ka tai jum parasyt galesiu.Pirmakart labai daug rozines pakliudavo, pasirodo, tai ir vaikyste, ir nusilpes imunitetas, man atitiko.Vaiku piesiniai labiau standartiniai isejo, mano visi kazkodel tokie labiau kazkokia butybe ar kitka realaus primena nei tas makaliuzes vienodas...issiskiria ir destytoja po paskaitos sake, kad mano piesiniai idomus tarp kitko.Tik keista, kodel tipo jei stambios detales, nedirbi su savim, as tiek dirbu, kad aplink tarp daugybes zmoniu tik pora panasiai dirbanciu ir esu aptikus...Vaizgante, ar tau atsiunte destytoja spalvu aprasus, man idomiau butybiu, gyviu aprasai, dar neprasiau atsiust, bet rasysiu jai laiskeli.O ta knyga uz 35 lt galima nusipirkt Stimulus bet kada, tik pavarciau, kad uz tiek mazai lapu, tiek kainuotu, nesamone, nemokejau.Destytoja tai man buvo idomi asmenybe, man tai tiko, ka kalbejo, bet kadangi labai daug info buvo, ne viska, matyt, suvirskinau smile.gif, as salia jusu buvau smile.gif, raudonu megztuku  4u.gif .
Tiesa, svarbu ir liniju ir spalvu intensyvumas, sake, kad, jei rysku, lyderio savybes  mirksiukas.gif


Apžiūrėjau dėstytoją pakankamai įdėmiai. Tokių kaip ji LT daug smile.gif Protas protas protas, o viršutinės čakros pridarytos...Ir iš jos fraktalų problemos matosi. Kai įsijaučiu į fraktalą, jaučiu, kokia buvo tuo metu žmogaus būsena.
Man nieko neatsiuntė,bet ašir neprašiau.
Atsakyti