Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

QUOTE(balock @ 2008 10 16, 10:00)
Pas mus ir panasi situacija, bet zinokit, jei tupi ir nemazeja, tai kazkur gali toliau veistis, dar atidziau panarsykit, gal neissivale pilnai, gal nauja "lizda" padare. Nes mes irgi pastoviai turim budet, paskutinis atvejis: isiveise i uzsistovejusius vaflius. Kai ismetem, vel pradingo, jau kuri laika lyg netupi, bet jauciu neilgam. Ir dar noriu pasakyt, kad kiek zinau, maistines kandys i rubus nepereis, jos buna keliu rusiu, arba maisto arba rubu ir nesimaiso. Pas mano mama tai klesti rubines, fui slykstynes doh.gif .

galėčiau kiek pasiginčyti dėl nesimaišymo, bet nesu dėl to garantuota. pas man vienam kambaryje jos atsirado iš lukštentų saulėgrąžų (bare buvo). daugiau ten maisto nebuvo. bet tas brudes, kai išmečiau saulėgrąžas, paskui radau tarp audiniu. ir jos paragavojų. manau patiko, nes daug skylučių atsirado. virtuvėje po kiek laiko atsirado. ir taip pat kai tvarkiau, radau jas tarp rankšluosčių virtuvinių. tai net ir nežinau ar čia jos maišosi ar ne.
virtuvėj pabandykit po spintelėm išsivalyti. aš keletą lėliukių ir ten radau doh.gif
nu bet jau tokia nevala jaučiuosi, nors realiai tai tikrai tokia nesu. bet jau taip įkyrėjo verysad.gif
Atsakyti
Va, tai ir yra blogiausiai, pats žmogus jautiesi nevala.. Juk iš tiesu, tai tvarkai ir tvarkai, o čia op ir kandys. Taip beviltiškai pasijauti..
Atsakyti
sveikos merginos.o as pasirinkau lengvieusia buda:)palikau namus kandims:).isvykome i londona visa seima:).ramu nebera kandziu,tikiuosi isdves is bado kol grysime.tik cia kitokiu rupesciu pilna:(.
Atsakyti
QUOTE(*Saulute* @ 2008 05 08, 11:13)
Dar mes naudojam tokius augalus iš miško "gailius" nežinau tik ar teisingas pavadinimas. Irgi labai padeda, nes jų toks aštrokas kvapas  g.gif

Va sita priemone ir as esu isbandziusi,ir galiu pasakyti,kad ji tikrai isnaikino kandis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Titute @ 2008 10 27, 22:53)
Va sita priemone ir as esu isbandziusi,ir galiu pasakyti,kad ji tikrai isnaikino kandis  thumbup.gif

o kaip tai atrodo blush2.gif
ir dar tokiu metu galima ju gaut? nes man jau depresija prasideda, nebezinau ka daryt. nors labai ju sumazejo, bet neisnyko, o tai reiskia kad vel padauges verysad.gif
Atsakyti
Pas mane ir vienu metu buvo atsiradę kandžių. Nusipirkau parduotuvėj priemonę su levandu kvapu. Ten kaip plokštelė atrodo. Padėjo thumbup.gif
Atsakyti
vat mamos zinau viena patarima.visas kruopas ir manus bei arbatas nesti y balkona mes jau ten laikom 3men ir ten net nesiveis.pas mus net nuo lubu krizdavo lervos tai mes nusiurbliavom.bet po keliu savaite Jolanta pamate kad vel veisias tai neznom ka daryt.mes komoda su actu pravalem padejo. bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Ir as vargstu. As ju lervu nemazai radau ir ant sienos po tapetais (kur buvo nuo sienos atsiklijave). Viska pravaliau, bet vistiek skraido.
Atsakyti
kandis bijo levandų kvapo,pas man jau daug metų nėra šitų gyvių
Atsakyti
QUOTE(puculis @ 2009 01 22, 10:32)
kandis bijo levandų kvapo,pas man jau daug metų nėra šitų gyvių


tai kad levandos tik nubaido, bet neisnaikina situ parazitu unsure.gif pasislepia kur kitur ir tiek...
Atsakyti
Aš ir su tai kandžiais kovoju , bet pakolkas pralaimiu.........
Atsakyti
siaubas.perskaiciau visa tema.aisku kasiausi.taip slysktu.nu negaliu.
mes persikraustem i buta. nuomuojames.ir cia yra sitie baisybes kandziai.amn jau stogas vaziuoja nuo ju.nebegaliu. atrodo tuoj apsivemsiu.

ir ka.
ir valyt.valyt.as nebezinau.
prisipirkau tu saku kvadrateliu. tipo atbaido.nieko neatbaido. o kur lizda surast? kaip jis turi atrodyt? cia imontuojama virtuve. tikriausiai ten kazkur pasislepe.kaip tas spinteles atmontuot.


AAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAA
aaa
AAAA
as jau nebegaliu.

nekenciu kandziu.



Atsakyti