Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios Jūsų vestuvės?

Apklausa: Kokios Jūsų vestuves? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pasidare idomu, nes organizuoju savas vestuves,jos nebus tradicines,na siek tiek elementu bus,bet nedaug.ir muzikantai nevestuviniai smile.gif isgird tongue.gif u visokiu atsiliepimu ir uz ir pries
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 07 22, 14:09)
Pasidare idomu, nes organizuoju savas vestuves,jos nebus tradicines,na siek tiek elementu bus,bet nedaug.ir muzikantai nevestuviniai smile.gif isgird tongue.gif u visokiu atsiliepimu ir uz ir pries


Ne, musu bus VISISKAI NETRADICINES biggrin.gif

Nebus nei lietuvisku, nei amerikietisku tradiciju - pasidare labai madinga daryt su kazkokiu tradiciju kratiniu, todel su MB pasirinkom visiskai priesinga varianta ir tuo labai dziaugiames wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat su MB darom jaukias, paprastas be jokiu tradiciju thumbup.gif
Atsakyti
na nesulaukiat neigimu nuomoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 07 22, 14:44)
na nesulaukiat neigimu nuomoniu? g.gif


Labai dziaugiuosi, kad dauguma musu giminiu issilavine ir tolerantiski zmones, nes supranta ir palaiko mus, sako "vestuves Jusu svente, darykit taip, kad patiems patiktu" ir pan thumbup.gif

Gal tik is MB mamos sulaukiam, na, ne priekaistu, bet nuostabos, mazdaug, kaip cia be vestuviu muzikantu? blink.gif Ka, ir atskiros sales nebus? blink.gif biggrin.gif Bet gerai, kad ji nesikisa ir nereguliuoja, nors, turbut, ir iki galo nesuvokdama, kaip ten viskas bus biggrin.gif
Atsakyti
O musu bus lietuviu -lenku tradiciju kratinys mirksiukas.gif Ir tikrai nebus visokiu amerikietisku keliaraisciu ir t.t.
Atsakyti
Musu buvo netradicines, nors kelias tradicijas palikome: tevu sutikima, zidinio perdavima wub.gif
Nuomoniu buvo ivairiu. Pries vestuves daugelis mane, jog bus nesamone ir ziurejo keistai (pirmi is giminiu tokias dareme), o dabar visi dekoja ir po siai dienai uz puikia svente, noretu vel pakartoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2008 07 22, 14:12)
O musu bus lietuviu -lenku tradiciju kratinys  mirksiukas.gif  Ir  tikrai nebus visokiu amerikietisku keliaraisciu ir t.t.



O man su keliaraisciais kaip tik thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man irgi patinka su keliarašiu tradicija, bet čia turbūt nelietuvių tradija.
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2008 07 22, 16:13)
man irgi patinka su keliarašiu tradicija, bet čia turbūt nelietuvių tradija.


Kazkurioje temoje viena mergina pasakojo, kad sita tradicija kilo Amerikoje, kai vyras paimdavo i zmonas prostitute/striptizo sokeja biggrin.gif
Atsakyti
Ir musu lietuviu-lenku, bet keliarastis bus bigsmile.gif


QUOTE(kriorsa @ 2008 07 22, 14:12)
O musu bus lietuviu -lenku tradiciju kratinys  mirksiukas.gif  Ir  tikrai nebus visokiu amerikietisku keliaraisciu ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 07 22, 17:15)
Kazkurioje temoje viena mergina pasakojo, kad sita tradicija kilo Amerikoje, kai vyras paimdavo i zmonas prostitute/striptizo sokeja biggrin.gif

taip,taip .neva nuoimadamas ji ,nuimdavo nuo jos nuodemes smile.gif
na man lietuviskos,lenkiskos,rusiskos doh.gif nesupykit,cia mano nuomone.
labai gaila,kad neisejo man visiskai be tradiciju,na bet ka darysi,bus islydejimas,bus tas zidinys .o daugiau nzn,bet sake,kad tikrai nedaug
Atsakyti