Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Esame susituoke 3 metai, jis rodos supratingas, geras vyras bei draugas,bet kartais elgiasi kaip stuobrys verysad.gif Per gimtadieni nesulaukiau net menkiausios dovaneles( nesupraskit neteisingai tikrai nesu išlepus ar materialistė) tačiau kaip smagu būtų gauti bent šokoladą kaip nors originaliai įpakuota ar ne? Visad bandau kalbėtis ir aiškintis kodėl jis taip elgiasi ,bet nemalonu gauti gėlių tik tada kai pati apie tai užsimenu g.gif
ką dovanoja jūsų brangieji? kaip elgiates nesulaukusios sveikinimų?
Atsakyti
Mano situacija tokia pat. Taip norisi gauti kažką iš vyro per šventę.
Dovanas gaunu, bet vėliau arba anksčiau. O man patinka gauti būtent tą dieną. Dovanoja praktiškas dovanas. Jis negali išleisti pinigus kažkokiam niekalui. Esu gavusi peilių rinkinį, DVD grotuvą, stalo lempą. Jokios romantiškos dovanelės. verysad.gif O taip norėtusi.
Mano vyrui yra labai sunku išrinkti dovaną. Tai jis iš karto atsiprašo. Na nežino žmogus ką padovanoti.
Įteikti dovanos irgi nemoka. Na įsivaizduokite, gavau dovaną maximos maiše su maiso produktais. Vos neapsiverkiau.
O jis dar paklausė: Kažkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 31, 15:04)
Mano situacija tokia pat. Taip norisi gauti kažką iš vyro per šventę.
Dovanas gaunu, bet vėliau arba anksčiau. O man patinka gauti būtent tą dieną. Dovanoja praktiškas dovanas. Jis negali išleisti pinigus kažkokiam niekalui. Esu gavusi peilių rinkinį, DVD grotuvą, stalo lempą. Jokios romantiškos dovanelės.  verysad.gif  O taip norėtusi.
Mano vyrui yra labai sunku išrinkti dovaną. Tai jis iš karto atsiprašo. Na nežino žmogus ką padovanoti.
Įteikti dovanos irgi nemoka. Na įsivaizduokite, gavau dovaną maximos maiše su maiso produktais. Vos neapsiverkiau.
O jis dar paklausė: Kažkas negerai?


TERESA , beskaitydama tavo zinute pradejau juoktis is to maximos maiso ,beto prisiminiau kai man maniskis per pirmasias musu kaledas padovanojo zurnalu pora lotuliukas.gif dabar tai juokinga o tada tai blioviau ir ji ,ziopli iskaudinau.
Nors pamenu,kad jam keleta kartu sakiau ir net parodziau parduotuvej viena knyga ,kurios man labai reikejo. Kas tiem vyrams yra neisivaizduoju g.gif kartais specialiai visokias uzuominas metau,kad tas labai grazu ,o sito reiketu ,bet jis gi nieko nesupranta biggrin.gif kazkaip juokinga net darosi
Atsakyti
Aš jau nebepykstu. Jis yra labai man geras, labai manimi rupinasi. Tai dėl tokių dovanelių jam nieko nesakau. O pati stengiusi jam išrinkti buten to kos jis nori. Gražiai supakuoji ir visada pridedu kokią nors juokingą dovanėlę prie rimtos.
Visada jį prajuokinu.
Šiais metai dovanosiu jam žaislinį pistolėta, nes serga jis ginklais.
Mums moterims šios datos yra svarbios. Bet kartais pamastau koks jis yra nuostabus vyras ir visai nebepergyvenu. Myliu jį tokį. wub.gif
Atsakyti
Oi,linksma dabar pasijuokti,bet tomis dienomis tikrai tik verkt norisi lotuliukas.gif Pas mus lygiai tas pats,arba jei noriu,kad pasveikintų,tai prieš savaitę primenu apie būsimą šventę doh.gif Seniau irgi ne kas būdavo su dovanom,peiliai,liežuvio vyniotinis blink.gif O dabar visada dovanoja abonentą į soliariumą,žino,kad tikrai neprašaus...Bet kad nebeliko jokios paslapties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 31, 16:40)
...liežuvio vyniotinis...

user posted image
Na prisijuokiau.
O aš gavau per pirmą šventę (kurią šventėm kartu) kremą soliariumui. Buvau patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teresa: 31 spalio 2006 - 15:07
Baik čia kvatotis,man nejuokinga buvo blink.gif lotuliukas.gif Jis žinojo,kad jį labai mėgstu,tai sako,kam čia pinigus ant gėlių mėtyt,jei galiu palepint tavo skrandį lotuliukas.gif
Atsakyti
Nedovanoja man geliu ir neperka dovaneliu. isimtis valentino dienos proga.
o visos kitos sventes tarsi neegzistuoja.
apsipratau bigsmile.gif
dovanas nusiperku pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 31, 13:32)
Aš jau nebepykstu. Jis yra labai man geras, labai manimi rupinasi. Tai dėl tokių dovanelių jam nieko nesakau. O pati stengiusi jam išrinkti buten to kos jis nori. Gražiai supakuoji ir visada pridedu kokią nors juokingą dovanėlę prie rimtos.
Visada jį prajuokinu.
Šiais metai dovanosiu jam žaislinį pistolėta, nes serga jis ginklais.
Mums moterims šios datos yra svarbios. Bet kartais pamastau koks jis yra nuostabus vyras ir visai nebepergyvenu. Myliu jį tokį.  wub.gif

Vat butent, kad mums, moterims, dovanos, kaip ir pats dovanos isrinkimas, pirkimas yra svarbus dalykas, mes stebim, ko jiems reikia, vaikstom po parduotuves, ieskom, ka nupirkti, idedam dalele sirdies i ta dovanele.. O vyrai yra kitokio sukirpimo (zinoma, pasitaiko ir isimciu mirksiukas.gif ), jie tu dovanu neidealizuoja, nepatinka jiems vaikscioti po parduotuves, ieskoti, ziureti, ir uzuominu kartais nesupranta - jie ziuri is praktines puses, ir tai jokiu budu nereiskia, kad jie musu nemyli. Kaip MB sako: "na ka as dabar cia vaiksciosiu, ieskosiu, ka nupirkti, o jeigu tau nepatiks, geriausiai kai nueinam kartu, issirenki, as nuperku" ir pan..
Siulyciau toki varianta - tiesiog susitarkit, kad tu pasakysi tiksliai, ko nori, arba tiesiog tegul jis tave nusveda - tu issirinksi sau dovana.. Neromantiska, nelieka staigmenos.. cool.gif O bet ka padarysi, kad jie jau tokie...
Atsakyti
o man buvo taip. Valentino dienos proga, kai dar draugavom, mano brangusis man padovanojo naktinius - mėlynus, permatomus ir trim dydžiais per didelius. Klausiu kodėl? Atsakymas - man šitie taip patiko, bet mažesnių nebuvo lotuliukas.gif


o šiaip su dovanom jam sunku. Nieko gero nesugalvoja, turiu vis užuominasm mėtyt, kurių jis vis tiek galų gale nesupranta ir tenka bakstelt pirštu "Gal man padovanok šitą, gerai?".
Atsakyti
O maniškis niekada nepamiršo nei gimtadienio,nei vestuvių metinių,nei mamos ar moters dienos...na visada viską prisimena thumbup.gif . O aš norėčiau ir be progos ką nors tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2006 10 31, 20:05)
O maniškis niekada nepamiršo nei gimtadienio,nei vestuvių metinių,nei mamos ar moters dienos...na visada viską prisimena  thumbup.gif . O aš norėčiau ir be progos ką nors  tongue.gif    blush2.gif

Tai vat ir esme, kad sventes tai jie dar prisimena, o be progos nemato reikalo nustebinti g.gif
Atsakyti