Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

Siandien redagavau savo idetas prekes, pildziau aprasymus. Issaugojusi pakeitimus pamaciau, kad ebay uz kiekviena paredaguota preke priskaiciavo po 0,30$ prekes ikelimo mokesti. Kokiu pagrindu, juk uz idejima as jau sumokejusi. Ar vienintelis budas kontaktuoti su ebay tai skambinti?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 07 29, 20:09)
Siandien redagavau savo idetas prekes, pildziau aprasymus. Issaugojusi pakeitimus pamaciau, kad ebay uz kiekviena paredaguota preke priskaiciavo po 0,30$ prekes ikelimo mokesti. Kokiu pagrindu, juk uz idejima as jau sumokejusi. Ar vienintelis budas kontaktuoti su ebay tai skambinti?


man irgi šis klausimas iškilo...du kartus davė nemokamai dėt tą pačią prekę, dabar jau skaičiuoja 0,30...jei taip kaskart , o prekė neparsiduoda vis?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 08 09, 07:49)
man irgi šis klausimas iškilo...du kartus davė nemokamai dėt tą pačią prekę, dabar jau skaičiuoja 0,30...jei taip kaskart , o prekė neparsiduoda vis?


Yra limitas kiek prekiu nemokamai galima per menesi idet, o paskui uz kiekviena nauja ikelima ar relist'inima pradeda imt $. Pamenu seniau tikrai begale nemokamu idejimu (gal 1000) per menesi duodavo, o dabar bent pas mane 20 terodo.
Atsakyti
ačiu, Ms.Blonde 4u.gif

dar klausimas..ką daryt, jei pirkėja neatsiima siuntinio, savaitė guli pašte USA, parašyt jai?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 08 19, 21:34)
ačiu, Ms.Blonde 4u.gif

dar klausimas..ką daryt, jei pirkėja neatsiima siuntinio, savaitė guli pašte USA, parašyt jai?

pas manes tokia pat situacija buvo, pagal nr. maciau kad yra pas ja paste, o ji man aiskina, kad jo ten nėra doh.gif Reziumė ikale neigiama, o as siuntini gavau atgal
Atsakyti
Sveikos, sekmingai pirkau ir pardavinejau ebay kol viena karta uzdraude man parduoti prekes visam laikui, todel kad pardavinedama laikrodi parasiau kad jis neoriginalus, o 'fake', is saziningumo norejau perspeti pirkeja is anksto. O kiek yra pardavinejama neoriginaliu prekiu, bet nutylima apie tai. Rasiau ebay laiska kad suteiktu man antra sansa, bet grieztai mane uzbanino visam laikui. Dabar galiu tik pirkti. Sakykit kaip naujai uzsiregistruoti ebay antra karta? Ka reikia keisti? Ar reikia naujos banko korteles ir kito paypal? Buciau dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Pirkeja(-as) pasiule kaina, as sutikau, sandoris ivyko, nusiunciau invoice. Po keliu valandu raso zinute, klausia - cia vyriska ar moteriska striuke? Atrasau - moteriska. Raso - I can relist this item I thought it was a men's jacket ..!
Kaip turiu reaguoti? Rubo kategorija buvo teisinga.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 09 02, 18:56)
Pirkeja(-as) pasiule kaina, as sutikau, sandoris ivyko, nusiunciau invoice. Po keliu valandu raso zinute, klausia - cia vyriska ar moteriska striuke? Atrasau - moteriska. Raso - I can relist this item I thought it was a men's jacket ..!
Kaip turiu reaguoti? Rubo kategorija buvo teisinga.

itariu, kad teks relistinti ir tiek.

neigiamo, man rodos, neleidzia palikti...
mane kelis kartus pavede pirkejai, viena karta pati atsaukiau deal'a, nes tik veliau pastebejau broka smile.gif
tai nekart kazkaip nepalikau nei neutralaus, nei neigiamo. tam ebay sakyciau pirkejai daugiau palieka neigiamus g.gif
Atsakyti
Pardaviau suknele i UK, o dabar pirkeja raso kad jos negavo ir nori kad grazinciau pinigus. Siunciau registruotai. Pagal numeri matau, kad 1 rugsejo siunta ivaziavo i UK, toliau nieko nerodo. Ar teisingai suprantu, kad jei turiu registracini koduka, pirkeja negales isreikalauti pinigu is manes? Nuraminkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 27, 10:32)
Labas rytas, as su klausimu - pardaviau amerikietei saules akinius, susiraseme vinted.com sistemoje, bet ji sumokejo paypal. Issiunciau registruotu pirmenybiniu siuntimu pries 15 dienu, paieska post.lt, usps.com, UPU sistemose rodo, kad siunta kelyje, bet nerodo konkretaus jos buvimo tasko. Klausimas - kiek preliminariai keliauja siuntiniai i USA? Ar pirkeja turetu pagrindo kelti byla paypal'e?

linamog, kuo pasibaige jusu situacija? labai panasi i maniske...
Atsakyti
as irgi viena preke siunciau is Lietuvos i UK, tai paskutinis irasas yra, kad issiusta i uzsieni, o toliau nieko....
bet pirkeja nieko nerase, tai gal gavo, nes siandien jau menuo praejo blush2.gif

man kelis siuntinukus is LT siunte, tai irgi kartais parodo, kad pristatyta, o kartais neaisku, kur, nors viska gavau.

man rodos jei i uk iskeliavo is Lietuvos, tai didele tikimybe, kad gaus.

As per 6 metus (3x tfu) gavau visus siuntinukus UK. Bet gal dar nuo rajono priklauso unsure.gif
Atsakyti
Perku eBay accounta su taskais. Siulyti ivairius variantus.
Atsakyti