Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 338

QUOTE(illuminated @ 2015 06 30, 17:57)
Kaip tik norėjau klaust dėl atostogų. biggrin.gif O tai dabar labai laukiu, kada mano minėti ColourPop savo naujuosius skystus lūpdažius papildys.. Atsirado prekyboj anie 25d., tai per kelias valandas iššluoti buvo ir dar iki dabar out of stock. lotuliukas.gif Tai kai tik atsiras, prašysiu jungtis greičiausiai, jei dar galėsit nupirkt. 4u.gif


Is kur perkat Colour Pop drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Dekui mergaites uz siuntinuka!!!!

Nusipirkau si dantu http://www.drugstore...81?catid=186720
kokio jam kistuko reikia, nes cia srove Voltage: 110-120 V, 50-60 Hz kazkada temoje kalbejote bet kai nereikia tai perdaug ir neisigilinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiubiteika: 30 birželio 2015 - 18:15
QUOTE(Ingošša @ 2015 06 30, 18:45)
MM geros keliones !!! O 26 d. Siuntinukai kaip atkeliaus , tikriausiai kazkas isdalins-issius mums ???  ax.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif Pagalvojau , kad miegot neverta siandien man . tai dar busiu onlaine ilgai ir lagamina krausiu smile.gif
Nete issius 4u.gif
QUOTE(tiubiteika @ 2015 06 30, 19:09)
Dekui mergaites uz siuntinuka!!!!

Nusipirkau si dantu http://www.drugstore...81?catid=186720
kokio jam kistuko reikia, nes cia srove Voltage: 110-120 V, 50-60 Hz kazkada temoje kalbejote bet kai nereikia tai perdaug ir neisigilinau  biggrin.gif

turi buti visokiuose Senukuose tokiu sroves adapteriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2015 06 30, 18:28)
Aciu  4u.gif Pagalvojau , kad miegot neverta siandien man . tai dar busiu onlaine ilgai ir lagamina krausiu smile.gif
Nete issius 4u.gif

turi buti visokiuose Senukuose tokiu sroves adapteriu  4u.gif

Bet tai tokio man neuztenka o kiti tiek pat kainuoja kiek tas dantu sepetukas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2015 06 30, 17:51)
Is kur perkat Colour Pop  drinks_cheers.gif  4u.gif

http://colourpop.com/ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už manojo New Balance (kaip tik šiandien vėl jiems akcija http://www.joesnewba...style=ML501TSG), batai lengvučiai, kokybiški, yra dar vieni raišteliai, daug labiau apsimoka pirkti nei Lt, su siuntimu ir visais mokesčiais mums atsiėjo 38,83€ smile.gif Šiandien mačiau "Danijoj" jie nukainuoti kainuoja 75€ biggrin.gif
Tikiuosi dydis tiks thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš padėkoti už kelis iš eilės siuntinukus , viskas super thumbup.gif viskas tiko , viską pataikiau thumbup.gif
Bet Jcrew apgavo su tais sidabriniais Vansais doh.gif nesąmones rašo ten , tikrai ne tiek didinti , užsisakiau tigi taip kaip visada , kaip Conversus 8 dydį , nešioju europietišką 38-39 , kitų batų perku 8,5 , paskui kaip durna prisiskaičiau komentarų , kad didinti pusantro dydžio , puoliau ir užsisakiau dar vienus 7 dydžio, tipo turėjo būt gerai doh.gif tai kai pamačiau tai išsigandau , abu mažulyčiai biggrin.gif tai ačiū Dievui , tie pirmi kur pirkau 8 dydžio tiko man , nors nebūčiau iškritus ir 8,5 , nes koja mano plati , iš ilgio tai užtenka 8 thumbup.gif
Žodžiu man Vans dydis kaip Converse , DABAR MERGAITES PARDUODU MAŽIUKUS NUOSTABIUS SIDABRINIUS VANSIUKUS 7 USA , 37 EUROPIETIŠKAS blush2.gif realiai dar gražesni wub.gif
Atsakyti
Mergaites, aciu uz siuntini! 4u.gif Kaip visada, operatyviai viskas: nupirkta, issiusta, padalinta..beveik kaip Citius Altius Fortius clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Aciu mergaitems uz siuntinuka wub.gif thumbup.gif

Tiek groziu gavau bigsmile.gif


Labai gaila ,kad netiko svarkelis POLO, groziu grozis wub.gif
XS dydis (atitinka).Man mazas,todel parduodu.
http://www.google.co...ZYRNLmbNIA54UEg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 30 birželio 2015 - 20:30
QUOTE(tiubiteika @ 2015 06 30, 19:38)
Bet tai tokio man neuztenka o kiti tiek pat kainuoja kiek tas dantu sepetukas  blink.gif

Uztenka uztenka irnesakyk.gif irnesakyk.gif turiu ir turejau ne viena prietaisa is usa ir zymiai brangesni, uztenka uz 12 lt pirkto konverterio, tik as perku specializuotose elektros prekiu parduotuvese, nes nepasitikiu visokiu senuku ir pan prekem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2015 06 30, 21:21)
Ateinu ir aš padėkoti už kelis iš eilės siuntinukus , viskas super  thumbup.gif viskas tiko , viską pataikiau  thumbup.gif

QUOTE(VR999 @ 2015 06 30, 21:23)
Mergaites, aciu uz siuntini!  4u.gif  Kaip visada, operatyviai viskas: nupirkta, issiusta, padalinta..beveik kaip Citius Altius Fortius  clap_1.gif  clap_1.gif
QUOTE(edicike @ 2015 06 30, 21:28)
Aciu mergaitems uz siuntinuka wub.gif  thumbup.gif



Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
Ir as noriu padekot komandai uz prekytes. 4u.gif
Tik noriu paprasyt Daliuko, jei nesunku, aksesuaru dezutes pakuot i maiselius ir tik tada klijuot lipdukus su nickais. rolleyes.gif Gavau tokia grazia J.Crew auskaru dezute. Ant virsaus per puse dezutes su stora lipnia juosta priklijuotas nickas. Aisku nusiplese su visu dezutes pavirsium. verysad.gif
Jau ir anksciau taip buvo, pirkau Swarovskiu auskarus dovanai, kol nulupau ta lipnia juosta, visas popierinis pavirsius tos melynos dezutes nusiplese. Teko pasilikt sau. unsure.gif
Atsakyti