Įkraunama...
Įkraunama...

Insultas

QUOTE(Labri_ @ 2011 10 21, 20:48)
As taip ir darysiu. Tik reikia pirmiau paskambint seimos gydytojui, kad israsytu tikriausiai.

Arba nueiti pas ji
Atsakyti
Prašau man padėti vakar nuėjau pas kaimyne, bet ji visą laiką tyli. Galvoju kad kažkokia nesąmonė juk ji yra tokia kalbi. Taigi nuėjau namo nieko nepagalvojusi, ir šiaip niekam apie tai nesakiau, nes nepasirodė man svarbu. Šiandien atvažiuoja kaimynes sūnus ir pasako, kad ištiko microinsultas. Taigi dabar sėdžiu ir galvoju, jaučiuosi kažkaip kalta, turėjau nors bent kam pasakyt, būtų visi iškarto supratę. Tai gal galit patarti ką man daryti? P.S man 13 metų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxdianaxxx @ 2011 10 24, 16:43)
Prašau man padėti vakar nuėjau pas kaimyne, bet ji visą laiką tyli. Galvoju kad kažkokia nesąmonė juk ji yra tokia kalbi. Taigi nuėjau namo nieko nepagalvojusi, ir šiaip niekam apie tai nesakiau, nes nepasirodė man svarbu. Šiandien atvažiuoja kaimynes sūnus ir pasako, kad ištiko microinsultas. Taigi dabar sėdžiu ir galvoju, jaučiuosi kažkaip kalta, turėjau nors bent kam pasakyt, būtų visi iškarto supratę. Tai gal galit patarti ką man daryti? P.S man 13 metų. unsure.gif

tai tikrai ne tavo kalte!
micro insultas nera toks baisus, greitai galesi vel bedrauti su savo kaimyne, tik jau ateiciai zinosi, jei ji nekalba, nesupranta kas vyksta, kviesk greitaja, nes kaip bebutu gaila bet micro insultai daznai kartojasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 10 24, 16:56)
tai tikrai ne tavo kalte!
micro insultas nera toks baisus, greitai galesi vel bedrauti su savo kaimyne, tik jau ateiciai zinosi, jei ji nekalba, nesupranta kas vyksta, kviesk greitaja, nes kaip bebutu gaila bet micro insultai daznai kartojasi sad.gif

Pritariu tau, na bet mergaite jauna, negalejo zinot kas tai yra. Dabar jau zinos ir supras kas ta liga, kokie jos pozymiai. Tikekimes ,kad kaimyne pasveiks 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Deja ir musu seimoje nutiko si nelaime - teti istiko hemoraginis insultas. Siandien 11-ta para po insulto, jis kalba, vaiksto, atsikelia is lovos su pagalba, pavalgo. Pirmu dvieju paru ivykiu jis nepamena, visa kita pamena, kalba logiskai tik labai letai, kartais tenka keleta kartu pakartoti klausimus, kol jis sureaguoja. Uzeina laikinas veido desines puses ir kalbos paralyzius, bet bent iki siol visi sie sutrikimai buvo laikini.
Siaip bendras ispudis, kad jam vis blogiau, jis vis silpsta (rankos, kojos, kalba, smegenys funkcionuoja, bet su kiekviena diena jis darosi vis silpnesnis - sunkiau eina, sunkiau kelesia, sunkiau pasedi, dazniau svyra). Beje, ziaurus galvos skausmas jau beveik isnyko. Jis pats manes klausia kas jam darosi, kad jis vis labiau silpsta verysad.gif ...

Gal kas galite pakomentuoti musu situacija? ko galime tiketis? gal kazkam yra teke susidurt su panasia situacija, istikusios ligos eiga?
Esam labai issigande ir pasimete del ateities. Pats tetis darosi vis niuresnis, bijau, kad nesusirgtu depresija verysad.gif
Patarkit, ar siaip pasidalinkit patirtim, jei galit ...

Aciuis anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2011 11 23, 01:21)
Labas vakaras

Gal kas galite pakomentuoti musu situacija? ko galime tiketis? gal kazkam yra teke susidurt su panasia situacija, istikusios ligos eiga?
Esam labai issigande ir pasimete del ateities. Pats tetis darosi vis niuresnis, bijau, kad nesusirgtu depresija verysad.gif
Patarkit, ar siaip pasidalinkit patirtim, jei galit ...

Aciuis anksto 4u.gif

o ka sako gydytojai? ar gavote kokiu reabilitologus?
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 11 23, 17:54)
o ka sako gydytojai? ar gavote kokiu reabilitologus?


kol kas daromi tyrimai, iesko plysusios aneurizmos
gydytojai nieko neprognozuoja, lieka laukti verysad.gif
Atsakyti
Sveiki
na va, operavo teti. Uzdejo "klipsa" ant plysusios aneurizmos. Siandien trecia para po operacijos. Visiskai nesiorientuoja aplinkoj, nesupranta, kad yra ligoninej, kad buvo operacija... sad.gif
Mane atpazista, bet vis pasakoja, kad ji lanko giminaiciai arba, kad jis buvo nuvaziaves pas juos ka tik....
Kelios dienos pries operaciaj jis jau buvo labai sustiprejes (pats sedejo, valge, net i dusa ejom, tualeta) ir samone bei nuovoka beveik pilnai atsistaciusi...taip sunku laukti ir nezinoti kas bus toliau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2011 12 04, 00:17)
Sveiki
na va, operavo teti. Uzdejo "klipsa" ant plysusios aneurizmos. Siandien trecia para po operacijos. Visiskai nesiorientuoja aplinkoj, nesupranta, kad yra ligoninej, kad buvo operacija... sad.gif
...taip sunku laukti ir nezinoti kas bus toliau sad.gif

4u.gif console.gif
Mūsiškiui ligoniui viskas pusėtinai gerai. Tik va - pritingi bevaikščioti, rambėja, tai pradeda kojos, nugara skaudėti nuo sėdėjimo namuose. Buvo masažistas, praėjo kursą, geriau jaučiasi.
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

Mano tetis po biski sveiksta (fiziskai jau visai neprastai atrodo, tik su mastymu problemos - atmintis slubuoja, nusisneka), ruosiames reabilitacijai ax.gif

Gal kas galit patart, kur geriau rinktis - Valakampiuose "Valakupiu reabiliitacijos centre", "Pusyno kelyje" baltupiuose ar lazdynu ligonineje reabilitacijos skyriuje?
Gal turit kokios info/komentaru/patirties...

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2011 12 10, 00:13)
labas vakaras  4u.gif

Mano tetis po biski sveiksta (fiziskai jau visai neprastai atrodo, tik su mastymu problemos - atmintis slubuoja, nusisneka), ruosiames reabilitacijai  ax.gif

Gal kas galit patart, kur geriau rinktis - Valakampiuose "Valakupiu reabiliitacijos centre", "Pusyno kelyje" baltupiuose ar lazdynu ligonineje reabilitacijos skyriuje?
Gal turit kokios info/komentaru/patirties...

Aciu is anksto 4u.gif

dziugu girdeti smile.gif
Jokiu budu ne pusyno kelias, ten atskiri korpusai, gali tekti eiti per lauka i proceduras.
Valakampiuose nebuvoe tai nezinau, bet uztai lazdynu reabilitacija galiu pagirti, labai paslaugus ir geri darbuotoja, superine masaziste Ana, kinezeterapeute Erika, jei bus galimybe prasykites pas ja. Vyr slaugute lb gera, ligoniukai ten nebuna be prieziuros.
Atsakyti
ŠND kalbėjausi su kaimyne, jos vyrui prieš metus buvo insultas, prieš mėnesį kalbėjomis dar su vienu pažįstamu, tai išvada, kad kam cvakteli insultas, tai pirmas požymis, pagrindinis - ŽMOGUS NEBEŠNEKA, NEATSAKO Į KLAUSIMUS, DAŽNAI NEPAJUDA (pvz. taip ir guli lovoj, nesikelia ryte), stebgiasi daryti viską priešingai nei reiktų . Dabar pagalvoju, kad iš pirmo žvilgsnio atpažinčiau tą ligą.
Tik po laiko jau.
Atsakyti