Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergė su nepažįstamu pabroliu poroje

Esme tokia, kad esu pakviesta i vestuves butu pamerge, o man i pabrolius bus visiskai nepazistamas vaikinas. Maciau ji tik nuotraukose, tai visiskai ne mano skonio ir netgi atstumiantis toks pasirode.. doh.gif
Tai man dabar parupo, niekad neesu dalyvavusi vestuvese, ka ten reikia daryti jose pamergems su pabroliais??
Fotografuotis, sokti, ka dar..? ar butina visuomet butu salia pabrolio, isikibus jam uz parankes del vaizdo..?? viena drauge isvis nugazdino, kad pagal paprocius kazkaip ten pamerges su pabroliais suguldo...?? blink.gif blink.gif blink.gif
kitiem tai dzin, nes visi su savo antrom pusem bus, o man.. blink.gif

Papasakokit merginos... bent jau butu zavus pabrolis, o db visiskai atstumiantis, nera noro man ten su juo visas 2 dienas buti, sokti, glaustytis ar pan.... zinau kad ko nenoresiu to nedarysiu, bet zinot kaip buna tuose baliuose.. kiti dalyviai rankom ploja, tostus kelia..
Atsakyti
Koks skirtumas koks tas pabrolys,gal daugiau jo ir nebe pamatysite.Tereiks pastovėti ceremonijos metu ir nuotraukose,viskas.Neprivers gi jūsų nei bučiuotis,nei miegoti.
Pas mane pačios vestuvėse buvo viena pora kuri akyse vienas kito nebuvo matę,na pabendravo iš mandagumo kažkiek,žaidimuose padalyvavo ir tiek.
Atsakyti
o tai pvz uz stalo sedeti nera privaloma pamergems su pabroliais kartu, salia jaunuju??? g.gif ar kaip kas nori taip tas seda...?? g.gif
Atsakyti
Tris kart buvau pamergė ir kaskart nebuvau mačiusi pabrolio. Viskas praėjo normaliai. Negaliu teigti, kad kiekvienas iš jų man patiko, bet pakentėti buvo galima. Dalyvavom žaidimuose, fotografavomės, prie stalo sedėjom šalia, bendravom. Apie jokį miegojimą kartu nebuvo nei kalbos. biggrin.gif
Nestovėsi juk kaip ožka užsispyrusi ir negadinsi nuotaikos jauniesiems ar svečiams.
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 09 03, 19:49)
Tris kart buvau pamergė ir kaskart nebuvau mačiusi pabrolio. Viskas praėjo normaliai. Negaliu teigti, kad kiekvienas iš jų man patiko, bet pakentėti buvo galima. Dalyvavom žaidimuose, fotografavomės, prie stalo sedėjom šalia, bendravom. Apie jokį miegojimą kartu nebuvo nei kalbos. biggrin.gif
Nestovėsi juk kaip ožka užsispyrusi ir negadinsi nuotaikos jauniesiems ar svečiams.

tai zinoma nestovesiu kaip ozka ir negainsiu jauniesiems sventes biggrin.gif ir su pabroliu zadu bendrauti biggrin.gif tik gasdina visokios lietuviskos tradicijos, kad kiek teko girdeti kazkaip ir jaunuosius turi mokyti buciuotis ir pan., o as apie jokius buciavimusis ar kitokius intymumus su pabroliu tikrai nenoriu ne pagalvoti, tuo labiau antra puse turiu , kuri deja uzsienyje dabar.
ir su tuo miegojimu neramu, nelabai ka ten pazistu, tai kur paguldys ten ir reiks miegoti??o jei salia pabrolio? doh.gif
Atsakyti
Tai gal užsimink apie savo nuogąstavimus nuotakai?Ir nevisos vestuvės dabar vyksta pagal senąsias tradicijas.
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 09 03, 19:49)
Tris kart buvau pamergė ir kaskart nebuvau mačiusi pabrolio. Viskas praėjo normaliai. Negaliu teigti, kad kiekvienas iš jų man patiko, bet pakentėti buvo galima. Dalyvavom žaidimuose, fotografavomės, prie stalo sedėjom šalia, bendravom. Apie jokį miegojimą kartu nebuvo nei kalbos. biggrin.gif
Nestovėsi juk kaip ožka užsispyrusi ir negadinsi nuotaikos jauniesiems ar svečiams.

Pritariu šiai nuomonei.
Manau moki bendrauti su žmonėmis, nebusi kaip sakant "morda susukta" (nors esu mačius ir toliu atveju).
Dėl guldymo tai netikiu, kad jau du svetimus žmones į viena kambari guldys, juo labiau lova. Dėl bučinių tai galima kaip nors gražiai išsisukti. PVZ jei koks žaidimas kur mokyti bučiuoti reikia, tai gali gi koki oro bučinuka pasiūsti ir tiek.
Aš kuomet ėjau su nepažystamu žmogumu į poras, tai nereikėjo nieko panašaus, tik tiek kad tas žmogus jau dabar 5 metai kaip mano vyras. (Beje man tada irgi nelabai patiko.)
Atsakyti
QUOTE(Aimaimoko_Yume @ 2012 09 03, 21:53)
Tai gal užsimink apie savo nuogąstavimus nuotakai?Ir nevisos vestuvės dabar vyksta pagal senąsias tradicijas.

tai va esme , kad nuotakos as ne nepazistu, nes i vestuves pakviete jaunikis, o nuotaka pries vestuves ne nezada pazindintis.. g.gif
Atsakyti
dalyvavau vestuvese kuriose nors nebuvo pabroliu ir pamergiu, bet mano drauge(jaunoji) nenorejo kad buciau viena ir pakviete nepazystama vaikina(ji jo pati net nebuvo nemaciusi, jaunojo vaikystes draugas smile.gif vaikinas pries vestuves labai norejo susitikti bet as vis neturejau laiko tai pamateme(kelias nuotraukas buvau maciusi fecebooke) vienas kita vaziuodami i vestuves.
graziai pabendravome, jis buvo labai mandagus,paslaugus, tikras dzentelmenas smile.gif vakarui ipusejus priesais sedinti mergina net paklause-O kiek Jus laiko draugaujate?kai atsakeme kad apie 8 -10 val tai visis smagiai leipome juokais thumbup.gif
o s.m birzelio 1d. mes atsokome savo vestuves wub.gif
nezinai zmogus kada ir kur gali sutikti sau skirta zmogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 09 03, 20:03)
tai zinoma nestovesiu kaip ozka ir negainsiu jauniesiems sventes biggrin.gif  ir su pabroliu zadu bendrauti biggrin.gif  tik gasdina visokios lietuviskos tradicijos, kad kiek teko girdeti kazkaip ir jaunuosius turi mokyti buciuotis ir pan., o as apie jokius buciavimusis ar kitokius intymumus su pabroliu tikrai nenoriu ne pagalvoti, tuo labiau antra puse turiu , kuri deja uzsienyje dabar.
ir su tuo miegojimu neramu, nelabai ka ten pazistu, tai kur paguldys ten ir reiks miegoti??o jei salia pabrolio? doh.gif

Man atrodo jau nereikia miegoti su pabroliu. Laikai ne tie. Niekas tavęs neprivers gultis lovan su nepažįstamu. Nežinau kokią nakvynės vietą suplanavę jaunieji, bet jei tau taip neramu, tai jau paklausk. Kad ir jaunikio. Pasiteirauk kaip su nakvyne - reikia rūpintis patiems ar teks miegoti viename kambaryje su...
Atsakyti
Mano vestuvėse irgi bus viena pora, kurie viens kito nepažįsta. Na bet tikiuosi vistiek visi super praleisime laiką, nes tikrai į pulkelį eina smagūs ir linksmi žmonės thumbup.gif
Atsakyti
Be reikalo bijai , kiek man žinoma , kiek esu buvusi vestuvėse , ten porų niekas kartu neguldo , jaunuosius bučiuotis moko piršliai ir pirmoji pora . Todėl jei nesi pirmoji pamergė , tai gali nesijaudinti . O dėl pasėdėjimo ar tai problema ? Juk tenka šalia nepažystamų žmonių sėdėti ir teatre ir kino teatre ir viešajam transporte , grožio salonuose, ir polikninikose . Pasėdim ir nenumirštam .
P.s. Net pavydu , kad kažkas linksminsis vestuvėse smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 09 rugsėjo 2012 - 07:33