Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeninis treneris

QUOTE(Egliukasz @ 2014 04 22, 22:07)
Tai kad ten galima ir surast parasyta, kad Sky Gym Ateities 10 Vilnius 4u.gif

Atrodo isnarsiau as ta puslapi ir neradau kur jis dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 04 22, 21:11)
Atrodo isnarsiau as ta puslapi ir neradau kur jis dirba  doh.gif

Bimba dirba ir Savicko sporto klube, veda asmenines treniruotes. Ir pamenu Skygym dirbdavo prieš metus, ar dar ten dirba nežinau.
Iš tiesų niekad nesportavau pas jį, bet man panosei kas kart veda kokią nors treniruotę, ir iš tiesų atrodo labai neblogas treneris. Puikiai paaiškina kaip atlikt pratimus, turi auksinę kantrybę ir labai ramiu balso tonu šneka, kantriai viską pasakoja ir kiaurą asmeninę treniruotę budi prie žmogaus. Na jei man reikėtų tai kreipčiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas zino kokia fitneso trenere moteri Vilniuje? Reik, kad pamokytu kaip ir ka daryt teisingai, gal del mitybos dar pakonsultuotu ir sudarytu sporto plana.
Atsakyti
Aš noriu pagirti savo trenerę Kristiną, dirba ji Klaipėdos apelsine. Jau trys mėnesiai sportuoju su jos priežiūra ir džiaugiuosi rezultatais. Labai geranoriška ir mylinti savo darbą moteris!
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2007 06 18, 22:48)
Sveikos mamos, gal kuri kada nors naudojotes asmeninio trenerio paslaugomis? Ieskau griezto (kad paskambintu ir primintu, kad atvaziuociau), ismanancio apie sveika mityba ir tokio, kad treniruotes metu neleistu tinginiauti. Vienu zodziu Mr arba Mrs Tobulybes smile.gif


Ar pavyko rasti toki treneri? nes temoje, kaip matau, kalbama vos apie tris trenerius. negi tik tiek yra Vilniuje? ieskau trenerio, kuris motyvuotu sportuoti, tad visi dirbantys sporto klube netinka. is anksto aciu toms, kurios rasysit apie veidrodzius, asmenini idirbi ir kt. tiesiog noriu nusipirkti paslauga, kai treneris primena kad reikia ateiti, pagrumoja pirstu ir apskritai RUPINASI. uzsienyje tokiu yra, nzn ar yra LT.. gal galit kas pagelbet?

online guru netinka, nes truksta ne tiek ziniu kiek griezto zodzio, drausmes, disciplinos.
Atsakyti
Vilnietės, parekomenduokite gerą trenerį, pas kurį kainos "nesikandžiotų" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2014 07 16, 10:34)
Ar pavyko rasti toki treneri? nes temoje, kaip matau, kalbama vos apie tris trenerius. negi tik tiek yra Vilniuje? ieskau trenerio, kuris motyvuotu sportuoti, tad visi dirbantys sporto klube netinka. is anksto aciu toms, kurios rasysit apie veidrodzius, asmenini idirbi ir kt. tiesiog noriu nusipirkti paslauga, kai treneris primena kad reikia ateiti, pagrumoja pirstu ir apskritai RUPINASI. uzsienyje tokiu yra, nzn ar yra LT.. gal galit kas pagelbet?

online guru netinka, nes truksta ne tiek ziniu kiek griezto zodzio, drausmes, disciplinos.

Speju, kad padetu nebent asmeniskai pazistamas treneris. Arba kaskart moket uz asmenine treniruote po 100lt biggrin.gif

Kadaise sportavau ozo impulse, visai netycia pataikiau paprasyti asmenines programos tokio is Libano kilusio trenerio (lyg Ovaisas vardas.. O gal ir ne), sudare programa normaliai, ne tep-lep, viska aprode ka kur kaip daryti, i ka atkreipti demesi, ir po to kiek eidavau i sale- jei budavo jo darbo laikas, visad domedavosi, kaip man sekasi, pataisydavo ka negerai darau, pasakodavo apie mityba ir tt. Zodziu puikus treneris, kuriam ne dzin, nors uz asmenines treniruotes jam niekada nemokejau biggrin.gif bet neisivaizduoju kur jis dabar dirba.
Atsakyti
QUOTE(logiste @ 2014 06 01, 00:27)
Aš noriu pagirti savo trenerę Kristiną, dirba ji Klaipėdos apelsine. Jau trys mėnesiai sportuoju su jos priežiūra ir džiaugiuosi rezultatais. Labai geranoriška ir mylinti savo darbą moteris!

Keista, man kaip tik Kristina nepatinka ir kiek su kitomis moterimis pasišnekam, būtent pas Kristiną niekas nenori, nes ji per daug šneka, mažai dirbama. Kaip žmogus ji miela, bet tik tiek.
Atsakyti
Daug tu geru treneriu. Vien ateik i sporto kluba tai ir sales treneriai apie ka nors sokineja ir siaip matosi kiti veda asmenines treniruotes. Pati ejau pas Aneta Mozeiko. Sudare plana, mityba, turejau keleta asmeniniu treniruociu. Visada klube pasisveikins, pades, patars kai jos darbo laikas, nors irgi uz tai as jai nemoku smile.gif ir pati ja seku fcb tai gera matyti kaip intensyviai sportuoja biggrin.gif.
Dbr is tokiu ka atsimenu tai Paulius https://m.facebook.c...45946918776563/
Sita mergina nebrangininke
https://m.facebook.com/fitnesotrenere/
Janas
https://m.facebook.com/janas.lt/
Andzejus
https://m.facebook.c...74030312655990/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 16 gruodžio 2015 - 23:09
Ką galėtumėte rekomenduoti Vilniuje padėti susitvarkyti figūrą namuise ar klube po gimdymo? Gal net kineziterapeutas, nes gali būti prasiskyrę pilvo raumenys (esu mačiusi "trenerių", kurie to nežino ir standartiniais atsilenkimais tik blogina situaciją). Labai laukčiau rekomendacijų čia ar AŽ.
Atsakyti
Čia vien apie Vilnių kalba, o gal kas naudojasi trenerio paslaugomis Kaune? Norėtųsi normalaus trenerio(-ės), ne fyfino biggrin.gif Kokiam nors neužgrūstam klube kažkur aplink Šančius, Dainavą, Savanorius.
Atsakyti
QUOTE(savanna @ 2016 02 09, 18:16)
Ką galėtumėte rekomenduoti Vilniuje padėti susitvarkyti figūrą namuise ar klube po gimdymo? Gal net kineziterapeutas, nes gali būti prasiskyrę pilvo raumenys (esu mačiusi "trenerių", kurie to nežino ir standartiniais atsilenkimais tik blogina situaciją). Labai laukčiau rekomendacijų čia ar AŽ.


Sveika,
Galiu rekomenduot Ernesta is Lemon gym kuris yra Europos prekybos centre, puikus specas. Pas ji sportavau del nugaros kai ruosiausi pastoti,labai padejo,nestumo metu neturejau nugaros problemu.po pirmo gimdymo pas ji susitvarkiau figura,dabar po antro vaiko irgi eisiu smile.gif
Atsakyti