Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(linamog @ 2015 07 28, 17:51)
126 zinute sioje temoje. Spauskit nuoroda savo profily paypal'e ir ten bus surasyta, ko jie nori is jusu, kokiu pagrindu uzdetas limitas.

oi,as tenpaudziu,vykdau viska ko jie praso,tai paso kopijos,tai irodyt kad mano adresas,tai atsakyt i klausimus kokiu tikslu buvo padarytas tai tas tai kitas pavedimas,kodel ir uz ka gavot tuos ar anuos pinigus,visa diena atsakineju ir vykdau nurodymus,o jie vis nauju prisigalvoja.kodel jie cia priemanes taip priskreto doh.gif
Atsakyti
pagaliau atblokava,bet vistiek neleidzia persiust pinigus i kita paypal doh.gif gal zinote per kiek laiko grazina pinigus tam,kuris pervede man? ar galiu jam tiesiog grazinti pinigus,kazkaip grazinima padaryti? kiek laiko tai uzima? aciu labai 4u.gif
Atsakyti
prieš pora dienų dariau "confirm your debit card" ir gavau laišką, kad paypal'as duos man keturių skaičių pp kodą kurį reikės įvesti norint patvirtinti kortelę. Bet praėjo dvi dienos, eurą su puse nusiskaičiavo, o kodo vis nėra.. gal ne ten ieškau? g.gif ar tas pp kodas turi ateiti į el. paštą, ar jo ieškoti savo paypal paskyroje?
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2015 07 29, 15:53)
prieš pora dienų dariau "confirm your debit card" ir gavau laišką, kad paypal'as duos man keturių skaičių pp kodą kurį reikės įvesti norint patvirtinti kortelę. Bet praėjo dvi dienos, eurą su puse nusiskaičiavo, o kodo vis nėra.. gal ne ten ieškau?  g.gif  ar tas pp kodas turi ateiti į el. paštą, ar jo ieškoti savo paypal paskyroje?

Kodas yra banko israse, toj eilutej, kur paypal nuskaiciuota suma.
Atsakyti
na ka,nors nelabai gaunu atsakimus,bet rasau dar karta tikedamasi jog pagelbesit 4u.gif paklausiau paypal kodel negaliu pervesti pinigus i kita paypal,tai gavau toki laiska:

Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. Delaying access to your funds helps us make sure that new sellers have enough funds in their account to cover claims or refunds.

How can I get my funds sooner?
Even though you can't access your funds right away, please continue to ship orders quickly and communicate with your buyers.

If you process the order quickly and mark the order as shipped or processed on the Transaction Details page, the funds may be available sooner. After you process the order, we'll calculate the expected delivery date and make the payment available 7 days after that date. We'll also contact the buyer with the shipping details and ask them to confirm the delivery.

Log in to your PayPal account and go to your Transaction Details page for more information about your funds' availability.

As a new PayPal seller, all your received payments will be place in a pending balance, until the following requirements are met:•Keep your payments as a pending balance for 60 days from the date you receive your first payment.
After these requirements are met, you’ll be recognised as a tenure seller and your payments will not be placed in a pending balance, as long as there’re no other problems with the transaction.

For more information about funds availability details, please log in to your account and go to the Resolution Center.

su anglu man prastai,vertejas kaip isverte,tai nelabai ka eina suprast,gal pagelbesit,ka daryt tokios situacijoj,kad gauti pinigus kuo greiciau?
is anksto didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote ar įmanoma užsireginti Paypale kaip Petras Petraitis, nors iš tiesų esi Jonas Jonaitis ir po to iš to savo sukurto Petro Petraičio Paypalo, paimti ir pervesti pinigus į savo kitą Jono Jonaičio sąskaitą ax.gif
Klausia manęs to vienas toks žmogelis, nes aš naudojuosi Paypal, bet nežinau atsakymo. Gal kas žinot ir atsakysim bendrom jėgom tam žmogeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 22, 22:27)
Sveiki, gal kas žinote ar įmanoma užsireginti Paypale kaip Petras Petraitis, nors iš tiesų esi Jonas Jonaitis ir po to iš to savo sukurto Petro Petraičio Paypalo, paimti ir pervesti pinigus į savo kitą Jono Jonaičio sąskaitą ax.gif 
Klausia manęs to vienas toks žmogelis, nes aš naudojuosi Paypal, bet nežinau atsakymo. Gal kas žinot ir atsakysim bendrom jėgom tam žmogeliui smile.gif

Reikes kortos Petro Petraicio vardu.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 07 23, 15:18)
Man tas pats, plaukiojau ten, kol issiaiskinau, kad jie manes praso patvirtinti tapatybe - prisegiau paso kopija ir Omnitel saskaita (turi matytis adresas, vardas pavarde).


Aš 08.13d. prisegiau visus prašomus Paypalo d-tus, bet iki šiol negavau jokio ats. ar greit jums sureagavo paypal? Dekui.
Atsakyti
QUOTE(SpalvotaX @ 2015 08 24, 11:38)
Aš 08.13d. prisegiau visus prašomus Paypalo d-tus, bet iki šiol negavau jokio ats. ar greit jums sureagavo paypal? Dekui.

Man ilgokai, apie pora savaiciu, neseniai tik parase, kad viskas ok.
Atsakyti
Sveiki,
O čia normalu, kad mokant ką nors su paypal visada papildomai nuskaičiuoja 1 eurą? ax.gif Net patvirtinant kortelę su 1,5 euro, papildomai nuskaičiavo 1 eurą g.gif
Atsakyti
Sveiki, dar tik pradejau gilintis i paypal ir noriu paklausti: jei noriu parduoti gamini, tai kaip man registruotis paypale: personal saskaita ar vis tik business saskaita? Nes kiek supratau, pinigus uz gamini galesiu gauti tik su business saskaita? Dar klausimelis: o galiu tureti business saskaita paypale, jei neturiu, nei individualios veiklos, nei verslo liudijimo? Ar nekils man kazkokiu problemu (ar nereiks registruojantis paypale ivesti kazkokiu i. veiklos ar verslo liudijimo numeriu?). Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 27, 04:27)
Persivest is paypal balanso galima tik i VISA kortele. Paryskinu, nes kol pirmas puslapis, tai gal aiskiau ir kitoms ta info bus.  4u.gif

Tai belieka arba Visa issiimt, arba isleist perkant ebay ar kitose paypal priimanciose parduotuvese.


Sveiki, atsiprasau, temos neseku. Pasidare aktualu pinigu is paypal saskaitos pervedimas i savo kortele, tad uzsukau ziniu pasisemti smile.gif noriu paklausti kokiu budu pinigai atsiranda korteleje? automatiskai ar pavedima per paypal reikia daryti? gal zinot kiek nuskaiciuoja uz pinigu pervedima? teko girdeti kad lygtais 10 proc. nuo pervedamos sumos?

Buciau dekinga uz atsakyma. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campari*: 26 rugsėjo 2015 - 22:42