Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(vilnera @ 2011 02 11, 11:06)
Gal pvz galit imest? As kazkaip uzsinorejau kokio tai medvilninio kaimisko kilimo.. Kazko tokio-tik spalvine gama gali but pasteline..


na pvz 1, pvz, 2, pvz3, ir čia jų nemažai . Tik man irgi prie dūšios pastelinės spalvos wub.gif
mūsų spalviškai kažkas panašaus , tik labiau prigesintos tos ryškios spalvos.

ech, tos kaselės wub.gif
user posted image

tiesa, valosi, siurbiasi labai gerai, nėr tokie teplūs, nes gana margi ir nesimato tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 11 vasario 2011 - 10:32
QUOTE(memelietė @ 2011 02 11, 07:48)
thumbup.gif tūrėtų būti gražu pas tave. gal pasidalintums savo namų vaizdeliais.  blush2.gif parodytum kaip lietuviškai skandinaviškas provancas atrodo  ax.gif

Gražu ar ne, tai čia jau ne man spręsti rolleyes.gif Mano akys jau priprato ir su laiku vis ko prisigalvoju, tai kokius tarpelius vonioje kita spalva perglaistau, tai tapetus svetaineje pakeiciu, pirmaisiais vos pusmeti pasidziaugusi doh.gif
Viešai nuotraukų dėti nenoriu schmoll.gif Jei bus sukurtas koks temos albumėlis su slaptažodžiu, tada pasirodyčiau ax.gif

QUOTE(Lliucija6 @ 2011 02 11, 10:06)
Kaip gerai ,kad tokia tema sukuret ,as dabar norvegijoj tai irgi isimylejau ta baltaji stiliu.As irgi noriu savo namuose sienu baltu,tapetais klijuociau ir virtuvinio balto ,musu grindys rudo atspalio,vyras baisiai priestarauja sako teplu bus,tai galvoju gal kokia alternatyva sugalvot,gal kokia svelnia pilka spava,kaip jus manot.  blink.gif

Del ko priestarauja? del balto virtuvinio? ar del rudu grindu? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2011 02 11, 10:22)
na pvz 1, pvz, 2, pvz3, ir čia jų nemažai . Tik man irgi prie dūšios pastelinės spalvos  wub.gif
mūsų spalviškai kažkas panašaus , tik labiau prigesintos tos ryškios spalvos.



Man ir siurpuliukai begioja i tuos margus rastus beziurint wub.gif Panasiu vilnos kilimu buna ir IKEJOJE, bet deja tik nuotraukoje jie graziai atrodo, realybeje spalvos pabluke, purvinos, o ir kaina nemaza (apie 600 lt g.gif ). Plius vilna.... neaisku kiek ilgai tarnautu su dviem mazais "kliopsininkais". Mano dickis dulkem alergiskas, tai vengiu tokiu groziu namie, turiu keleta is JYSK ir IKEJOS, kuriuos daznai skalbykleje skalbiu.
O kokia mazdaug kaina tokio grozio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 02 11, 13:39)
O kokia mazdaug kaina tokio grozio?  smile.gif

Naujo tai net nežinau, topsecret.gif bet aš laiks nuo laiko Rietavo sendaikčius pračekinu
Dėl dulkių, tai kilimas yra killimas, na bet mano supratimu tokiam , mažiau gauruotam ir dulkių mažiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 11 vasario 2011 - 12:51
user posted image

man šitas beprotiškai gražus wub.gif

o Rietavo turgus tikrai gali būti tikra "aukso kasykla" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 02 11, 14:02)
*man šitas beprotiškai gražus  wub.gif

**o Rietavo turgus tikrai gali būti tikra "aukso kasykla"  thumbup.gif

wub.gif

drinks_cheers.gif reikia saugot save ten, kad neprisigriebti per daug visko doh.gif
bet žinot tokio stiliuko gerbėjų LT nemažai, nes tuos kilimus sulig pirmu turgumi nuperku, na bet jų nedažnai ir tebūna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 02 11, 14:10)
wub.gif

drinks_cheers.gif reikia saugot save ten, kad neprisigriebti per daug visko  doh.gif
bet žinot tokio stiliuko gerbėjų LT nemažai, nes tuos kilimus sulig pirmu turgumi nuperku, na bet jų nedažnai ir tebūna  doh.gif


na taip čia reikia užtaikyti. kai nėra labai didelio pasirinkimo geri daiktai ilgai be šeimininko nebūna mirksiukas.gif va mes užvakar nusižiūrėjom gražią kanapą sendaikčių krautuvėlėj, o jau vakar nebebuvo doh.gif verysad.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 11 vasario 2011 - 13:32
QUOTE(memelietė @ 2011 02 11, 14:30)
va mes užvakar nusižiūrėjom gražią kanapą sendaikčių krautuvėlėj, o jau vakar nebebuvo  doh.gif

na čia posakis vienas tiktų tongue.gif
tokių gražių foto vieną po kitos keliat temon, tai gal kur laiptinę, laiptus užmatyt teko g.gif naujų nedėsim kol kas, tuo pačius medinukus reikia gaivinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 02 11, 14:40)
na čia posakis vienas tiktų  tongue.gif
tokių gražių foto vieną po kitos keliat temon, tai gal kur laiptinę, laiptus užmatyt teko  g.gif naujų nedėsim kol kas, tuo pačius medinukus reikia gaivinti  unsure.gif


laiptai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 11 vasario 2011 - 14:09
Įmesiu ir aš keletą foto mėgstamo skandinaviško stiliuko smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 02 11, 15:09)

ačiū, nors turėjau galvoje laiptus pas skandinavus, na tikras namų foto, kaip kad prieš tai įdėtos virtuvių, svetainių nuotraukos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 02 11, 17:43)
ačiū, nors turėjau galvoje laiptus pas skandinavus, na tikras namų foto, kaip kad prieš tai įdėtos virtuvių, svetainių nuotraukos  ax.gif


na turėsiu galvoj jei pamatysiu dar įdėsiu mirksiukas.gif
šiap skandinavai viską sprendžia labai paprastai:

user posted image

user posted image

dar gražių paveiksliukų wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
as manau viisi sitam puslapy ikelti dauguma tikrai ne skandinaviski,greiciau angliski ax.gif man asmeniskai ju interjerai nelabai,o vat tikrus skandinavisku dievinu wub.gif turiu daug prikaupus kompe,gaila sitoj temoj tiesiai is kompiuterio negalima kelti,kelis perkeliau i photobucket ir idedu:
user posted image
user posted image
user posted image

man tai be galo patinka,kad jie visur viska daro sviesiai,o kaip jaukiai ziema atrodo pastatyti sviestuvai ant langu,zvakes wub.gif wub.gif atrodo taip siltai ir mielai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belle Du Jour: 12 vasario 2011 - 10:11