Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeninis treneris

sveikos smile.gif na mane si programa jau senokai domina, dar budama nescia galvojau... biggrin.gif jus kaip bandziusi, tai gal galite atsakyti i pora klausimu. Is manes sportininke ne kokia, niekada neesu sportavusi. Jus sakote kad jis nepamatys kaip mes darome pratimus per interneta, bet juk kekvienam sporto klube yra treneris, ir jusu sporto klubo treneris juk gali pamokyti kaip teisingai ta ar kita daryti, tik vadovautis bikinibody programa, ar blogai galvoju?
Atsakyti
Na man reikėjo naujos programos, išsirinkau trenerį ir užsisakiau jau. Iki savaitgalio jau turėsiu ją, jei patiks - pasidalinsiu su jumis kontaktais mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš Kaune susidariau programą pas trenerį Rimą. Kadangi pati ne kaunietė, tai padėjo per atstumą ir asmeninių treniruočių pati neėmiau. Tačiau mano draugas jau daug metų sportuoja ten, kur Rimas dirba, pati irgi buvau šiek tiek susidūrus, tai tikrai puikus treneris, ir jei reikės padės per atstumą ar praves individualias treniruotes. Man sudarė programą 2d+1d crossfit, labai patenkinta ir nekantrauju išbandyt, ypač crossfit biggrin.gif atsižvelgs į tai, ar turit kokių traumų ir esant reikalui tikrai pasuks galvą kaip jums padėti mirksiukas.gif galit rasti jį FB puslapy:
http://www.facebook.com/trenerisrimas
O dirba jis Kaune klube "Grizlis" Šilainiuose:
http://www.sportoklubasgrizlis.lt/
Tikrai rekomenduoju thumbup.gif salė ten ne kaip impulsas aišku, bet jauki ir prižiūrėta, bei visad sulauksi konsultacijų ir pataisymų, net jei pats neprašai to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 02 23, 13:06)
Aš Kaune susidariau programą pas trenerį Rimą. Kadangi pati ne kaunietė, tai padėjo per atstumą ir asmeninių treniruočių pati neėmiau. Tačiau mano draugas jau daug metų sportuoja ten, kur Rimas dirba, pati irgi buvau šiek tiek susidūrus, tai tikrai puikus treneris, ir jei reikės padės per atstumą ar praves individualias treniruotes. Man sudarė programą 2d+1d crossfit, labai patenkinta ir nekantrauju išbandyt, ypač crossfit  biggrin.gif  atsižvelgs į tai, ar turit kokių traumų ir esant reikalui tikrai pasuks galvą kaip jums padėti  mirksiukas.gif  galit rasti jį FB puslapy:
http://www.facebook.com/trenerisrimas
O dirba jis Kaune klube "Grizlis" Šilainiuose:
http://www.sportoklubasgrizlis.lt/
Tikrai rekomenduoju  thumbup.gif  salė ten ne kaip impulsas aišku, bet jauki ir prižiūrėta, bei visad sulauksi konsultacijų ir pataisymų, net jei pats neprašai to  biggrin.gif

Ir aš ieškau gero asmeninio trenerio Kaune. Kažkuri parašėt apie Ažuolymno SK, gal galima iššsamiau. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Latte26 @ 2012 09 28, 13:29)
Aš manau, kad asmeniniu treneriu tapti galima pabandyti įkalbinti ir kokį daugiau pasiekimų sporte turintį asmenį, tereikia kreiptis tiesiogiai ir paprašyti pagalbos  ax.gif  Galiu ir aš pasakyti, kad turėti asmeninį trenerį yra daugiau negu gerai ir naudinga, nes jis paaiškina klaidas, išklauso tavo norų, sudaro sporto ir mitybos programą, skatina motyvaciją, o jeigu jis turi įspūdingų pasiekimų ir gražų kūną, tai norisi būti panašiu į jį  4u.gif Man pasisekė, kad įsigyjau asmeninį trenerį pusbrolį, kuris turi įspūdingų pasiekimų dziudo ir dirbo Airijoje ilgą laiką sporto treneriu, tai per pirmąją savaitę, kai laikausi sudarytos programos jau jaučiuosi visiškai kitaip, ištaisiaus savo klaidas ir kūno pokyčiai nežymūs jau yra  thumbup.gif


vat,kas liecia asmeninius trenerius,tai kiek domejausi tikrai per pigiai visos tos ju paslaugos kainuoja. mane bande ikalbet. nu zinokit,kadangi man sazine neleidzia zmogui programas daryti copy paste,o tam,kad sudarytum tinkama programa reikia parom prie jos pasedet. zmogus su pulsometru turi vaiksciot bent kelias dienas,rasyt ka valgo.. kol apskaiciuoji jo sunaudojama kcal kieki.... nera taip lengva. o papigiai irgi nesinori taip aukotis.. o gal as somejausi tik pas tuos,kur pigiai daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2013 03 21, 10:17)
vat,kas liecia asmeninius trenerius,tai kiek domejausi tikrai per pigiai visos tos ju paslaugos kainuoja. mane bande ikalbet. nu zinokit,kadangi man sazine neleidzia zmogui programas daryti copy paste,o tam,kad sudarytum tinkama programa reikia parom prie jos pasedet. zmogus su pulsometru turi vaiksciot bent kelias dienas,rasyt ka valgo.. kol apskaiciuoji jo sunaudojama kcal kieki.... nera taip lengva. o papigiai irgi nesinori taip aukotis.. o gal as somejausi tik pas tuos,kur pigiai daro  g.gif

Matot, yra žmonių, kurie tiesiog sportuoja. Siekia sutvirtėti, svorio nemeta, sveikatos problemų neturi, tai jiems tinka ir tos bendrosios programos, kurios daug ir nekainuoja. Paprastai prasideda nuo 20lt. O pvz, mano rekomenduotas treneris aukščiau, atsižvelgė į tai, kad turiu sveikatos problemų, į tai, ką noriu išryškinti ir pan, paėmė truputį daugiau pinigėlių ir pasėdėjo prie programos kelias dienas. Čia jau kiekvienam pagal poreikius. O dar, kokio velno vaikščioti su tuo pulsometru ir rašyt ką valgo? biggrin.gif žmogus pats gali rytais/per pietus/vakarais pasimatuoti sau pulsą padėjęs sau pirštus po kaklu su chronometru. Ir susirašyti pats ką valgo. O po to pateikti šią info treneriui. Nors pvz, treneriui tavo pulso informacija nemanau, kad bus naudinga, jei neturi problemų su širdim. Paskirs atlikinėti pvz kardio, tai visiems galioja ta pati pulso formulė, pagal kurią jūs matuojant savo pulsą ir atlikinėsit kardio pasirenkant savo intensyvumą. Vienam reikės pasiekti 120 pulsą, kitam gal 130. Tačiau treniruočių programos tas nekeis. Jei jus per greit pasiekiat tą 120 tai tiesiog darysit tai lėtesniu tempu. Daugelyje sporto klubų programos kainuoja nemažai, o ten ją tiesiog ištraukia iš stalčiaus ar atspausdina kokią kopiją pakeitę vieną kitą pratimą biggrin.gif tačiau normalus treneris pastebės jūsų mitybos klaidas (jei dėl mitybos konsultuositės), sudarys mitybos planą kaip žmogus turėtų maitintis lieknėjant/auginant masę ir be jūsų surašomų kąsnių. Nes vis tiek tą mitybą reikės keisti. Juk nesakys atsisakykit va to ir to kąsnio kur suvalgėt vakar per piet biggrin.gif mitybą kardinaliai pakeis. Sudarys griežtą grafiką, kada ir ką galima užkandžiauti, ir ta jūsų senoji mityba tikrai neįdomi manau.
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 03 21, 13:37)
Matot, yra žmonių, kurie tiesiog sportuoja. Siekia sutvirtėti, svorio nemeta, sveikatos problemų neturi, tai jiems tinka ir tos bendrosios programos, kurios daug ir nekainuoja. Paprastai prasideda nuo 20lt. O pvz, mano rekomenduotas treneris aukščiau, atsižvelgė į tai, kad turiu sveikatos problemų, į tai, ką noriu išryškinti ir pan, paėmė truputį daugiau pinigėlių ir pasėdėjo prie programos kelias dienas. Čia jau kiekvienam pagal poreikius.


ir kiek mazdaug tokia individuali programa kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2013 03 21, 11:54)
ir kiek mazdaug tokia individuali programa kainuoja?

Kadangi turiu nugaros problemų ir turėjau poreikių raumenų ryškinimui ir pan, tai pasėdėjo ilgiau ir paėmė 40lt. Už paprastesnę programą kiek žinau imtų apie 20lt smile.gif mitybos lygtais irgi apie 40lt, pati galvoju dabar ir mitybos programą pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2013 02 25, 14:18)
Ir aš ieškau gero asmeninio trenerio Kaune. Kažkuri parašėt apie Ažuolymno SK, gal galima iššsamiau. Ačiū

Azuolyne dirba treneris Giedrius, man patinka jo programos 4u.gif
Atsakyti
Pas Kavaliauska uz testavima bei programa mokejau lyg 180 lt (bet tas pries kokius 5 m buvo) g.gif
Atsakyti
as jau susidomejau treneriu Rimu , kur pumpum rekomenduoja...bet dar jam paciam nerasiau, nes pati gyvenu uk, tai emailais teks su juo bendrauti.
Noriu paklausti kaip atrodo tas sporto planas, tarkim i sale einu 3 -4k. i sav. tai jis man sudarys programa atskirom 3-4 dienom , tai gaunasi realiai 4 skirtingos dienos ir ta pati turesiu daryti iki 3 men. ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2013 06 16, 11:37)
as jau susidomejau treneriu Rimu , kur pumpum rekomenduoja...bet dar jam paciam nerasiau, nes pati gyvenu uk, tai emailais teks su juo bendrauti.
Noriu paklausti kaip atrodo tas sporto planas, tarkim i sale einu 3 -4k. i sav. tai jis man sudarys programa atskirom 3-4 dienom , tai gaunasi realiai 4 skirtingos dienos ir ta pati  turesiu daryti iki  3 men. ar kaip?

Na taip smile.gif tik apsispręsk ar 3 ar 4 kartus eisi. Nes paskirstys raumenų grupes skirtingom dienom ir turėsi sąžiningai daryti biggrin.gif programą reikia keisti kas 3mėn, jūs teisi smile.gif
Atsakyti