Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Graikijoje

Nera besituokianciu Graikijoje? ax.gif
O as aktyvioje visko derinimo stadijoje, ir jie mane uzkniso jau juodai - kur spjausi ten papildomai kainuoja ir as vis dar nezinau kiek man tai kainuos is viso doh.gif Siandien uzdariau visus interneto langus, isjungiau emaila ir nusprendziau pailseti nuo vestuviu, o tai jos man nusibodo dar neprasidejusios biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mes irgi norime tuoktis užsienį. Kretoje. Angliškai aš nemoku, taigi viską bandom daryti per agentūras Lietuvos. Radau tokia "Kretą kitaip". Pasiūlymai geri iš jos. Bet jie siūlo nuomotis apartamentuos, o ne viešbučio numerius. Gal kas nors nuomavosi? Kaip ten su maistu? Ar labai brangu? Mes nelabai galime išlaidauti.... Ceremonija kainuos apie 800€.
Atsakyti
QUOTE(Tamara27 @ 2014 05 17, 19:57)
Labas vakaras, mes irgi norime tuoktis užsienį. Kretoje. Angliškai aš nemoku, taigi viską bandom daryti per agentūras Lietuvos. Radau tokia "Kretą kitaip". Pasiūlymai geri iš jos. Bet jie siūlo nuomotis apartamentuos, o ne viešbučio numerius. Gal kas nors nuomavosi? Kaip ten su maistu? Ar labai brangu? Mes nelabai galime išlaidauti.... Ceremonija kainuos apie 800€.

Jus geriau sito uzklauskite temoje apie Kreta kelionese. Kadangi pati dabar domiuosi, tai supratau kad karstu patiekalu kainos mazdaug nuo 6 eur, graiku salotos 3-4 eur... Bet cia sunku pasakyti...ka jus megstat ir t.t.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Susižadėjom wub.gif

Ir pradėjom galvoti kokių vestuvių norėtume, visada sutarėm, kad norime dviese kur nors šiltuose kraštuose ant jūros kranto bigsmile.gif Mąstom apie Graikijos salas, gal Kretą, gal kurią nors kitą g.gif
Gal yra planuojančių taip pat? Būtų smagu ieškoti informacijos ir ja dalintis kartu bigsmile.gif Datos dar nežinome, bet sekančiais metais turbūt lotuliukas.gif
Atsakyti
SVeikos busimos nuotakos, sulaukiu reguliariai jusu asmeniniu zinuciu su uzklausom kas ir kaip toj Graikijoj, deja daugiau nei jau esu temoje parasius, nieko nepridesiu, nes tuokiausiu santorinyje 2011 metais, nuo to laiko daug kas pasikeite, o labiausiia kainos - ten pabrango reikalai gerokai, del to jau reikia konsultuotis su tom kurios tuokesi kokiais 2014 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2014 08 18, 11:52)
SVeikos busimos nuotakos, sulaukiu reguliariai jusu asmeniniu zinuciu su uzklausom kas ir kaip toj Graikijoj, deja daugiau nei jau esu temoje parasius, nieko nepridesiu, nes tuokiausiu santorinyje 2011 metais, nuo to laiko daug kas pasikeite, o labiausiia kainos - ten pabrango reikalai gerokai, del to jau reikia konsultuotis su tom kurios tuokesi kokiais 2014 smile.gif

Tikrai pabrango:) Tuokemes sia vasara Santorinyje - klauskit kam idomu.
Atsakyti
as gyvenu italijoje jau ilga laika ir organizuoju vestuves italijoje baznycioje su lietuviu kunigu, jeigu domintu kreipkites. vestuvesitalijoje.wordpress.com
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2014 08 18, 12:55)
Tikrai pabrango:) Tuokemes sia vasara Santorinyje - klauskit kam idomu.



O kaip idomu bigsmile.gif kurioj vietoj tuoketes Santorini? 4u.gif Kiek zmoniu dalyvavo?

Mes tuoksimes ateinanti Birzeli Santorini bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Santorini. @ 2014 07 23, 10:57)
Sveikos  4u.gif
Susižadėjom  wub.gif

Ir pradėjom galvoti kokių vestuvių norėtume, visada sutarėm, kad norime dviese kur nors šiltuose kraštuose ant jūros kranto  bigsmile.gif  Mąstom apie Graikijos salas, gal Kretą, gal kurią nors kitą  g.gif
Gal yra planuojančių taip pat? Būtų smagu ieškoti informacijos ir ja dalintis kartu  bigsmile.gif  Datos dar nežinome, bet sekančiais metais turbūt  lotuliukas.gif


Papildyta:
[quote=daivuliukas22,2014 10 15, 15:06]

[/quote
sveiki.vis ieskau tokiu kurios taip pat planuoja vestuves kita vasara kurioj nors graikijos saloje.taip smagu butu kartu paplanuot, pasidalint atradimais ir idejomis ;-) .gal visdelto cia atsiras tokiu :-)

Papildyta:
[quote=daivuliukas22,2014 10 15, 15:11]
Papildyta:
[quote=daivuliukas22,2014 10 15, 15:06]

[/quote
sveiki.vis ieskau tokiu kurios taip pat planuoja vestuves kita vasara kurioj nors graikijos saloje.taip smagu butu kartu paplanuot, pasidalint atradimais ir idejomis ;-) .gal visdelto cia atsiras tokiu :-)
[/quote]
O jums gal jau kazkas pasistumejo I prieki, ar vis dar galvojate;-)
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Aš ir čia su tuo pačiu reikalus, gal kas galit padėti iš jau susituokusių ar nukreipti į kokią temą, kur būtų kalbama apie vestuves svetur? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, na gal jau dabar kas daugiau informacijos suteiks kaip viskas vyksta.gal kas tuokese Koso saloje?
Atsakyti
Mes tuoksimes Santorini smile.gif galiu parasyti del dokumentacijos, gal kam pravers:

1. Issimti pilnus gimimo liudijimus ir pazymas apie seimos padeti. As issiminejau lietuviskus gimimo liudijimus, nes kitoj temoj skaiciau kaip kazkas turejo problemu su tarptautiniais Graikijoj.

2. Uzdeti ant dokumentu apostiles.

3. Iversti visus dokumentus i graiku kalba. Prisegti specialia verteja patvirtinancia pazyma (ja turi isduoti tas pats vertimu biuras).

4. Nunesti isverstus dokumentus i Graikijos ambasada, kad jie patvirtintu savo parasu ir antspaudu.

Na ir tada visus siuos dokumentus, plius paso kopijas siusti i Santorini, kur juos turi priimti Town Hall. 4u.gif

Cia tuo atveju jei nei vienas nera issiskyres ar naslys 4u.gif
Atsakyti