Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(jottauute @ 2015 07 28, 18:27)

Turiu uzsiseivinus M Missioni megzta maxi suknute ,grazi man . Yra 40 dydis ,jauciu man normaliai butu  g.gif Turbut 38 idealiausia  g.gif


turiu 3 M Missoni megztas sukneles, visu dydziai 38(italiski)...didesniu nesinoretu schmoll.gif gali buti didokas 40 g.gif
Atsakyti
mergytes,

kur perkate ilgas sukneles? Aktualu maziukems, 164cm ugiui.

guess nerealia buvo mergytes nupirke, bet kur man tokiai doh.gif o visas grozis apacioj buvo.

neturiu nevienos maxi sukneles doh.gif
Atsakyti
o macys uzsakinesite??
Atsakyti
I ugg tema -siulau Ugg mini bayleys buttons short sokoladinius 7 usd dydi uz 115 eur. Vilnius, foto atsiusciau asmeniskai
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2015 07 28, 15:19)
Skaitau apie pukinukes kalbat ,man keletas pukuciu ,irgi ne plunksnu ,turbut buna is visu striukiu  g.gif Jei koks juodas golfukas po apacia ,tada pasimato .CG labai ,labai retai turbut pukus leidzia ,nes nepastebejau ,kad po devejimo butu ant rubu  g.gif Nors pamainom jas nesioju ,nevarau vienos ilga laika..
Sako ,jei blogai valykloj isvalo ,gali pradet pukuotis  g.gif
Va Audigerio viena megstama pukinuke pavasari paleido plunksnu man ,bet jau savo atitarnavus matyt.

O Ugg anksciau nemegau ,nemaniau,kad nesiosiu ,bet pernai dvejus pabandymui pasiemiau ir kitu batu nereikejo  biggrin.gif
Bet megstu biski kazka kitaip,tai man sparkle patinka ,trejus dabar turesiu  biggrin.gif Ir patinka ,kad tas zamsas padengtas ,valyt nereikia is vis  rolleyes.gif
Dar gailiuosi,kad su ponio kailiuku neemiau tigriniu .

man visiskai nesipukuoja CG, o UGG nepamainomi batai biggrin.gif. vienu zodziu po Mystique nusipirkimo nebezinau ka reiskia salcio alergija wub.gif galiu kaip baltas zmogus laukebut. pasaka!!!beje valiau ir valykloj ir nesiojau kasdien savo zasiuka..tarnaus dar ilgai!!!
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2015 07 28, 17:35)
mergytes,

kur perkate ilgas sukneles? Aktualu maziukems, 164cm ugiui.

guess nerealia buvo mergytes nupirke, bet kur man tokiai doh.gif o visas grozis apacioj buvo.

neturiu nevienos maxi sukneles doh.gif


As visur ,yoox,Ruelala geriu prisigaudzius ,Hautelook.
Del ilgio turbut tik RL turi petit savo rubeliu linija g.gif Kitais atvejais tektu trumpint g.gif
Papildyta:
QUOTE(Evameda1 @ 2015 07 28, 17:32)
turiu 3 M Missoni megztas sukneles, visu dydziai 38(italiski)...didesniu nesinoretu schmoll.gif gali buti didokas 40 g.gif

Zinojau ,kad taves reikia klaust drinks_cheers.gif biggrin.gif Zinok,as uz tave stambesne,didesne ,gql tiktu tada man 40 g.gif
O 38 tau apimtas toks ? Gerai devisi ,nesipesioja ? Kazkaip sugebu ispesiot as trikotaza ,Malandrino grazuole tokia dabar dejausi ,paziurejau,ant peties siulas ispestas jau cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2015 07 28, 19:04)
Zinojau ,kad taves reikia klaust  drinks_cheers.gif  biggrin.gif Zinok,as uz tave stambesne,didesne ,gql tiktu tada man 40 g.gif
O 38 tau apimtas toks ? Gerai devisi ,nesipesioja ? Kazkaip sugebu ispesiot as trikotaza ,Malandrino grazuole tokia dabar dejausi ,paziurejau,ant peties siulas ispestas jau  cool.gif  biggrin.gif


kur jau ten stambesne irnesakyk.gif tik aukstesne siek tiek, tai gal ir neiskristum ir is 40 g.gif ziurint kokio aptemptumo nori...siaip labai kokybiskos, devisi gerai, bet jei uzkabinsi stipriai ta siula, tai issipes turbut smile.gif
tokias va is Ideeli turiu, tik pagautos uz daug mazesnes kainas...realiai grazesnes, nei foto wub.gif
http://www.ideel.com...scovered=search
http://www.ideel.com...olor_id=3882906
dar tokia va
http://www.ebay.com/...s...K:MEBIDX:IT
emiau jas pabandymui, tai ieskojau, kad nuolaidos butu geros ir tikrai kokybe thumbup.gif del aptemptumo, tai aptemptos, bet ne per daug, idealiai mano dydis

man Herve Leger sukneles nerealiai atrodo, bet sunku atrasti uz padoria kaina cool.gif
pvz wub.gif
http://www.ebay.com/...s...K:MEBIDX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evameda1: 28 liepos 2015 - 17:17
QUOTE(Skambute @ 2015 07 28, 17:49)
o macys uzsakinesite??

uzsakinejame smile.gif





JCREW truksta $10,help
Atsakyti



TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU. KVIECIAME JUNGTIS drinks_cheers.gif



RUBAI, AVALYNE:



www.americaneagle.com
www.columbia.com
www.macys.com
www.aeropostale.com
www.shoemetro.com
www.polo.com-40%
www.loft.com-50%
www.jcrew.com
www.victoriassecret.com $50 nuo $250
www.joesnewbalanceoutlet.com-15%
www.c21stores.com
www.dkny.com
www.anntaylor.com-50%
www.harney.com-25%
www.dillards.com
www.sierratraidingpost.com-35%
www.paulfrank.com
www.gap.com-40%
www.beachbuny.com
www.yoox.com-15%
www.gocontigo.com-30%
www.hautelook.com
www.eatbay.com-20%
VIX


PREKES MUSU VAIKUCIAMS:


www.janieandjack.com
www.pumpkinpatch.com


PREKES MUSU GROZIUI:


GNLD
www.sephora.com-10%
www.1-save-on-lens.com
www.beautyencounter.com
www.vitacost.com -$10 nuo $75
www.stockngo.com-15%
www.theperfumespot.com-15%
www.lilydirect.com
www.tartecosmetics.com
www.nyxcosmetics.com
www.sheaterraorganics.com-30%
www.iherb.com
www.drugstore.com



Atsakyti
kurie contigo termosiukai geriausi, nepirkus tai koki modeliuka imti, kuo jie skiriasi?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti