Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 05 14, 14:36)
o jus skinat galvutes tulpiu, kad augintu svoguna.
man seis metais ziurkes isede visas lelijaziedziu tulpiu svogunelius doh.gif


Mes tai daug turim, tai neskinam, o kiek žinau, kas augina svogūnėlius pardavimui, tai skina, ką tik pražydusius
Atsakyti
Kai jau visai nebegrazus ziedas tulpes pasidaro, tai nuskinu zieda, nes kam be reikalo jos naudos maisto medziagas sekloms, kuriu vis vien nesubrandins. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 08, 20:27)
Visos tulpės labai gražios! 4u.gif
Žinau, kad daug tulpių svogūnėlių suėda pelės. Manau, kad ir maniškių dalį suėdė. Kažin, ar yra koks būdas nuo jų apsaugoti savo gėlytes.  g.gif


Yra tokios plastikines dezutes.I jas dedami tulpiu svoguneliai ir su visa dezute ikasami i zeme.Tada jas lengviau ir iskasti birzeli.

Papildyta:
QUOTE(staselė @ 2008 05 14, 16:58)
Kai jau visai nebegrazus ziedas tulpes pasidaro, tai nuskinu zieda, nes kam be reikalo jos naudos maisto medziagas sekloms, kuriu vis vien nesubrandins. smile.gif


As irgi nuskinu nuzydejusius ziedus.Dar svarbu,kad tie nuzydeje ziedlapiai i lapu pazastis neprilystu,tada kazkokia tulpiu liga sukelia.
Atsakyti
[quote=daugvaikuciu,2008 05 15, 00:20]
Yra tokios plastikines dezutes.I jas dedami tulpiu svoguneliai ir su visa dezute ikasami i zeme.Tada jas lengviau ir iskasti birzeli.

bigsmile.gif Net nežinojau, kad tokių būna, o kiek viena dežutė kainuoja ir kur jų būna pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Andza @ 2008 05 15, 06:30)

bigsmile.gif Net nežinojau, kad tokių būna, o kiek viena dežutė kainuoja ir kur jų būna pirkti?


Jų būna pirkit ir didžiuosiuose prekybos centruose ir senukuose (vakar dar mačiau). O kainos tiksliai neprisimenu, bet nera labai brangu (nebent jei plantacijas tulpių augini tongue.gif ) apie 3-5 Lt nuo dydžio priklauso.
Atsakyti
QUOTE(silvva @ 2008 05 15, 10:54)
Jų būna pirkit ir didžiuosiuose prekybos centruose ir senukuose (vakar dar mačiau). O kainos tiksliai neprisimenu, bet nera labai brangu (nebent jei plantacijas tulpių augini  tongue.gif  ) apie 3-5 Lt nuo dydžio priklauso.


Čia vieno vnt kaina? schmoll.gif Na tikrai tada brangu, jei aš ju turiu apie 200 svogūnėlių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 05, 14:53)
Vakar ilgiau pabuvau sode ir pasižvalgiusi po savo darželį pastebėjau, kad labai daug tulpių pas mane pradingę, kai kurių spalvų net lapų nelikę, kitų keli suvargę lapeliai dar ,,kyšo". Nesuprantu nė vienais metais nėra taip buvę verysad.gif Ir tai pastebėjau tik dabar, kai pražydo tulpės, nes turėjau jų  įvairių spalvų, žiūriu, kad iš viso mažoka tulpių belikę.  g.gif  Galvoju arba jos supuvo, ar kokios pelės sugraužė svogūnėlius,kad šalčių žiemą nebuvo. Ar pas jus taip neatsitiko?


Mas mane dvikoju peliu nebuvo, bet uztat yra keturkojis, kuris aplodamas praeinancius pašaliečius viena kita tulpe nulaužia, bet ir aš šiais metais pastenejau kad is daug tulpių žydėjo vos keletas, kitų tik lapai kyšo. O svogūnėlių neiškasiau tik pernai. Galvoju gal išsiplėtusios viendienės trugdė svogūnėliams ruoštis žydėjimui g.gif
Papildyta:
QUOTE(Andza @ 2008 05 15, 07:59)
Čia vieno vnt kaina?  schmoll.gif  Na tikrai tada brangu, jei aš ju turiu apie 200 svogūnėlių  verysad.gif


Didesnio lovelio diametras yra apie 25 cm, tai į jį gali daug svogūnėlių sudėti
Papildyta:
QUOTE(Andza @ 2008 05 15, 07:59)
Čia vieno vnt kaina?  schmoll.gif  Na tikrai tada brangu, jei aš ju turiu apie 200 svogūnėlių  verysad.gif


Apgavau. Senukuose: http://www2.senukai....id=000050650103
INDELIS SVOGUNĖLIAMS IKCE2 15004
000050650103

PLASTIKINIS;
SKIRTAS GĖLIŲ SVOGŪNĖLIAMS SODINTI;
SKERSMUO - 23cm;
AUKŠTIS - 6,4cm;

Prekinis ženklas:
PROSPERPLAST
Kilmės šalis*: POL
Matas: VNT
Mažmeninė kaina*: 1.80 LTL

Atsakyti
Gal, kai tulpes pasodinam su plastikiniu indeliu, tai sunkiau pelėms sugraužti svogūnėlius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 15, 16:20)
Gal, kai tulpes pasodinam su plastikiniu indeliu, tai sunkiau pelėms sugraužti svogūnėlius? g.gif


Taip,bet praeita ziema man pragrauze pora indeliu,nors visu svoguneliu nesuede.
Man vienintelis sudetingumas-zymiai sunkiau pasodinti su indeliu,bet po to labai gerai iskasti,nelieka dirvoj mazu svoguneliu,neuzsitersia dirva.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 05 15, 18:39)
Taip,bet praeita ziema man pragrauze pora indeliu,nors visu svoguneliu nesuede.
Man vienintelis sudetingumas-zymiai sunkiau pasodinti su indeliu,bet po to labai gerai iskasti,nelieka dirvoj mazu svoguneliu,neuzsitersia dirva.

Bet ar iškasant tie indeliai nesusilaužo?
Atsakyti
Jau vieno iš paskutinių tulpių, labai švelnios rožinės spalvos

user posted image

Jos tokios keistos ir įdomios, net saulėtą ir šiltą diena neprasiskleidžia

user posted image

Atsakyti
sveikos,tulpių mylėtojos 4u.gif
labai norėčiau pasidalinti ir savo džiaugsmu,nes niekas iš namiškių daugiau gėlėm nesižavi verysad.gif esu visai "žalia" lauko gelių auginime,bet tikiuosi įgauti patirties ir užaginti daug gražių savo sode wub.gif parodysiu porą savo jau išaugintų tulpių.gaila,buvom paskolinę fotiką,tai galiu tik paskutines nuskintas pristatyti unsure.gif turėjau dar kelioliką rūšynių,bet jos jau nužydėjo...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 18 gegužės 2008 - 22:16