Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Žadu daryti užsakymą iš mytoys.de 4u.gif Galiu priimti siuntimui pasidalinti mirksiukas.gif Užsakymus siųskite į klaaužada@gmail.com 4u.gif Vilnius,bet galiu persiųsti į kitus miestus jei reikėtų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(anj @ 2015 07 24, 10:34)
Jei dar aktualu, abercrombie yra ne sale -20 proc. kodukas (ju psl. skelbiamas). Sale kainos irgi mazenes nei pries pora sav. pasirode.

Vienos pakilo (vakar), o kitos nukrito mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri žinote per kiek laiko vidutiniškai atsiunčia prekes mytoys.de? Rašo nuo 8 iki 13 darbo dienų. Ar taipir būna ar būna ir greičiau? Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kam reikia 8 Eur nuolaida mytoyse REAII9KLLY9C
Atsakyti
pirksiu is amazon.de per uk.
kvieciu jungtis siuntimui pasidalint 4u.gif
Atsakyti
gal atsiras žinančių, kaip yra su pristatymu iš GAP - įtariu, praleidau kurjerio skambutį šįryt, tai jis ir neatvažiuoja tokiu atveju, ar vistiek sėdėt namie ir laukt? g.gif ir jei neatveža šiandien, važiuos dar kartą, ar reiks kažkur pačiai atsiimt? ir kas pristato? LP Express kurjeriai? g.gif
Atsakyti
Biomecanics, nereali kaina 20, 21 dydziu
http://www.amazon.de...360AJWXZRYK9CA3
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2015 07 24, 10:09)
Labai ačiū už nuorodą  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O nežinot, šitos kelnės ne su pūkeliu? Ir ar dydžiai atitinka gal žinot...
Jei be pūkelio, tai man labai jų reikia..... Jei kas rinksit, jungsiuos  smile.gif
oi, bet čia mergaitėms??? Man berniukui reik  verysad.gif


cia mokyklinis skyrius - tad prekes unisex daugumoj, aisku ziuret reikia... Del pukeliu nezinau - nepirkau tokiu, mums kuno kulturai vienu per akis, tad ieskau kur po 1 parduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2015 07 24, 12:55)
gal atsiras žinančių, kaip yra su pristatymu iš GAP - įtariu, praleidau kurjerio skambutį šįryt, tai jis ir neatvažiuoja tokiu atveju, ar vistiek sėdėt namie ir laukt? g.gif ir jei neatveža šiandien, važiuos dar kartą, ar reiks kažkur pačiai atsiimt? ir kas pristato? LP Express kurjeriai? g.gif

Veža, man rodos, DHL g.gif Bet tai jūs paprasčiausiai perskambinkit tam kurjeriui ir viską susitarsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 07 24, 14:20)
Veža, man rodos, DHL g.gif Bet tai jūs paprasčiausiai perskambinkit tam kurjeriui ir viską susitarsit smile.gif

ačiū, aš taip ir padariau - perskambinau, tikrai tai buvo kurjerio skambutis ir siuntinuką dar šiandien pristatys ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti